انجمن WOWZONE
ایونت های پیشنهادی توسط پلیرها
2021/01/11، 09:19 PM

[تصویر:  ttttf.png]

ســلام خدمت شما کاربران عزیز سرور  WOWZONE 

هدف از ایجاد این پست انتقال پیشنهادات و تجربیات پلیرها در مورد ایونتهای مختلف به تیم سرور است.

لطفا هرگونه نظر و پیشنهادی که برای برگزاری ایونتهای مختلف مد نظر دارید را در ادامه این پست ثبت کرده تا مورد بررسی قرار گرفته و در صورت امکان توسط تیم سرور اجرا شود .

لطفا پیشنهادات و تجربه های خود را به صورت کامل ارسال کنید 

به طور مثال: توضیح دهید نام و زمان و نحوه شروع و داستان مورد نظر و همچنین نحوه پایان ایونت و جوایز ایونت به چه صورت می بایست برنامه ریزی شود.
پاسخ
سلام

به نظر من ایونت های pvp میتونه جذاب باشه 

یه نکته در مورد ایونت های pve  :

اینکه اگه قرار شد ایونت pve بذارید ( مثلا ICC 10 HC UNBUFF ) ، حتما جوری نباشه که توی 2 ساعت ایونت زده بشه ، ایونت باید هارد باشه که زدنش جذابیت داشته باشه 

روش جدید برای نحوه برگذاری ایونت های pve  :

زدن ایونت اولویت اول نباشه ، مهم این باشه چه گیلدی سریع ترین زمان ممکن رو ثبت کنه 

مثلا شما 3 روز رو به ایونت اختصاص میدید که گیلد ها برن و بزنن و هر گیلدی که کمترین زمان ممکن رو ثبت کرد برنده بشه ( اینطوری گیلدا چند بار میرن و میزنن ) 
ایونت هایی که به این روش برگذاز میشن حتما باید توی ریلم اصلی باشن که پلیر های ریلم اصلی در زمان ایونت ریزش نکنه
پاسخ
حالا یه مقداری زود هست در مورد Icecrown Citadel صحبت کنیم , در مرحله اول از اونجایی که حداقل یک ماه مونده به بازگشایی ناکس به نظرم بهتره سیستم Transmog رو به ریلم 3.3.5 اضافه کنید تا پلیرها از این فرصتی که پیش اومده تا باز شدن اینس Naxx برن به اینس های قدیمی تر برای جمع آوری آیتم های ترنس و اچومنت های پچ های پایین تر
پاسخ
سیستم Global Timer برای Dungeon و Raid
تو فکرش بودم جالب میشه اگه یک سیستم تایمر برای سرعت زدن دانجن ها و رید ها در نظر بگیرید تا بین کسانی که میخوان رکورد شکنی در سرعت زدن دانجن ها و رید ها داشته باشن رقابتی ایجاد بشه

بعد برای مثال میتونید در هر سیزن که سرور آپگرید میشه ( مثلاً از 3.0.9 به 3.1.0 یا باز شدن اینستنس Ulduar ) میزان Damage done , Spell Power , Hitpoint کلیه Elite ها و Boss های دانجن های هیروئیک رو 10 درصد افزایش بدید ( مثل کاری که سرور warmane انجام داد ) تا این رقابت ها جذابتر هم بشه
پاسخ
(2021/01/17، 02:23 AM)Blackswin نوشته است: سیستم Global Timer برای Dungeon و Raid
تو فکرش بودم جالب میشه اگه یک سیستم تایمر برای سرعت زدن دانجن ها و رید ها در نظر بگیرید تا بین کسانی که میخوان رکورد شکنی در سرعت زدن دانجن ها و رید ها داشته باشن رقابتی ایجاد بشه

بعد برای مثال میتونید در هر سیزن که سرور آپگرید میشه ( مثلاً از 3.0.9 به 3.1.0 یا باز شدن اینستنس Ulduar ) میزان Damage done , Spell Power , Hitpoint کلیه Elite ها و Boss های دانجن های هیروئیک رو 10 درصد افزایش بدید ( مثل کاری که سرور warmane انجام داد ) تا این رقابت ها جذابتر هم بشه

Ulduar با ایتمهای level خودش مگه شوخی زدنش که 10% اضافه کنن
پاسخ
(2021/01/19، 06:39 PM)ARMINBOSS نوشته است:
(2021/01/17، 02:23 AM)Blackswin نوشته است: سیستم Global Timer برای Dungeon و Raid

Ulduar با ایتمهای level خودش مگه شوخی زدنش که 10% اضافه کنن

حرفتون کاملاً درسته ولی منظور من Raid نبود بلکه Dungeon بود
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان