انجمن WOWZONE
Monk Windwalker Pve
2016/06/06، 05:49 AM

دوست عزیز اول!ممنونم از Postت و در جواب Postet باید بگم که.
1- Haste 19% کپ هست برای روتین است که که در پایین گفتم و اگر هست خود را به 19% نرسانید در روتینی که گفتم کم میارید انرجی.
2-Chi Wave به دوستین و دشمنان میخرد یعنی 1/11. برای همان است که گفته ام نگیرید.
1-2. Chi Burst همان گونه که در توصیه ها گفته ام و شما توجه نکردید زمانی که Enegry کم میارید میتوانید ان را بزنید تا هم دمیج دهد هم Enegry ریجن شود.
2-2.Zen Sphere " " " " و شما توجه نکردید برای Aoe بسیار بهتر از Chi wave است دلیل ان بالا نوشته ام . Zen Sphere به تمام Target ها دمیج میدهد و در اخر نیز دمیج سنگین میدهد. Chi Wave به 1 Target دمیج میدهد وقتی 4 Target  داشته باشید 1/15 C میشود.
در 2 من 1 توضیح در مورد Talent گفتم چون اگر توضیحات کامل را بدهم باید بگویم که فلان تلنت در کدام باس خوب است مثلا Diffuse Magic را رویه Lighting باس 1 یوز کنید و این کمی تولانی میشود - خود Player باید دریابد که چون Diffuse magic 90% دمیج خور را کم میکند پس باید این را گرفت.ولی من توضیحات و دلایل تلنت گرفتن را گفته ام.
3-من گفته ام Rushing jade را در ^^Aoe^^> بزنید این بی دقتی شما را نشان میدهد .
4-چون خودم Hordeام Horde را گفته ام و Alliance را در اینده میگزارم _-- در مورد Race توضیح دادم تا خود Player انتخاب کند .
5- شما 2و5 خود را دقت کنید خودتان جواب خودتان را میدهید , من برای Talent AOE پیشناد داده ام.و Talent برای 1 تارگت یا بیشتر یعنی شما بدانید که رویه باس هایه 1 و 3 ToT چی کار کنین.
-6- در جواب شما . در Post دیگران دخالت نکن زیرا هر کس باوری در مورد هر چیز دارد
و منون ار Postet مورده دیکه یی بود بفرمایید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان