انجمن WOWZONE
آیا سرور wowzone باید از حالت رایگان خارج شود؟
2020/02/03، 09:38 PM

دوستان عزیز.من یه صحبت با شما دارم،قضاوتش با منطق خودتون.بیاید سرور رو از حالت فری در بیاریم،و ماهانه با پرداخت یه مبلغ منصفانه(که نه سیخ بسوزه نه کباب)هم به سرور کمک کنیم هم به پیشرفت برسیم.میتونیم با راه اندازی سیستم wow tocken،باعث راه اندازی و پیشرفت action hous و فعالیت بیشتر پلیرا بشیم.من یادمه خیلی وقت پیش یه نظری دادم،یکی از دوستان اومد زیرش نوشت:«سرور فری هست شام سبک بخور خواب نبینی!»این حرف منرو به فکر فرو برد.از مزایای پولی شدن سرور،افزایش جذب پلیر،اجرای ایونت های خفن،تقویت سرور،ایجاد شغل برای چند جوان برنامه نویس ایرانی،افزایش راندمان و کیفیت پلیرها(گلد درآوردن و فارم گلد به هیچ وجه کار آسونی نیست،راه انداختن سیستم wow tocken پلیرها رو مجبور می‌کنه ساعت بازی رو افزایش و سطح بازیشون در نتیجه این افزایش بالاتر می‌ره)،افزایش تعداد پلیر(وقتی سرور پیشرفت کنه چه نیازی هست که طرف بره تو سرور خارجی بازی کنه؟یادگیری زبان خارجه یه امر طولانی و خسته کننده است.وقتی میشه توی یه سرور خوب داخلی بازی کرد چرا باید به یه سرور خارجی مراجعه کنیم؟).دوستان عزیز و محترم،این کامنت یه نظر و پیشنهاد،برای بهتر شدن و پیشرفت هستش.لطفا از نوشتن توهین خودداری کنید،همه ما شخصیت داریم.برای شخصیت هم ارزش قائل باشیم.باتشکر
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان