انجمن WOWZONE
پیشنهاد و دلیلی که باید به پلیرهای قدیمی توجه کنید
2017/07/08، 03:32 AM

سلام.چندی ساله با هیرو هایی که ساختیم  در واقع انس گرفتیم و همچنین هزینه هایی که متحمل شدیم از قبیل خرید مونت و..... اما الان شما به نظر من اصلا توجهی به این مسایل بابت انتقال هیرو نمیکنید شما بهترین هستید اینو درنظر داشته باشید که با بودن پلیرهایه انلاین و وفادارتون میتونید بهترین هم باشید.در ضمن سرور هارد خیلی خوبه.اما این چت هایه هورد و الینس و فانایی از این قبیل رو تورو به هرچی قبول دارید بردارید.خیلی مسخرس.بازم از زحمات شما تشکر میکنم
پاسخ
(2017/07/08، 03:32 AM)yanki نوشته است: سلام.چندی ساله با هیرو هایی که ساختیم  در واقع انس گرفتیم و همچنین هزینه هایی که متحمل شدیم از قبیل خرید مونت و..... اما الان شما به نظر من اصلا توجهی به این مسایل بابت انتقال هیرو نمیکنید شما بهترین هستید اینو درنظر داشته باشید که با بودن پلیرهایه انلاین و وفادارتون میتونید بهترین هم باشید.در ضمن سرور هارد خیلی خوبه.اما این چت هایه هورد و الینس و فانایی از این قبیل رو تورو به هرچی قبول دارید بردارید.خیلی مسخرس.بازم از زحمات شما تشکر میکنم

اقا اینی که عنوان کردی سلیقه ای وگرنه خیلی ازسرورا چت بین هورد و الینس رو دارن(به عنوان اپشن)مثلا تو (بی جی)خیلی جذابیت رو بیشتر می کنه . خود بلیزارد از یک تا 90 رو مجانی اپ میکنه از 90 تا 110 رو پولی . دیگه اینطور چیزا نباشه خسته کننده میشه.حالا هر سایتی به یه نحوی به جذابیت بازی می افزاید نمیشه بگی فانه
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان