انجمن WOWZONE
گیلد های متروکه ! - بازیکنان سرگردان !
2016/06/07، 10:49 AM

با سلام 

این هم یکی از پر دغدغه ترین مشکلات بازیکنان ! 

بررسی مشکلات گیلد ها .... 

خوب همه میدونید که تعداد خیلی زیادی از گیلد ها متاسفانه با وجود اینکه تعداد اعضایی بالای 40 یا 50 نفر ، بعد از مدتی به صورت متروکه در میان

با بررسی وضعیت آنلاین اعضای آنها متوجه میشویم ، بعضی از بازیکنان آخرین بار 9 ماه پیش آنلاین شده اند که از جمله ی آنها Guilde Master هست که متاسفانه قبل از ترک بازی به هر دلیلی ، این رنک رو واگذار نکرده تا حداقل بعد از اون شخص این گیلد به صورت متروکه در نیاد 

با این اتفاق کم کم اعضای اصلی هم گیلد رو ترک میکنند و بعد از این اتفاق دیگه هیچ کاری نمیشه کرد . 

یک گیلد متروکه ی دیگر بوجود خواهد آمد .

در قطب دیگر این ترازو ، بسیاری از گیلد های موفق فیکس کردن اعضای خودشون پذیرش اعضا رو بسته اند و هیچ عضو جدیدی را نمیپذیرند .

خوب به صورت ویژه این مسئله در آلیانس قدرت بیشتری داره و متاسفانه پلیر هایی هم این وسط ضرر خواهند کرد و این بین سرگردان باقی خواهند ماند .

اخیرا وارد گیلدی شدم که تازه راه اندازی شده و در همین بخش معرفی گیلد من خودم به صورت خودجوش به معرفی اون پرداختم و امیدوار بودم تا شاید تبدیل به گیلد موفقی شود 

اما مدتی بعد از ورود به جمع بازیکنان متوجه بد اخلاقی های زیادی شدم که در نهایت به ترک آنجا منجر شد . 

این قبیل مشکلات مسئله ی جدیدی نیست اما مسئله ی مهمی هست !

بزرگترین نکته اینه که :

هر کسی میتواند یک گیلد تاسیس کند اما هر کسی نمیتواند گیلد موفقی داشته باشد .

داشتن یک گیلد موفق نیازمند معیار های مختلفی است .

احترام به اعضا 
برنامه ریزی برای تمام سطوح و ایجاد گروه های مختلف برای PVP یا PVE
پرداختن به ضعیف تر ها و ایجاد توازن در تمام سطوح
استفاده از جوایز و برنامه ریزی برای Event های مختلف در سرور 
استفاده از بانک گیلد به عنوان یک آیتم انگیزشی نه نمایشی !
و موارد دیگر ....

و این در صورتی است که متاسفانه در بیشتر موارد یکی از نقاط ضعف یک گیلد خود رهبر گیلد محسوب میشود ! 

به صورتی که در برخی موارد Guilde Master حتی توانایی کنترل بر روی رفتار خودش را هم ندارد چه برسد به کنترل اعضا !

یک رهبر موفق میبایست ذهنی باز داشته باشد و بیشتر از خودش به دیگران بها بدهد . 
نباید با کوچکترین اشتباه یک بازیکن به تندی برخورد کند 

این در حالی است که در بسیاری از گیلد ها ، برخورد هایی از این دست بارها باعث رنجش بازیکنان و حتی منجر به ترک گیلد شده است

با آرزوی موفقیت برای سرور عزیزمان
[تصویر:  525f002d6d.jpg]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان