انجمن WOWZONE
در مورد لجیون...
2017/08/07، 12:03 AM

به نظر من درسته که بی ارزش شدن پوینت ارنا خیلی رو کم شدن پوینت ارنا تاثیر داشت اما دلیل اصلی همین بالانس شدن bgبود.
به نظر مهمترین عاملی که باعث میشود جمعیت بین هورد و الیانس یکسان باشد این هست که هر کدوم امتیازات منحصر به فردی داشته باشد که دیگری فاقد ان باشد
اول پچ هورد بیشتر متمایل رو به باس زدن بود و عملکردش در این مورد خیلی بهتر از الیانس بود در عوض الیانس در بی جی واقعا سر بودند و هورد خیلی بیشتر در حال باخت بود ،نتیجه این تفاوت ها این شد که جمعیت بین این دو تقریبا یکسان شد تا این که سرور تصمیم گرفت بی جی را بالانس کند که همین کار به مرور زمان الیانس را به نابودی کشوند چرا؟
وقتی پلیر هورد بی جی باز میدید که الیانس تو این مورد بهتر است طبیعتا میرفت الیانس میشد اما با بالانس شدن بی جی هورد و الیانس ابتدا بردهایشان مساوی و سپس هورد خیلی قوی تر شد و علت هم پلیرهای پرو الیانس که حتی بعضی هاشون ادعای غیرت روی گروهشون داشتند وقتی میدیدند که در هیچ موردی الیانس امتیازی نسبت به هورد نداره در نهایت به هورد کوچ میکردند
و اینگونه بود که الیانس نابود شد من که خودم از همون ابتدا الیانسی بودم و هیچوقت هم فکرش را نمیکردم هیرو هورد بسازم الان تمام هیروهای الیانسم را به هورد منتقل کردم و با این وضعیت پچ بعد هم حتما هورد میسازم چاره ای هم ندارم تو پی وی پی که فرقی بین این دو نیست با بالانس شدن بی جی هم اندازه یه الینسی منتظر میمونم تا جوین بشم به جای اینکه چند ساعت در الینس علاف یه رید رفتن بشم تو هورد خودم ربع ساعته ۲۵نفر جمع میکنم
مگه غیر از اینه؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان