انجمن WOWZONE
Monk Windwalker Pve
2016/06/06، 05:49 AM

سلام دوستان.
این Talent بسیار سخت است و اگر Stats را درست کار نکنید و Rotin را درست انجام ندهید دی پی اس چندانی نمیدهید . به همین خاطر من دانسته های خود را برای شما به اشتراک میگزارم تا به امید خدا دی پی اس شما بالا بیاید.

Stats.

Agility-1
Hit raiting + expertise = 7/50-2
Haste = 19% -3
Crit 75% for 2hand / 57% for 1hand -4
5- Mastery

توضیحات Stats.

Agility* به قهرمان شما Attack power + Dmg میدهد.

Hit* برای این که Miss لول های قهرمان شما به 0% برسد / Expertise برای اینکه Dodge لول های قهرمان شما  به 0% برسد.

Haste* به قهرمان شما Energy Regen یا همان سرعت بازگشت انرژی میدهد.

Crit* احتمال Critخوردن لول های قهرمان شمارا افضایش میدهد.

Mastery* احتمال اینکه لول هایی مانند @Chi Brew که استک @+1 Tigereye Brew میدهند استک بیشتری بدهند .

Talent.

1-

@Celerityبه شما این امکان را میدهد که 3 تا 7Chun Tian Spring Rolls بزنید.

Tiger's Lustوقتی یوز میکنید 70% به شما سرعت میدهد و از Rot & Slow در میایید.

Momentuوقتی Roll میزنید Roll اول به شما 25% سرعت و دوم 50% سرعت میدهد.

2-

@Chi Waveوقتی میزنید بین دوستان و دشمنان یک نور رد و بدل میشود که به دوستان خود Heal و به دشمنان Dmg میدهد.

Zen Sphereیک نور رویه شما میاید که به شما و دوستانتان Heal و به دشمنانتان Dmg میدهد و در اخر میترکد و Heal * Dmg کریت میدهد

@Chi Burst قهرمان شما 1 Cast میکند که با توجه به Agility شما به دوستان Heal و به دشمنان Dmg میدهد

3-

@Power Strikesیک اسپل به همین شکل رویه شما میاید که وقتی 1 لول (Jab-SoothingMist-Spinning Crane kick-jade lightning-expel harm)میزنید یک Chi اضافی به شما میدهد و یک جای بیشتر برای Chi هایه شما میدهد و اگر Chi هایه شما پر باشد 1 دایره سبز روی زمین میاید که وقتی درون ان میروید به شما 1 چی میدهد. 

@Ascensionبه شما 15% Energy Regen و 15% Max Mana یا همان مانا بیشتر میدهد.

@Chi Brewبه شما 2 تا Tigereye . ManaTea در Windwalker.Mistweaver و 5 Elusiv brew در  Brewmaster میدهد.

4-

@Ring of Peaceاترافیان خود را Silence & Disarm میکند.

Charging Ox Waveیک شیع را پرتاب میکند و هر کس در مسیر ان باشد 3 سانیه Stan میشود.

@Leg Sweepاترافیان خود را 5 سانیه Stan میکند.

5-
Healing Elixirsوقتی لول هایی مانند @Chi Brewرا میزنید 15% خون شما را میدهد

Dampen Harmسه اتک دشمن را به میزان 20% هیل شما کم میکند.

Diffuse Magic دمیج خور شما را 90% کاهش میدهد برای  6 سانیه.

6-

@Rushing Jade Windبه اترافیان-دشمن Dmg و یار Heal میدهد.

Invoke Xuen, The White Tigerیک ببر میاید که AoeDmg میدهد و اتک میدهد.

Chi Torpedoلول Roll شما به یاران شما هیل و به دشمنان شما دمیج میدهد.

Talent For 1 Target.

1-دلخواه.
2-Chi Burst
3-Chi Brew
4-دلخواه.
5-Diffuse Magic
6-Xuen

Talent For +2 Target

1-دلخواه.
2-Zen Sphere
3-Chi brew Or Ascention
4-دلخواه
5-Diffuse Magic
6-Rushing Jade Wind

Rotation For 1 Target*

1-ابتدابه رویه باس رفته با  1xJab_ Flying Serpent Kick بزنید Rising Sun kickبزنید تا 20% دمیج رویه ان بیفتد 2تا @Jab بزنید 3تا Tiger Palm بزنید تا 2یا 3یا 4تا استک TigereyeBrew و 30% ارمر ردیوس 
بیفتد و 2تا @Chi Brew بزنید و بعد تمام سی دی هایتان را که شامل Xuen- Trinket -Tigereye Brew-
و ... میشود یوز دهید 1 Tiger palm بزنید 1 spell]Rising Sun Kick بزنید 1 Jab و بعد FoF یا Fist Of Fury بزنید
بهد از ان 2تا jab و 2 تا blackout kick بزنید Energizing Brew یوز کنید 1 Jab و 1 Rising Sun kick و 2تا Blackout kick بزنید و ... .

2- ابتدا 10 استک Tigereye Brew را با Jab - Blackout + Chi brew+sunkick + tiger palm میگیرید سپس Energizing Brew یوز میدهید 1 rising sun kick و بعد FoF میزنید 2x jab و 2x black out و 1xJab و 2x Tiger palm و 1Chi brew و 1x Jab و 2x blackout kick و ...

Rotation For + 2 Targets

@Storm, Earth, and Fire را رویه 2تارگت بیندازید - 1 @Jab بزنید 1@Rising Sun Kick بزنید - Zen Sphere بزنید و spell بزنید و استک @+1 Tigereye Brew را در 10 بزنید.

توسیه ها.

1-سی دی به سی دی @Rising Sun Kick را بزنید تا باف 20% دمیج رویه ان بیفتد.

2- سی دی به سی دی @Fist of Fury Range Bonus را بزنید.

3-Glyph of Blackout Kick را بزنید که وقتی جلویه باس هستین هم باف @Blackout Kick رویه ان بیفتد یا پشت باس باشید.

4-وقتی انرجی شما کم میاید Chi Burst بزنید که تا کست کند انرجی برگردد و دمیج هم بدهیه یا Energizing brew یوز دهید.

5-در لول زدن عجله نکنید.

6-Blackout kick را 2بار بزنید اگر کریت بخرد ولی اگر کریت نخرد 3 بار بزنید تا Dmg per sec ان Resset نشود.

7-هنگامی که باس دمیج میدهد @Glyph of Touch of Karma بزنید اگر Karma نداشتید Diffuse Magic
-@Fortifying Brew-@Glyph of Zen Meditation بزنید

8-استک هایه خود را همراه با Potion و Xuen را در جایه مناسب بزنید.

9- نگزارید استک @Tiger Palm که 30% ارمر ایگنور میدهد برود.

10- @Rushing Jade Wind را در aoe سی دی به یس دی بزنید.

11-بگزارید Zen Sphere بترکد و بعد دوباره بزنید.

10-سعی کنید 2تا One Hand بزارید چون به شما 40% Autoattack dmg میدهد .ولی 2h به شما Attack Speed میدهد.

Gem!

Deadly Vermilion Onyx

[item]Piercing Wild Jade[/item]

Smooth Sun's Radiance 

=[Enchant!

Glove=170 Haste
Legs=285 Agility+165 Crit
Boots=140 Agility
Weapon= Dancing Steel
Bracer=180 Agility
Chest=80 All Stats
Back=180 Crit Or Hit
Shoulder=200 Agility+100Crit

Glyphs!

Glyph of blackout kick بالا گفته شده.
Glyph of touch of karma برای 20 رنج karma.
Glyph Of touch of death برای بدونه چی شدن ToD.
Glyph Of zen meditation برای Move در Zen meditation.
بقیه دلخواه.

Race!

Orc برایه Expertise Axe+Fist weapon و Attack power Use
Undead برایه Chance Shadow Dmg attack 16000
Troll برایه Melee and Range Haste Use

Macro!

cancelaura Storm, Earth, and Fire/ به شما این امکان را میدهد که بدون ان که Target بگیرید Immage یا Storm هایه خود را بزگردانید.
cast [target=mouseover] Storm, Earth, and Fire/ به شما این امکان را میدهد که بدون تارگت گرفتن و با بردن Mouse خود رویه هدف Immage یا Storm بندازید.

در اینده Talent هایه Brewmaster-Mistweaver هم خواهم گزاشت اگر سوال یا 

چیزی داشتید میتوانید به Vejil یا Untune در بازی ویس دهید .

با تشکر این جانب پوریا مقصودی.[/spell]
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/06/06، 09:46 AM، توسط Vejil. دلیل ویرایش: Moshkelat Matni < )
پاسخ
کاملا خوب عالی و کامل.  ممنون.
پاسخ
ahsan poya
پاسخ
ناقصه...
پاسخ
کجاش ناقصه؟؟؟؟ بگو بدونیم
پاسخ
ممنون عالی بود.
فقط یه سوال
Mastery باید چند باشه؟
پاسخ
ممنون وحید جان .دوستان: هرجاش ناقصه بگید فیکس کنم!
پاسخ
دوست عزیز Mastery استیت اخره یعنی
اول:Hit +expertise 7/50 کنید
بعد:Haste 19% کنید
بعدش: Crit 75%(2h) _ 57%(1h
و بعد هر چه موند Mastery.
(ممنون از سوالتون! سوال دیگه ی داشتین در خدمتیم.
پاسخ
(2016/06/09، 09:35 PM)0stad نوشته است: کجاش ناقصه؟؟؟؟ بگو بدونیم

1-تو استیت ها :haste واقعا بی معنیه برا مانک...تاثیر haste بر energz regen به قدری پایینه که عملا بی مصرفش کرده(افزایش 4000 haste فقط حدود 1/5 واحد سرعت پر کردن انرژی رو زیاد تر کرد!!! )
2:تو قسمت talent: در ضمن برا تلنت ها نباید همینطور یه توضیح بدی و بری.مثلا باید بفهمونی به خواننده که برا تلنت اول حتما حتما باید taiger's Lust  رو بگیره و با توضیحاتت دلایلش رو بگی.یا اینکه تلنت دوم برا ویندواکر چرا باید حتما chi wave باشه که متاسفانه شما chi burst &zen spere رو ذکر کردی که اصلا کارامد نیست(اولی واسه هیلر هست و دومی cd بالایی داره)
3:تو قسمت های بعدی مخصوصا "توصیه ها" همه چیز با هم ترکیب شده..مثلا شماره 8 شما از xuen نام بردی و تو بند 10 گفتی rushing jade wind رو دائم بزنید.اینا که هر 2 تلنت آخره.قطعا فقط یکیشو میشه داشت نه هردو!!!
4:در مورد race فقط برا horde پیشنهاد دادید!!! در ضمن بهتر بود اگه در مورد horde صحبت میکنی لااقل مزایای همه race ها گفته بشه و در نهایت یک race پیشنهاد بشه.همینطور از blood elf که energy regen داره اصلا صحبت نشده!!!!
5:تو اون قسمت" talent ،برا 1 تارگت یا 2 تارگت"، چندان جالب نیست.نمیگم شما اشتباه میگی ولی شما اصول رو بگو و بگذار جزییات رو خود بازیکن یاد بگیره.چون هر کسی حتما دنبال یه مورد همه فن حریفه و این دسته بندی "یک تارگت"و "دو تارگت" چندان به مزاج هر کسی خوش نمیاد...خوب دیگه طرف میگه من dps pve دارم یعنی چی تلنت برا 1 تارگت یا بیشتر!!!
اینا به نظر من نواقص بود .اما نکات خوبی هم داره متن.مثل نحوه dps برا گرفتن buff ها و توضیح جزء به جزء تلنت ها و موارد دیگه.
و یک جمله هم به شما ostad عزیز: افتادگی آموز اگر طالب فیضی....هرگز نخورد آب زمینی که بلند است
پاسخ
دوست عزیز اول!ممنونم از Postت و در جواب Postet باید بگم که.
1- Haste 19% کپ هست برای روتین است که که در پایین گفتم و اگر هست خود را به 19% نرسانید در روتینی که گفتم کم میارید انرجی.
2-Chi Wave به دوستین و دشمنان میخرد یعنی 1/11. برای همان است که گفته ام نگیرید.
1-2. Chi Burst همان گونه که در توصیه ها گفته ام و شما توجه نکردید زمانی که Enegry کم میارید میتوانید ان را بزنید تا هم دمیج دهد هم Enegry ریجن شود.
2-2.Zen Sphere " " " " و شما توجه نکردید برای Aoe بسیار بهتر از Chi wave است دلیل ان بالا نوشته ام . Zen Sphere به تمام Target ها دمیج میدهد و در اخر نیز دمیج سنگین میدهد. Chi Wave به 1 Target دمیج میدهد وقتی 4 Target  داشته باشید 1/15 C میشود.
در 2 من 1 توضیح در مورد Talent گفتم چون اگر توضیحات کامل را بدهم باید بگویم که فلان تلنت در کدام باس خوب است مثلا Diffuse Magic را رویه Lighting باس 1 یوز کنید و این کمی تولانی میشود - خود Player باید دریابد که چون Diffuse magic 90% دمیج خور را کم میکند پس باید این را گرفت.ولی من توضیحات و دلایل تلنت گرفتن را گفته ام.
3-من گفته ام Rushing jade را در ^^Aoe^^> بزنید این بی دقتی شما را نشان میدهد .
4-چون خودم Hordeام Horde را گفته ام و Alliance را در اینده میگزارم _-- در مورد Race توضیح دادم تا خود Player انتخاب کند .
5- شما 2و5 خود را دقت کنید خودتان جواب خودتان را میدهید , من برای Talent AOE پیشناد داده ام.و Talent برای 1 تارگت یا بیشتر یعنی شما بدانید که رویه باس هایه 1 و 3 ToT چی کار کنین.
-6- در جواب شما . در Post دیگران دخالت نکن زیرا هر کس باوری در مورد هر چیز دارد
و منون ار Postet مورده دیکه یی بود بفرمایید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان