انجمن WOWZONE
مشکل در ورود به بازی
2018/04/13، 03:11 PM

سلام موقع لوگین شدن ارور زیر واسه من میاد
you have been disconnected BLZ51914001
همه ی دستورات و راه حل های مربوط ب اتصال سرور و ارور هارو هم انجام دادم ولی درست نشده لطفا راهنمایی کنید ممنون
پاسخ
سلام

Ctrl + Shift + Esc بزنید و از قسمت Processes تمام برنامهای مربوط به گیم و بازی wow را ببندید و سپس سرور را ریست و بعد از ریست به فایل بازی مراجعه و پوشه cach را حذف و لانچر سرور Wowzone را دانلود و در پوشه بازی Replace کنید سپس با زدن راست کلیک و انتخاب گذینه Run as administrator بازی را اجرا کنید 

مهم : بازی شما حتما باید نسخه 7.1.5 باشد 
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2018/04/14، 01:12 PM، توسط WOWZONE.)
پاسخ
من نسخه 7.3.0 رو دارم همه کارهای ذکر شده هم انجام دادم وقتی لانچر رو باز میکنم یک صفحه سیاه به مدت کمتر از 1 ثانیه باز میشه و دوباره بسته میشه و گیم رو اجرا نمیکنه
پاسخ
سلام

بازی شما چون ورژن بالاتر از 7.1.5 میباشد برای همین ممکن هست ساعت ها بازی اجرا نشود چرا که بازی شما در حال دانلود و تبدیل میباشد.

پیشنهاد میشود بازی کامل را دانلود کنید.

دانلود 7.1.5
[تصویر:  wozonelogo.png]
پاسخ
سلام من بعد از زدن لانچر به بازی وورود به بازی بعضی از تنظیمات را برای برطرف کردن لگ تغییر دادم و وقتی که لوگ ات شدم دیگه لانچری نبود و هرچی دانلود میکنم فایل هستش ولی خود لانچر نیس لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟؟
پاسخ
سلام

انتی ویروس خود را غیر فعال کنید و سپس اقدام به دانلود لانچر کنید

انتی ویروس لانچر را اشتباها ویروس شناسایی میکند و حدف میکند که باید غیر فعال کنید و یا از گوگل روش اعتماد سازی فولدر بازیتون رو به انتی ویروس انجام دهید.
[تصویر:  wozonelogo.png]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان