انجمن WOWZONE
آموزش کامل (Blood Death Knight (PvE
2016/06/02، 06:36 PM

(2016/06/04، 11:40 AM)revolver161 نوشته است:
(2016/06/04، 02:07 AM)worros نوشته است:
(2016/06/04، 12:50 AM)revolver161 نوشته است: دوست عزیز به نظر من برای hp بالای 50 درصد br هارو واسه blood boil استفاده کنیم بهتره چون هم buff هاتونو شارژ میکنه و اینکه در خود اسپل blood boil نوشته شده که هربار که زده بشه 50 درصد دمیج blood plague و frost fever بالا میبره پس dps شمارو بالاتر میبره
اما گفتین با اسپل Pestilence باف های blood plague و frost fever رو روی ادد ها شیر کنید اما این اسپل فقط باف هارو شارژ میکنه اما اگه talent لول 56 roiling blood بگیرید اسپل blood boil شما قادر خواهد بود که کار اسپل pestilence رو برای شما انجام بده اینطور با یه blood run هم دمیج میدید به ادد ها هم باف هاتونو share میکنید هم دمیج باف هاتونو میبرید بالا که اینطور خیلی aggro گرفتن راحت تر میشه
اما واسه state haste به نظر من اگه شما طوری run هاتونو مدیریت کنید که هر سه ران forst - blood - unholy باهم پر بشه اینطور دیگه به haste نیاز ندارید بازم خوب بود اطلاعاتتون نسبتا کامل بود

سلام
1.Blood Boil فقط 1 بار %50 به Dmg اضافه میکنه که خوب داخل Rotation هست و همینطور بند اول Rotation نوشته که Disease های خود را نگه دارید که اینم یعنی Blood Boil
2.برای اینکه حجم مطلب خیلی زیاد بود و وقت کم نتونستم همه تلنت ها رو توضیح بدم و من فقط بهترین تلنت رو گفتم که تلنت اول در اکثر مواقع بهترین گزینه هست
3.اگر شما Refoge هاتون رو به ترتیب Mastery>Hit&Exp7.5%>Dodge&Parry Both>Haste کار کنید میبینید که هیچ موقه Haste کار نمیکنید و اگر میپرسید که پس چرا نوشتم Haste باید بگم این برای انتخاب ایتم هست مثلا اگر 1 اتم Mastery +Crit میده و دیگری Mastery+Haste شما بهترست که Mastery+Haste انتخاب کنید
4.ممنون که توجه داشتید 

با تلنت اول شما هر وقت اونو استفاده کنید باعث میشه که باف ها از روی target برداشته بشه و این یعنی یا outbreak یا استفاده از دو اسپل icy touch و plague strike که به ترتیب یک frost rune و یک unholy rune نیاز دارد که معادل ران مصرفی واسه یک death strike هست این یعنی هر 25 ثانیه یه death strike کمتر و گرفتن 2x random rune که اگه خوش شانس باشید بهتون death run بده که بتونید جای death strike رو پر کنید و abssorb جم کنید ولی اگه blood run به شما بده راهی جز heart strike و blood boil نیست
بله حرف شما درست ایتمی که haste + mastery میده از ایتمی که crit + mastery میده بهتره اما ایتم هایی هستن که با انداختنشون لازم نیست دیگه ایتم های haste mastery بندازین ایتم هایی که dodge + parry یا dodge + mastery یا parry + mastery میدن اما بازم به عنوان اخرین گزینه حرف شما درسته

درمورد تلنت اول که میگید شانسی باید بگم که شانسی نیست در Spec Blood به شما x1 Frost Rune و x1 Unholy Rune میدهد که میشه برای @Death Strike استفاده کنید و اگر قبل از آن 2 بار @Death Strike استفاده کرده باشید به شما Death Rune x2 میدهد بنابر این شانسی نیست ولی فقط یک شرایط خاص هست که Unholy Rune x2 یا Frost Rune x2 میدهد که خیلی کم پیش می آید
. NO ONE CAN STOP DEATH
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان