انجمن WOWZONE
ادب بازیکنان
2016/06/01، 10:57 PM

(2016/06/08، 02:56 AM)prsoroush نوشته است: برای دوستانی هم که پیشنهاد میکنن فرهنگ سازی کنیم ==> جوابگو نیستBig Grin جمعیت سرور ما , حدود 70% زیر 18 سال هستن طبق آماری که دارم.... با یه عزیز زیر 18 سال, اصولاً زیاد نمیشه درمورد فرهنگ در اوج غرور جوانیش صحبت کرد... هرموقع احساس کنه ارزشها و شخصیتش در معرض خطر هست, سریعاً: "بیا تهران, فلان جا, فلانت کنم فلان فلان شده" کسی هست این جملات رو نشنیده باشه؟
Angel

شخصا با این استدلال شما مخالفم . چون اگه با اون عزیز زیر 18 سال تو اون سن نشه در مورد فرهنگ صحبت کرد . بزرگتر که بشه عمرا دیگه نمیشه عوضش کرد . 

این درسته که با ایگنور کردن میشه از شر این گونه بی فرهنگی ها راحت شد . اما این نادیده گرفتن اون فرد ، همون پاک کردن صورت مسئله است . 

وقتی که تنبیه آنقدر سنگین باشه که طرف حتی از ترس هم شده جلوی فحاشی رو بگیره بعد از یک مدت این به عنوان یک فرهنگ ساخته خواهد شد .

بارها برای من پیش اومده یکی شروع کرده به فحاشی ... هنوز به قول خودش شروع نکرده .. در جوابش یک کلمه نوشتم : BAN !

خیلی ها همون اول ترمز دستی رو میکشن ! و دیگه چیزی نمیگن

بعضی هم ادامه میدن و حتی بدتر هم میکنن

که البته در هر دو مورد ss ها رو فرستادم و بن شدند . 

اگه این مدت بن شدن برای فحاشی بشه 2 هفته یا 1 ماه ، دیگه کمتر کسی جرات میکنه فحاشی کنه ...
[تصویر:  525f002d6d.jpg]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان