انجمن WOWZONE
Shadow Priest
2016/06/02، 10:37 PM

(2016/06/03، 06:55 AM):shahin52 نوشته است: یه توضیحی راجبه pveکه با کدوم لول ها حمله کنیم هم می گی چون واقعا بعضی وقتا از تانک دمیجش رو باس کمتره واسه من

دوست عزیز در مورد PvE باید بگم اولا اینکه نباید انتظارت بالا باشه.چون تو رتبه بندی های خود بلیزارد هم نسبتا سطحش پایینه
اما در مورد اسپل ها و تلنت ها برای PvE من از مقدمش شروع میکنم
اول کست DOT های  [Vampiric Touch] و  [Shadow Word: Pain] هستش(این DOT ها همیشه باید رو تارگت باشن، پس نزدیک به تموم شدنشون دوباره کستشون کنین)
بلافاصله بعد  باید  [Mind Blast] کست کنین تا Orb بگیرین(هدف گرفتن 3 تا Orb  هستش)
بعد [Mind Flay] رو کست میکنین تا به صورت کامل Channeling کنه.اسپمش نکنین تا بتونه دمیج بده
همین روند رو دنبال کنین تا 3تا Orb جمع کنین
به محص 3تا شدن Orb  ها  [Devouring Plague] کست میکنین
 [Devouring Plague] جزوه سنگین ترین اسپل ها هستش ،پس زودتر استفادش کنین تا بتونین سریعتر Orb پر کنین و دوباره کستش کنین
این روتیشن کلی بودش
قبل شروع به کار از فعال بودن باف  [Inner Fire] اطمینان حاصل کنین
برای تلنت ها :
برای تلنت های سطح 45 [Solace and Insanity] و  [From Darkness, Comes Light] هر دو مناسبن
اما شخصا من  [Solace and Insanity] رو برای باس پیشنهاد میدم(دلیل داره)
برای سطح 75 هم [Twist of Fate] و  [Power Infusion] خوبه که من باز شخصا  [Twist of Fate] پیشنهاد میدم
سطح های دیگه اختیاری هستش
-- و در باره ی GLyphs بهترین مورد ها
 [Glyph of Shadow Word: Death] : بهتون اجازه میده با زیره 20% رفتن HP  تارگت بتونین با کستش 2تا Orb  بگیرین (بدون این گلایف فقط یک Orb میده)
 [Glyph of Vampiric Embrace] : با[Vampiric Embrace] میتونین هیل بیشتری رو به راید منتقل کنین و کمکی باشین
سومین Glyph هم اختیاریه
بقیه مربوط به عملکرد و فکره خودتونه که چطوری میتونین DPS رو بالا ببرین
موفق باشین
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان