انجمن WOWZONE
مشکلات هیرو مونک
2016/07/04، 04:17 AM

سلام دوستان تو این قسمت مشکلات هیرو رو بگید شاید من یا بقیه دوستان بدون و بتونن مشکل حل کنن باگ

مشکل یا هر چیز دیگه

با تشکر
پاسخ
دوستانه که فکر می کنن مونک باز هستن اگه باک مشکل تو اسپل ها تلنت ها می دونن بگن که ادمین عزیز در جهت

فیکس کردنشون تلاش کند.
پاسخ
سلام من از gm یه سوال دارم چرا تو راید وقتی باس استارت شه تموم brew های مونک میپره؟!شما میخواین قابلیت خود هیرورو ازش بگیرین! اگه اینجوریه باید باف potion ها هم بر دارین چون همه قبل استارت باس potion استفاده میکنن بعد باس میکشن که بتونن 2 بار استفاده کنن :|
پاسخ
(2016/07/05، 09:20 PM)demon نوشته است: سلام من از gm یه سوال دارم چرا تو راید وقتی باس استارت شه تموم brew های مونک میپره؟!شما میخواین قابلیت خود هیرورو ازش بگیرین! اگه اینجوریه باید باف potion  ها هم بر دارین چون همه قبل استارت باس potion استفاده میکنن بعد باس میکشن که بتونن 2 بار استفاده کنن :|
سلام اره این یکی از مشکلات که خیلی حال گیر بود
پاسخ
شیرین کاری: وقتی رو زمین وایسادید، زن فلایت سپس زن مدیتیشن رو بزنید و صبر کنید که تموم شه بعدشو دگ خودتون ببینید Smile
http://uupload.ir/files/spti_wowscrnshot...201627.jpg
پاسخ
بزرگترین مشکل مونک باف مستری هستش که توی کوئست هاش باید بگیره که اینجا انجام نمیشه.
پاسخ
اقا سلام من یه مشکلی دارم Date: 2018-11-01 01:52:38
ID: 1
Error occured in: Global
Count: 1
Message: ...Widgets\AceGUI-3.0-SharedMediaWidgets\prototypes.lua line 16:
Cannot find a library instance of "LibSharedMedia-3.0".
Debug:
[C]: error()
!Swatter\Support\LibStub.lua:23: LibStub()
...Widgets\AceGUI-3.0-SharedMediaWidgets\prototypes.lua:16: in main chunk
Locals:
(*temporary) = "Cannot find a library instance of "LibSharedMedia-3.0"."

AddOns:
Swatter, v4.0.6 (<%codename%>)
AceGUI30SharedMediaWidgets, v4.0.0
LibStub, v
BlizRuntimeLib_enUS v7.1.5.70100 <none>
(ck=7d)

اگر ممکنه راهنماییم کنید حقیقتا هیچکدوم از lvl هام معلوم نیست و صفحه ام با پیج های مختلف پر میشه
پاسخ
سلام
اسکرینشات از ارور برای ما ارسال فرمائید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2018/11/02، 11:18 PM، توسط Support Team.)
[تصویر:  wozonelogo.png]
پاسخ
Salam Chera Monk Windwalker Pve Damage done kam mizane ?
پاسخ
سلام یه مانک لول آپ کردم اومدم دالاران کوست ارتیفکتمو نمیاره تو بخش چت میاد که طرف داره حرف میزنه ولی خودش نیست که کوست رو استارت کنم چه کنم؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان