انجمن WOWZONE
بهترین گیلد هورد
2016/06/07، 09:56 AM

در این تاپیک میخواهیم سعی کنیم تا با بررسی به بهترین گیلد هورد برسیم 

دوستان سعی کنید تا با اشاره به ویژگی های گیلد خودتون و نقد درست و منصفانه نسبت به باقی گیلد ها ما رو در به نتیجه رسوندن کمک کنید .

بهتره کارمون رو با این سوال شروع کنیم که کدام گیلد در هورد راید های موفق تری داره و برای اعضا احترام بیشتری قائل هست
[تصویر:  525f002d6d.jpg]
پاسخ
Perfect
پاسخ
سلام
for the dream بهترین گیلد از زمان پچ 80 تا امروز..البته بازیکنای اصلیش سن بالا بودن و ترک wow کردن
پاسخ
perfect
پاسخ
نیازی به سوال و تاپیک نیست خوب مشخصه  allince killer  یا  skill caped  یا hiroec 1 این 3 تا گیلد بهترین گیلد هایه وو زون هستند
پاسخ
PerfeCt
پاسخ
Immortal Legion
پاسخ
اقای alireza9260232
این گیلد ها که شما گفتین فقط راید زیاد دارن نمیشه گفت بهترینن ملاک گیلد خوب فقط راید نیست
همه میدونن اگه کسی بتونه بره تو این گیلدا بعد کلی زحمت شاید ببرنش راید 25nm
گیلد مستر های این گیلدا خیلی مغرورن اصلا جواب چت هم نمیدن چه برسه کمک کسای که تازه میان تو گیلد یه گیلد خوب فقط به راید و باگ زدن سر باس نیست
پاسخ
یکی از قدیمی ترین گیلدها wowx هست که از پچ 80 تا حالا همچنان فعاله
پاسخ
با سلام خدمت همه دوستان که فکر میکنم اکسریت دیگه من رو نشناسند Elitefrost هستم knights of the night من در تمام ادوار گذشته.پچها.ریلمها وسرورهای wowzone گیلد ممتازی را رهبری میکردم که بیشترین موفقیت را در پچ 3.3.5 با 130 ممبر واقعی بدون هیروهای آلت و در 4.3.4 با 90 ممبر از تمام اقشار کشور.گیلد من فراز و نشیبهای بسیاری داشت با اینکه 3 بار گیلد تا مرز آور شدن رفت باز هم انرا سر پا کردم و هربار قدرتمان بیشتر از گذشته میشد. تنها دلیل واصلیی که تصمیم گرفتم دیگه ادامه ندم این بود.گیم مستر های وو زون هر روز عوض میشدند و با پارتی بازی با رفیق هشون که در سرور پلی میکردند باعث میشدند که انها جلو بیفتند به همین برخی ممبر ها که تازه عضو شده بودند به ان گیلدها گرایش پیدا میکردند و گیلد مستر همان گیلدها با کمک گیم مستری که باید بی طرف به مشکلات همه رسیدگی میکرد باعث تخریب دیگران میشد و همچنین نمایش قدرت برخی گیلد مسترها با سو استفاده از گیم مستر در گیلد چت و راید چت و همچنین احترام نزاشتن به کسانی مثل من که 5 سال از عمرشون رو توی این سرور تلاش کردند.......................................و دیگر دلایل بالا رفتن سن ممبرهای قدیمی و ستون گیلد و سر کار رفتنشون و ازدواجشون که باعث میشد تایم انلاینشون خیلی کم یا ترک وو کنند که البته بهشون پیشنهاد کردم با دختری ازدواج کنند که اون دختر گیمر باشه :Smileه زندگی براشون جهنم نشه....و 1 نصیحت به گیلد مسترهای فعال:داداش تحش هیچی نیست انقدر ممبراتونو اذیت نکنین و کسی رو افیسر کنین که عقده ای و جاه طلب نباشه والا همین کس باعث نابودی گیلدتون میشه.و 1 نصیحت به اقای فرجام نیا و ادمین و گیم مستر ها انقدر پارتی بازی نکنین این پولها کسی رو به جایی نمیرسونه که اگه میرسوند تا حالا رسیده بودیند.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان