انجمن WOWZONE
Discipline
2016/06/03، 03:26 AM

در PvE من دو حالت رو برای Healing پیشنهاد دارم
اول
این حالت روی Heal دادن تمرکز داره و Crit بالا میخواد و همه Healing هم به وصیله Atonement میاد فقط Tank رو Shield میده و Boss رو Damage میده
Talent های پیشنهادی برای این حالت Solace یا Mindbender و Twist Of Fate یا Power Infusion هست
دوم
این حالت روی Shield و Absorb تمرکز داره و Mastery بالا میخواد به کسایی که Damage میخورند مخصوصن تانک ها Shield میده و Archangle رو فقط روی 5Stack فعال میکنه ولی دیگه آنچنان از Atonement استفاده نمیکنه
Talent های پیشنهادی برای این حالت From Darkness Comes Light یا Mindbender البته Talent های Level 75 همه مناسب هستند ولی Divine Insight اینجا کاربردی تر هست
.........................................................................................................................................................
Glyph های پیشنهادی برای PvE
Holy Fire و Reflective Shield و Smite و Weakened Soul
نکته دیگه Rapture هست کار این Passive اینه که 25%Mana مورد نیاز Shield رو کاهش میده و CD این Spell رو برمیداره اگر Shield کامل Absorb بشه یا Dispel بشه تمام Mana مورد نیاز رو به Priest برمیگردونه که البته 12ثانیه CD داره پس کل 25نفر رو Shield ندید که Mana براتون نمیمون
از تمامی Holy های عزیز تقاضا دارم وقتی Discipline در Raid هست تانک هارو Shield ندید
مرسی که مطالعه کردید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان