انجمن WOWZONE
outlaw rogue in bgs
2017/11/26، 10:19 PM

(2017/12/02، 06:57 AM)wintersun نوشته است: https://www.aparat.com/v/NOcKf
ویدئو هم، اینجا  تائید حرف بنده که cd اسپل adrenaline rush  حدود ۱۵ ثانیه آماده میشه، ولی بعدی ۳۰-۴۰ ثانیه طول میکشه ! ولی روگ مذکور هر ۱۵ ثانیه،همیشه، use میده adrenaline rush رو !

نکته دیگه هم این که حدود ۱۰ ثانیه طول میکشه ( با باگ،گفتم که نباید سی دی کم بشه اصلا) سی دی shadow cloak آماده بشه، ولی دوستمون معلوم نیست چجوری هر ۵ ثانیه این اسپل رو use میدن !

و البته باز میگم کل این ها که گفتم، بهترین حالت بود، یعنی اون وسط یک بار stun بشه، واسه ۴،۵ ثانیه کاری از پیش نمیتونه ببره ( حتی با باگ).

دوست عزیز شما حرفت کاملا درسته ولی مشکل اینجاست که gmهای عزیز هیچ توجهی نمیکنند
خود من تو از اول پچ لژیون تو بلیزارد بودم از هر ۱۰۰نفر روگ pvpاونجا حداکثر ۵نفر outlaw(به علت  ضعیف بودن در برابر تلنت های دیگه)انتخاب میکردند ولی اینجا قضیه به خاطر باگ برعکسه Smile
نصف وارلوک های اونجا دمونلوژی هستند ولی  من که از پچ کاتا تو این سرور بررسی کردم  یک نفر باز هم تاکید میکنم حتی یک نفر هم این تلنت رو برنداشته،چرا؟چون فیکس نیست
و ده ها مورد دیگه...
به نظرم همون پچ پاندا رو ادامه میدانین و فیکسش میکردین ۱۰۰برابر بهتر از شرایط حالا بود  بعد از گذشت ماه ها نصف تلنت ها در حد ۲۰ درصد هم فیکس نیست و ملت ریختند سر ۳تا کلاس باگی که خوب میزنه و بالانسی دیگر در سرور مشاهده نمیکنیم
(با این وضعیت چه انگیزه ای برای ارنا ورید رفتن میمونه وقتی میبینیم مهارت و اسکیل چند ساله بازیکن اصلا مهم نیست و مهم این هست که هیروی باگ برداری)
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان