انجمن WOWZONE
Shadow Priest
2016/06/02، 10:37 PM

با سلام
هدف اشنایی کلی به Shadow Priest هستش و همین موضوع علت کم و کسری های توضیح رو  گویا میشه
شاید Shadow Priest رو کمتر دیده باشین یا باهاش آشنا باشین....
Shadow چون نیاز به رفلکس بالاتری نسبت به دیگر کلاس ها داره طرفدار کمتری داره و عموما یا خیلی سخت شناخته میشه یا به گفته بعضی ها ضعیف
از این حقیقت که  Shadow  تو این پچ، یعنی MOP ضعیف تر شده نمیشه گذشت..اما باز هم جای کار داره
از این به بعد Priest  Shadow رو با SP معرفی میکنم
SP  جزوه کلاس های RDPS هستش
باید بگم که در PVE رتبه ی خوبی نداره ولی تو PVP میتونه خیلی خطرناک و مهلک باشه
بخش عمده ی Damage  حاصل توسط SP به صورت DOT (Damage Over Time)  بوده، یعنی بعد از کست اسپل ها و در طی زمان مشخص شده دمیج ها به تارگت آسیب میزنن و نیاز به دخالت مکرر SP  نداره (به صورت کلی)
قابلیت DOT کردن چندین تارگت هم از ویژگی های SP هستش
SP همینطور که با جادوی تاریکی (Shadow Magic/Damage) هدفشو از پا در میاره میتونه با اسپل های کمکی مثل
[Mass Dispell],[Renew],[Prayer of Mending],[Flash Heal],[Power Word:Shield] به کمک دوستاش بره و نجاتشون بده
اینجاس که کمکی بودن SPخودشو نشون میده و جزوه کلاس های  Helpful هستش و به نظر خودم بودنش تو هر رایدی واجبه
حالا که به مفید و کمکی بودن SP اشاره کردم باید بگم اسپل [Vampiric Embrace] میتونه Heal راید رو نسبتا نگه داره یا بهتر و دقیق تر بگم که کمک خیلی بزرگی به هیلر ها در نگه داشتن هیل راید در دمیج های سنگین میکنه

لازم به ذکره که حالت Defence این کلاس بسیار پایینه...و CD دمیج نداره و در یک حالت بالانسی هستش
(100% SP  خیلی گسترده تر از این توضیح ها هستش...اینجا فقط یک مرور کلی شد)
اگه علاقه مند بودین مطالب بیشتری در مورد اسپل ها و روتیشن و گلایف ها میزارم برای دوستان علاقه مند
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/06/03، 07:14 PM، توسط Penance.)
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان