انجمن WOWZONE
بهترین گیلد هورد
2016/06/07، 09:56 AM

سلام خدمت همه پلیر های وو زون من یک پلیر قدیمی هستم که از پچ 3.3.5 مشغول بازی تو این سرورم و با وو در همین سرور اشنا شدم به دلیل بالا رفتن سن و از بین رفتن گیلدهایی ک در اون ها فعالیت میکردم دست از بازی کشیدم و بیشتر وقتا به بازی سر میزنم تا یاد خاطر بازی رو زنده نگه دارم با شرایط حاکم در سرور جذاییت بازی از بین رفته و بازی کن ها فقط به دنبال ایتم و منافع خودشون در بازی گشت گذار میزنن و تعداد افراد تازه به دوران رسیده زیاد شده چون ده سال از تاسیس میگزره و اکثر اونایی ک ده سال پیش مشغول بازی بودن وقت بازی ندارن و به فکر تشکیل خانواده کار و یک زندگی اروم به سر میبرن شاید براتون جالب باشه من برا ایتم رول میدادم برنده ک میشدم به ضعیف ترین فرد راید هدیه میدادم تا بازی برا هر دومون جذاب و هیجان انگیز تر بشه بیشتر سعی میکردم به دیگران کمک کنم تا از بازی لذت ببریم از همه کسایی ک این پست رو میخونن میخوام به خاطر بازی از هیچ کاری که باید انجام بدن عقب نمونن و در اوقات فراغت و بازی بیشتر به رفاقت و دوستی و صفا و وفاداری و صمیمیت فکر کنن "بازی هیچ وقت تموم نمیشه ولی خاطرات
خوب بد با ادمای داخل بازی یروز یادتون میاد دلتون برا خوبیاشون تنگ میشه ولی دیگه نیستن باهم مهربون باشید!"
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان