انجمن WOWZONE
Useful Addons
2016/06/03، 01:28 PM

با سلام
دوستان اگه اطلاعاتی درباره ی Addons  دارن میتونن اینجا به اشتراک بزارن
فقط لطف کنین مشخص کنین برای چه کلاس هایی مفیده و برای PvP بهتره یا PvE
من خودم به چندتا اشاره میکنم

CooldownToGo : برای نمایش CD ها به کار میاد...و با آماده شدن اسپل ها بهتون هشدار میده
-----------------

DLMS : برای گروه بندی در Loot به کار میره...خیلی مفیده.شما به کمک این Addon میتونین مشخص کنین که چه آیتم هایی رو قصد دارین loot کنین و تنها با یک کلیک آیتم های مورد نظرتون loot میشه
-----------------
Castbars : همینطور که از اسمش مشخصه کست بار هستش...کست های خودتون رو میتونین به شکل جذاب تری تغییر بدین و از حالت یکنواختی خارجش کنین و از بهترین ویژگی های این Addon این هستش که کست باره target رو هم به شکل دلخواه و هرجایی از صفحه که خواستین بهتون نشون میده تا عکسالعملتون در مقابله باهاش سریع تر باشه
----------------
Atlas Loot : این Addon هم خیلی مفید و پرکاربرده
که شامل تمام Items,Mounts,Raids,Dungeons,Events و خیلی چیزای دیگه که با کار کردن با این Addon حتما بهشون میرسین
حتی میتونین اسم آیتم مورد نظرتون رو جستجو کنین و بهتون میگه از چه اینس و چه باسی دراپ میشه و ....
-----------------
این Addon ها مربوط به کلاس خاصی نیست.و میتونه برای همه ی کلاس ها استفاده بشه
پاسخ
(2016/06/03، 01:28 PM)penance نوشته است: با سلام
دوستان اگه اطلاعاتی درباره ی Addons  دارن میتونن اینجا به اشتراک بزارن
فقط لطف کنین مشخص کنین برای چه کلاس هایی مفیده و برای PvP بهتره یا PvE
من خودم به چندتا اشاره میکنم

CooldownToGo : برای نمایش CD ها به کار میاد...و با آماده شدن اسپل ها بهتون هشدار میده
-----------------

DLMS : برای گروه بندی در Loot به کار میره...خیلی مفیده.شما به کمک این Addon میتونین مشخص کنین که چه آیتم هایی رو قصد دارین loot کنین و تنها با یک کلیک آیتم های مورد نظرتون loot میشه
-----------------
Castbars : همینطور که از اسمش مشخصه کست بار هستش...کست های خودتون رو میتونین به شکل جذاب تری تغییر بدین و از حالت یکنواختی خارجش کنین و از بهترین ویژگی های این Addon این هستش که کست باره target رو هم به شکل دلخواه و هرجایی از صفحه که خواستین بهتون نشون میده تا عکسالعملتون در مقابله باهاش سریع تر باشه
----------------
Atlas Loot : این Addon هم خیلی مفید و پرکاربرده
که شامل تمام Items,Mounts,Raids,Dungeons,Events و خیلی چیزای دیگه که با کار کردن با این Addon حتما بهشون میرسین
حتی میتونین اسم آیتم مورد نظرتون رو جستجو کنین و بهتون میگه از چه اینس و چه باسی دراپ میشه و ....
-----------------
این Addon ها مربوط به کلاس خاصی نیست.و میتونه برای همه ی کلاس ها استفاده بشه

سلام 
ممنون بابت توضیحتون میشه لینک اد اونس هایی که معرفی کردید رو هم محبت کنید ؟
پاسخ
دوتا از پربازدیدتر سایت های دانلود Addon :

http://mods.curse.com/addons/wow
http://www.wowinterface.com/addons.php
پاسخ
بازم اگه addonsخوب مشیناسید معرفی کنید
پاسخ
وقتی روی دشمن debuff میندازیم یه همچین شکلی می شه .
اسم این addon چیه ؟

[تصویر:  upload.jpg]
پاسخ
slm , mikhastam bagam chetori mishe addons ro fa'al konam to pach 5.4.8?!o_O
mr30 az all Wink
پاسخ
(2017/02/13، 07:25 PM)M_CO2 نوشته است: وقتی روی دشمن debuff میندازیم یه همچین شکلی می شه .
اسم این addon چیه ؟

Tidy Plates  اینکارو انجام میده
قابلیت های دیگه هم داره
یک ادون دیگه هم هستش که اسمش Plate Buffs هستش
پاسخ
(2017/03/04، 09:34 PM)Ho3eiN LK نوشته است: slm , mikhastam bagam chetori mishe addons ro fa'al konam to pach 5.4.8?!o_O
mr30 az all Wink

سلام
شما تو فولدر بازیتون
این مسیر رو باز کنین
Interface>>Addons
این همون مسیری هست که میتونین فایل هایی که اینجا معرفی شده رو داخل فولدر کپی کنین تا اضافه بشن به بازی
و طریقه ی فعال کردن هم سادس
وقتی یوزر و پسورد وارد میکنین که وارد بازی شین
اونجا که لیست هیرو ها میاد
پایین سمت چپ دکمه ی Addons وچود داره
از این قسمت می تونین تیک هر ادون رو که دوستس داشتین بزنین تا براتون فعال شه
فقط تیکه Load out of Date Addons رو هم از بالای صفحه بزنین تا مشکلی نباشه
پاسخ
(2017/02/13، 07:25 PM)M_CO2 نوشته است: وقتی روی دشمن debuff میندازیم یه همچین شکلی می شه .
اسم این addon چیه ؟

پاسخ
سلام..من 2 تا ادوونس میخوام که داخل راید میرم باس و....قیره رو اتک میدن پلیر های راید cdهای که یوز میدن دیده شه تو راید ...و باس هر اسپلی زد به پلیر از اون اسپل مردن دیده شه تو راید ..
مسال( flamp ) ( crybay ) این 2تا ادوونس مال 3.3.5
اگه اددونس دارید مشابه همین معرفی کنید..
مرسی از مدیران سایت wowzone
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان