انجمن WOWZONE
متعادل کردن جمعیت هورد و الینس
2016/06/21، 06:10 PM

متاسفانه جمعیت هورد به طریق عجیبی بین دو یا سه برار بیشتر از الینس میاشد که این برای تمام بازیکنان الینس مشکل ایجاد کرده و باعت این میشود که این جمعیت کم الینس هم به هورد برورد بخاطر این که دانگن فیندر ها هر 15 تا 30 دقیقه جوین میشود

اگر ادمین محترم و گیم مستر های عزیز این مشکل را برطرف کنند مطمئنن بازی جذاب تر میشود و  پلیر ها راضی تر هستند

خواهشن پیگیری کنید

و دوستان تاپیک بزارن
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/06/22، 03:47 PM، توسط ***Captrar***.)
پاسخ
(2016/06/21، 06:10 PM)***Captrar*** نوشته است: متعادل کردن جمعیت هورد و الینس

پیشنهادم اینه اگر ادمین براش مهمه که سرور بالانس باشه (تاکید میکنم دوباره فقط اگر مهم) به صورت گیلدی هماهنگ کنن و از Horde به Alliance انتقال بدن.
برای این کار کافیه با گیلد ها هماهنگ بشه و توسط ادمین بهشون Change Faction ارائه بشه.
همین
پاسخ
(2016/06/22، 01:36 AM)VIRGIN نوشته است:
(2016/06/21، 06:10 PM)***Captrar*** نوشته است: متعادل کردن جمعیت هورد و الینس

پیشنهادم اینه اگر ادمین براش مهمه که سرور بالانس باشه (تاکید میکنم دوباره فقط اگر مهم) به صورت گیلدی هماهنگ کنن و از Horde به Alliance انتقال بدن.
برای این کار کافیه با گیلد ها هماهنگ بشه و توسط ادمین بهشون Change Faction ارائه بشه.
همین
بله درسته تا یه حدی ولی باید خود سرور یک اندازه ای برای هر کدوم اعلام کنه که بعد از اون کسی نتونه از هورد به الینس یا برعکس بیاد چون تو این پتچ جمعیت به طور چشم گیری از الینس به هورد رفتن و هورد الا دو برابر الینس جمعیت داره و الینس ها باید حداقلش پانزده دقیقه یا نیم ساعت برای یه DF صبر کنن واقعا اگر این بالانس یا همون متعادل کردن جمعیت انجام نشه بازی بی روح تر میشه
پاسخ
اول باید جلو اینایی ک هرروز ی وَرنُ بگیرن !
اصن بگو چنج فکشن بزاره ,خب طرف باز چنج میده میاد اینور ..کاری داره براش

بد ی چی دیگه ام هست اینه ک زوریم نیست ک .خب طرف هورد دوس داره حالا یا برا شکل کارکتراش(ک 100% برا همینه)
یا برا تعصبی بودنشه(ک بعید میدونم اینایی ک هروز چنج میدن اصن بدونن این کلمه چیه تو این بازی) یا برا
تفریح ی روز این ورِ یهو فاز میگیره بره اون ور
نه این پتچ ,پچای قبلم همین بوده هورد همیشه بیشتر بوده (:
پاسخ
(2016/06/22، 03:22 PM)Jesospiece نوشته است: اول باید جلو اینایی ک هرروز ی وَرنُ بگیرن !
اصن بگو چنج فکشن بزاره ,خب طرف باز چنج میده میاد اینور ..کاری داره براش

بد ی چی دیگه ام هست اینه ک زوریم نیست ک .خب طرف هورد دوس داره حالا یا برا شکل کارکتراش(ک 100% برا همینه)
یا برا تعصبی بودنشه(ک بعید میدونم اینایی ک هروز چنج میدن اصن بدونن این کلمه چیه تو این بازی) یا برا
تفریح ی روز این ورِ یهو فاز میگیره بره اون ور
نه این پتچ ,پچای قبلم همین بوده هورد همیشه بیشتر بوده (:

تمام چیزایی که گفتی درست ولی خوب واقعا الا پلی دادن تو الینس بی انگیزست و اصلا انگیزه ای برا بازی کردن نداری تو وقتی میری هورد همه دارن میرن tot یا جا های دیگه ولی الینس چنین اتفاقی به زور میوفته برای یه DF باید نیم ساعت صبر کنی خو باید سرور یه حدی رو بزاره برا هورد و الینس
پاسخ
بیشتر گلید های موفق در هورد هستن دلیلشون هم برای لول های raceهای هورده که اکثرا برای pveکاربرد دارن و raceالاینس بشتر pvpمیباشد
پاسخ
(2016/06/22، 10:48 PM)mehdi نوشته است: بیشتر گلید های موفق در هورد هستن دلیلشون هم برای لول های raceهای هورده که اکثرا برای pveکاربرد دارن و raceالاینس بشتر pvpمیباشد

خوب آفرین منم همینو میخواستم بگم خو چرا فقط هورد این طور باشه چرا الینس چنین چیزی نداشته باشه خوب باید یه فکری کنن .در سرور خارجی ای که من پلی دادمو دوازده هزار نفر در یک ریلیم و در کل سرورش دقیق نمیدونم یا بیست و دو هزار یا سی و دو هزار پلیر آنلاین داشت چنین امکانی بود که تا وقتی هورد و الینس تقریبا هم جمعین نباشن مثلا هورد جمعیت بالا تره سرور اجازه دست رسی به هورد رو نمیداد و بخاطر همین سرور تونسته چنین جمعیتی بگیره
 خوب درست کسایی الینس بودن شدن هورد خوب اگه هورد رو دوست داشتن از هومون اول میرفتن هورد چی شد اول سرور جمعیت متعادل بود؟؟؟ من برای الینس نمیگم بلکه برای سرور وو زون تنها برای خود خودش میگم مگه من با همین حد هم راضی ام ولی خوب باید هم اعتراف کنم یک دردسر هایی داره
پاسخ
(2016/06/21، 06:10 PM)***Captrar*** نوشته است: متاسفانه جمعیت هورد به طریق عجیبی بین دو یا سه برار بیشتر از الینس میاشد که این برای تمام بازیکنان الینس مشکل ایجاد کرده و باعت این میشود که این جمعیت کم الینس هم به هورد برورد بخاطر این که دانگن فیندر ها هر 15 تا 30 دقیقه جوین میشود

اگر ادمین محترم و گیم مستر های عزیز این مشکل را برطرف کنند مطمئنن بازی جذاب تر میشود و  پلیر ها راضی تر هستند

خواهشن پیگیری کنید

و دوستان تاپیک بزارن
دوست عزیز این مشکل تو بیلیزارد هم هست که تا حدی بر میگرده به داستان بازی(ازwarcraft3 به اینور) مثل من که بخاطر یه سری از شخصت های هورد(مثل thrall و Rexxar و Voljin)به هورد اومدم وفکر هم نکنم بشه سلیقه مردم رو عوض کرد
پاسخ
بنظرم این مشکل داره بیش حد داره جدی میشه !

باید یه پیشنهاد ویژه بزارن که Hord ها به Alliance روی بیارند!

دوستمون هم خوب گفت که بعضی گیلدا از Hord بیان Alliance!
پاسخ
من میخوام چنتا هیرو بیارم آلینس ولی خدایی 15 تو زیاده من 10 تومن اکانت ویژکردم اول پچ 7-8 تا هیرو آپ کردم(ی سره پا بازی بودم |=) الان 15 تومن برا من زیاده 1 هیرو بخوام چنج کنم آلیانس یا تخفیف بدین یا برا eventای چیزی 2 روز رایگان کنید ممنون
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان