انجمن WOWZONE
اموزش و نظرات بهترین پریست باز های سرور
2016/06/03، 05:11 AM

سلام تخصص من holy هست واسه پچ لیجن بلیزارد بازی میکنم یک سری تجربیات دارم که واستون میگم

اول از تلنت ها شروع میکنم Trail of Light و Enlightenment برای تلنت لول 15 بهترین گزینه هستند که برای 7.1.5 Trail of Light هم برای دانجن و هم راید بهترین کاربرد داره با گرفن این تلنت و اسپم کردن flash heal خیلی راحت تاپ هیلر میشید مراقب باشید که از prayer of healing زیاد استفاده نکنید که زود مانا کم میارید

تلنت های 30 45 60 به انتخاب خودتون و هرچی که به نظرتون بهتره واسه تیم بگیرید
تلنت 75 Surge of Light به دلیل اسپم flash heal و کمک این تلنت به مانا . توی پتچ 7.2 Piety باف میشه پس بهتره Piety گرفته بشه اونجا
تلنت 90 Divinity . اون 2 تای دیگه آشغال هستند و هیلینگ کمی دارند
تلنت 100 Benediction برای رید و Apotheosis برای دانج چون Benediction پسیو هست و با prayer of mending کار میکنه خیلی بیشتر توی رید کاربرد داره ولی Apotheosis میتونید توی دانج ها برای burst هیلینگ استفاده کنید و سریع همرو پر کنید

استت های holy برای لیجن اول intellect بعد مستری بعد کریت و بعد هیست هستند چون هولی با پسیو echo of light هیل میده پس مستری خیلی مهمه ولی بالای 45 بی فایده میشه بهترین استت مستری 35 تا 40 - کریت 25 تا 30 و هیست 15 تا 20 هستش

برای رید emerald nightmare سینگل تارگت هیلینگ بهتره چون همه دمج ها و اسپل باس ها سینگل هستند ولی برای رید nighthold و tomb of sargeras بایذ تلنت ها رو یه دستی بزنید چون اونجا َََAOE دمج زیاده و فقط تلنت اول از Trail of Light به Enlightenment باید تغییر کنه و دیگه فقط باید prayer of healing اسپم کنید

برای روتیشن هولی توی ریدها : 1. اطمینان پیدا کنید که mending تا از کول دان خارج میشه استفاده کنید
2 : اگر دمج َAOE هست holy word sanctify و بعد prayer of healing و اگر دمج سینگل هست holy word serinity و بعد فلش هیل .
3 . قبل از استفاده کردن divine hyme از holy word ها استفاده کنید تا Divinity استفاده شه و % هیلینگ بره بالا .

همین . بقیشو باید تمرین کنید یاد بگیرد ((:

موفق باشید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان