انجمن WOWZONE
Monk Windwalker Pve
2016/06/06، 05:49 AM

(2016/06/09، 09:35 PM)0stad نوشته است: کجاش ناقصه؟؟؟؟ بگو بدونیم

1-تو استیت ها :haste واقعا بی معنیه برا مانک...تاثیر haste بر energz regen به قدری پایینه که عملا بی مصرفش کرده(افزایش 4000 haste فقط حدود 1/5 واحد سرعت پر کردن انرژی رو زیاد تر کرد!!! )
2:تو قسمت talent: در ضمن برا تلنت ها نباید همینطور یه توضیح بدی و بری.مثلا باید بفهمونی به خواننده که برا تلنت اول حتما حتما باید taiger's Lust  رو بگیره و با توضیحاتت دلایلش رو بگی.یا اینکه تلنت دوم برا ویندواکر چرا باید حتما chi wave باشه که متاسفانه شما chi burst &zen spere رو ذکر کردی که اصلا کارامد نیست(اولی واسه هیلر هست و دومی cd بالایی داره)
3:تو قسمت های بعدی مخصوصا "توصیه ها" همه چیز با هم ترکیب شده..مثلا شماره 8 شما از xuen نام بردی و تو بند 10 گفتی rushing jade wind رو دائم بزنید.اینا که هر 2 تلنت آخره.قطعا فقط یکیشو میشه داشت نه هردو!!!
4:در مورد race فقط برا horde پیشنهاد دادید!!! در ضمن بهتر بود اگه در مورد horde صحبت میکنی لااقل مزایای همه race ها گفته بشه و در نهایت یک race پیشنهاد بشه.همینطور از blood elf که energy regen داره اصلا صحبت نشده!!!!
5:تو اون قسمت" talent ،برا 1 تارگت یا 2 تارگت"، چندان جالب نیست.نمیگم شما اشتباه میگی ولی شما اصول رو بگو و بگذار جزییات رو خود بازیکن یاد بگیره.چون هر کسی حتما دنبال یه مورد همه فن حریفه و این دسته بندی "یک تارگت"و "دو تارگت" چندان به مزاج هر کسی خوش نمیاد...خوب دیگه طرف میگه من dps pve دارم یعنی چی تلنت برا 1 تارگت یا بیشتر!!!
اینا به نظر من نواقص بود .اما نکات خوبی هم داره متن.مثل نحوه dps برا گرفتن buff ها و توضیح جزء به جزء تلنت ها و موارد دیگه.
و یک جمله هم به شما ostad عزیز: افتادگی آموز اگر طالب فیضی....هرگز نخورد آب زمینی که بلند است
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان