انجمن WOWZONE
ترنس آیتمهای unique و legendary
2016/06/05، 12:14 AM

سلام
من سروري رو ديدم که به بازيکن ها اجازه ي ترنس آيتم هاي unique مثل shadow's edge و legendary مثل shadowmourne و thunderfury رو ميداد.
ميخوام پيشنهاد بدم که اين قابليت براي اين سرور هم به وجود بياد;اينطوري هم لذت بازي براي بازيکن ها بيشتر ميشه,هم اين که سرور پر جنبوجوش تر ميشه,چون به دست آوردن همچين آيتمهايي سخته و نياز به پيگيري داره.
چه بسا بتونيد اين آيتم ها رو توي سايت بفروشيد,مطمعنا خريدارهاي زيادي خواهد داشت.
با تشکر Smile
پاسخ
چه فکر خوبی.ولی یه همچین کاری یه برنامه نویس قوی میخاد
امیدوارم سرور از پسش بر بیاد,خیلی خوب میشه
پاسخ
تیم پشتیبانی عزیز لطفا رسیدگی نمایید . این یکی از بهترین پیشنهاد هاست . از نظر زیبایی آیتم های legendary بهترین قیافه ها رو دارن اما متاسفانه نمیشه ترنس کرد .

من هم مطمعن هستم افراد زیادی استقبال خواهند کرد
[تصویر:  525f002d6d.jpg]
پاسخ
از اونجایی که اینجا یک سرور رایگان هست و لازم نیست تمام قوانین سرور بلیزارد در ان انجام بشه پس این یک پیشنهاد خوبه ولی Admin محترم اگر این پیشنهاد رو قبول کردن حتمی این کار رو روی اتم های Legendary انجام بدن نه این که مثل سرور های دیگر برن و داخل سایت W***V.com ایتم Epic بشکل Lgendary در بیارند و ما که تلاش کردیم و ایتم Legendary گرفتیم بازم مجبور باشیم از سایت Epic بخریم برای Transe
. NO ONE CAN STOP DEATH
پاسخ
اگه بشه که حرف نداره
من همیشه دلم می خواست واسه dkام shadowmorn ترنس کنم
پاسخ
البته پیشنهاده خوبیه .
همه پلیرها استقبال میکنن.باعث افزایش روحیه بجه ها هم میشه . پلیرهای جدیدم جذب سرور میشن.
به نظر من اگه ایتم های master class ها رو هم بزارین عالی عالی میشه مثل : doom hammer یا Ashbringer و ...
پاسخ
(2016/06/05، 04:18 PM)dementor77 نوشته است: البته پیشنهاده خوبیه .
همه پلیرها استقبال میکنن.باعث افزایش روحیه بجه ها هم میشه . پلیرهای جدیدم جذب سرور میشن.
به نظر من اگه ایتم های master class ها رو هم بزارین عالی عالی میشه مثل : doom hammer یا Ashbringer و ...
و البته frostmourne
پاسخ
دوست عزیز
به هرحال یه فرقی باید بین Weapon های ما و Npc های معروف داخل بازی باشه !
دلیل اینکه این کارو نمیکنن مشخصه !
خیلی مسخره میشه که Frostmourne دست یه پالادین باشه و یا این Weapon معروف مثل نقل نبات دست همه باشه و این برای کسانی که داستان بازی رو بلدن و این صحنه رو داخل بازی میبینن مثل توهین میمونه ! البته نه فقط Frostmourne
ولی در patch Legion این اتفاق افتاده و مثلا Ashbringer میتونه دست همه پالادین ها باشه ! ولی این باز برمیگرده به داستان بازی !
(همین جریان قاطی شدن Horde و AllianCe در Battleground به اندازه کافی به داستان بازی ... ! خراب ترش نکنید Big Grin )
[تصویر:  fhocw8l2sj68.jpg]
پاسخ
شبیه سرورهای فان میشه Sad اینطوری همه پالادین ها اشبرینگر ، همه دث نایت ها فراست مورن میگیرن ، جلوه زشتی پیدا میکنه سرور
پاسخ
(2016/06/05، 08:32 PM)rapriest نوشته است: دوست عزیز
به هرحال یه فرقی باید بین Weapon های ما و Npc های معروف داخل بازی باشه !
دلیل اینکه این کارو نمیکنن مشخصه !
خیلی مسخره میشه که Frostmourne دست یه پالادین باشه و یا این Weapon معروف مثل نقل نبات دست همه باشه و این برای کسانی که داستان بازی رو بلدن  و این صحنه رو داخل بازی میبینن مثل توهین میمونه ! البته نه فقط Frostmourne
ولی در patch Legion این اتفاق افتاده و مثلا Ashbringer میتونه دست همه پالادین ها باشه ! ولی این باز برمیگرده به داستان بازی !
(همین جریان قاطی شدن Horde و AllianCe در Battleground به اندازه کافی به داستان بازی ... ! خراب ترش نکنید Big Grin )

قبول دارم ایده ی weapon هایی مثل frostmourne یه مقدار ناپخته بود

اما هنوز روی trance آیتمهای legendary اصرار دارم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان