انجمن WOWZONE
نظر سنجی و بررسی خوبی ها و بدی های .z
2016/06/28، 01:19 PM

100% موافقم.جدا از این قابلیت بعضی کلاس ها مثل mage برا پرتال هاش یا shaman که خودش یه اسپل شبیه hs داره به کلی بی معنی شده.پایتخت ها کم جمعیت و شهر های race های دیگه به کلی متروکه شده.تو cata به دلیل بازگشت وقایع به مپ های قدیمی و جمع شدن هیرو ها تو پایتحت ها تو روز ها غلغله بود و شب ها تا دیر وقت هم sw و org شلوغ بود و این واقعا باعث دلگرمی میشد.تو این patchخود shrine ها به اندازه کافی باعث پراکندگی جمعیت شده و .z دیگه باقی مونده ی جمعیت رو جلب میکنه و به نظر من همه چیز رو به هم میریزه...من با .z و تمام پرتال هایی که سرور جهت راحتی تردد تو شهر ها گذاشته کاملا مخالفم.واقعا زشته که چند وقت پیش یکی تو Ironforge بهم گفت من اینجا گم شدم!!! لطفا منو ببر بیرون!!!
یا شاید بعضی از horde ها به واسطه همین پرتال ها نمیفهمند مثلا تو Undercity چی به چیه...بازیکن باید تو کل wow بگرده باید تو مپ ها گم بشه و خودش راه پیدا کنه و در این مسیر شاید چیزی دید که توجهشو جلب کرد شاید یک بار که داره میگرده تا راهش رو تو undercity پیدا کنه رسید به قبر پدر آرثاس . شاید تو ذهنش ایجاد شد اینجا چی بوده قبلا؟!!!و شاید رفت تحقیق و مطالعه کرد و شاید وقتی فهمید داره رو خاک پایتخت Lordearon قدم میگذاره جایی که به دست اولین death Knight نابود شد و جایی که پدر به دست پسرش کشته شد و شهری ویران شد و در نهایت با لشکرکشی و درایت سیلواناس و غلبه بر اربابان وحشت تبدیل به مقر فراموش شدگان شد و کلی داستان دیگه در این مورد جور دیگه ای به wow نگاه کنه و ماندگارتر و با علاقه تر و حرفه ای بازی کنه و دوست داشته باشه اسرار هر قسمت رو بخونه و بفهمه تو هر مپ چه اتفاقاتی افتاده تا اینکه فرتی تا گم شد .z بزنه و بعدم خدا برکت بده به پرتال ها...
شاید دیدگاه من افراطی باشه ولی اگه دست من بود حتی هیچ وقت fly mount رو تو wow وارد نمیکردم.اونوقت جاده ها هم نا امن میشد...لشکر کشی ها و انتقام جویی بازیکن ها حتی به شهر های کوچیک هم کشیده میشد...نمیدونم شاید کسی درک نکنه منظورمو...ولی اگه کسی کتاب Hobbit رو خونده باشه میفهمه چی میگم...همون دلهره...همون نا امنی...همون هیجان.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان