انجمن WOWZONE
Pala retribution,talents and glyphs pvp
2016/07/04، 11:20 PM

با سلام به دوستان.در این پست می خوام درباره این class و talent صحبت کنم: 
Pala ret همیشه در pvp قوی بوده و هست.البته اگر واقعا بلد باشیم.
در این تاپیک می خوام درباره tt این class توی bg صحبت کنم.
در تاپیک های بعدی درباره Arena و Duel با class های مختلف بحث خواهیم کرد.
خب.توی bg به نظرم این تلنت ها بهترین انتخاب هاست.من همه تلنت هارو توی bg تست کردم و به این نتیجه رسیدم.
Long arm of the law:با توجه به پایین بودن cooldown lvl judgement این تلنت بهترین گزینه می باشد.
Fist of justice:با توجه به این که pala ret یک melee است و نمی تواند cast کند stun با این cooldown بهترین گزینه می باشد
تلنت لول 45 بین پالادین بازها!کمی بحث است.ولی باز به نظر من selfless healer از آن دو بهتر است در bg.گرچه به eternal flame هم باید احترام گذاشت و در بعضی مواقع که بعدا بحث خواهیم کرد بهتر است.
Clemency:باید عرض کنم که این بستگی به آیتم های پلیر هم دارد.اگر آیتم های ضعیفی داشته باشیم نسبت به بقیه Unbreakable spirit انتخاب بهتری است.چون در این صورت cooldown lvl های Divine shield و Lay on hand نصف می شود.
Divine purpose:در این تلنت هم بحث زیاد است اما در bg چه برای dps و heal دادن این تلنت بهتر است و surviveبیش تری را فراهم می کند.
Execution sentence:بهترین گزینه در این تلنت می باشد و می توان آن را با tr آبی pvp ماکرو کرد.گرچه holy prism هم به خاطر cooldown کوتاه گزینه خوبی است.
ببخشید که سرتون رو درد آوردم.اگر غلط املایی دارم ببخشید.منتظر تاپیک های بعدی من باشید.درباره Arena و Duel
اگر هم در بازی خواستید سوال بپرسید.
Name hero:Hex
منتظر نظرهاي سازندتون هستم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان