انجمن WOWZONE
work
2016/06/02، 02:05 AM

سلام من یه سوال دارم درباره شغل archaeologyمن کارایی که میگه رو انجام میدم بعد بهمrestored artifact با این ایتم میشه ایتمایی مثله مونت یا مونت ساخت برای الچمی گرفت ولی نمیدونم به کی بدم که اون ایتم هارو بهم بده تو مغازشم میرم یه جعبه هاییو میخرم ولی توشون خالیه و هیچ ایتمی نیست از بازیکنانم پرسیدم ولی بلد نبود هیشکی . لطفا اینم یاد بدید
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/06/03، 02:57 AM، توسط awowh. دلیل ویرایش: اشتراک عکس )
پاسخ

سلام داداش
واسه اون work اگه دقت کرده باشی واسه هر race یه جای خاص داره بعد تو انتخاب نمیکنی چه item بده بهت  و این کاملا random هستش mount alchemy تو قسمت uldom dp میشه
برا پیدا کردن mount  ها برو  wowhead ببین واسه کدوم قسمته باید انقد تو اون قسمت ها farm  کنی تا بده mount رو
اون item ها که dp  میشه از archaeology فقط کار farm کردنت رو راحت میکنه
پاسخ
(2016/06/02، 10:54 AM)arenasylar نوشته است: سلام داداش
واسه اون work اگه دقت کرده باشی واسه هر race یه جای خاص داره بعد تو انتخاب نمیکنی چه item بده بهت  و این کاملا random هستش mount alchemy تو قسمت uldom dp میشه
برا پیدا کردن mount  ها برو  wowhead ببین واسه کدوم قسمته باید انقد تو اون قسمت ها farm  کنی تا بده mount رو

مرسی از راهنماییت Smile
پاسخ
(2016/06/02، 02:05 AM)awowh نوشته است: سلام من یه سوال دارم درباره شغل archaeologyمن کارایی که میگه رو انجام میدم بعد بهمrestored artifact با این ایتم میشه ایتمایی مثله مونت یا مونت ساخت برای الچمی گرفت ولی نمیدونم به کی بدم که اون ایتم هارو بهم بده تو مغازشم میرم یه جعبه هاییو میخرم ولی توشون خالیه و هیچ ایتمی نیست از بازیکنانم پرسیدم ولی بلد نبود هیشکی . لطفا اینم یاد بدید

سلام من این ایتم هارو میگم الان عکسشو میزارم اینارو چیکار کنم ؟

پاسخ
    awowh
سلام داداش
اون box ها برای خریدن item از vendor که مربوط به arch 
اون box ها اکه رفته باشی پیس vendor واسه هر race رو میتونی بخری که اگه use کنی تو work ات(تو تصویر هست) 12 تا بهت اضافه میکنه
پاسخ
سلام مرسی فهمیدم دیگه رفتم گرفتم زدم dwarf پر شد مرسی D:
پاسخ
(2016/06/03، 02:55 AM)awowh نوشته است:
(2016/06/02، 02:05 AM)awowh نوشته است: سلام من یه سوال دارم درباره شغل archaeologyمن کارایی که میگه رو انجام میدم بعد بهمrestored artifact با این ایتم میشه ایتمایی مثله مونت یا مونت ساخت برای الچمی گرفت ولی نمیدونم به کی بدم که اون ایتم هارو بهم بده تو مغازشم میرم یه جعبه هاییو میخرم ولی توشون خالیه و هیچ ایتمی نیست از بازیکنانم پرسیدم ولی بلد نبود هیشکی . لطفا اینم یاد بدید

سلام من این ایتم هارو میگم الان عکسشو میزارم اینارو چیکار کنم ؟
سلام توی این عکس از چه addon استفاده کردی که جایه لولات مرتبو خوبه من هرچی تو addons دستکاری کردم نشد
پاسخ
(2016/06/03، 06:48 PM)arenasylar نوشته است: awowh
سلام داداش
اون box ها برای خریدن item از vendor که مربوط به arch 
اون box ها اکه رفته باشی پیس vendor واسه هر race رو میتونی بخری که اگه use کنی تو work ات(تو تصویر هست) 12 تا بهت اضافه میکنه
برادر باگه .
چیزی نمی ده .
چندین بار هم گزارش دادم اما فعلا معلوم نیست کی فیکس می شه ؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2017/02/13، 03:19 PM، توسط M_CO2.)
پاسخ
لطفا این باگ رو بر طرف کنید . لذت بازی فقط به باس زدن نیست . بازی فقط pvp نیست . 
همچنان منتظرم ، واقعا خسته شدم برای پیدا کردن Recipe : Vial Of SAND
پاسخ
سلام. دوست عزیز مشکلی ندارد % دراپ دارد.
[تصویر:  wozonelogo.png]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان