انجمن WOWZONE
rated battle grounds
2018/06/08، 05:24 AM

با سلام ضمن تایید حرفایه دوست عزیزمون مهرزاد جان...بر خلاف باور غلط برخی از دوستان پچ لجیون فقط pve نیست بلکه pvp این پچ خیلی جذابه بنظر من برایه رونق بخشیدن به PVP در ووزون باید ARENA 1V1 ام اضافه بشه تا پلیر هایه PVP لذت بیشتری ببرند.رک و راست میگم شاید دلیل دیگه ای که پلیرهایه ووزون علاقه ای به PVP ندارن فیکسینگ CLASS ها هستش من هیرو MAIN Am:dk هستش و سرور هایه دیگم رفتم و دیدم فیکس dk چجوری هست و درصورت نیاز میتونم باگ هایی که داره رو براتون توضیح بدم در teamspeak یا تیکت کنم تا admin جهت فیکس کردنش اقدام کنه...بنظر من اگه هر کسی که spell هایی که باگ هستند از class خودش رو میدونه و زیره همین پست و یا تیکت اطلاع رسانی کنه و بگه اون موقع نتیحه ام 100% میگیریم خواهشمندم اسپل هایی که باگ هستن رو زیره همین پست بگید تا ادمین محترم اقدامات لازم رو انجام بده ما نمیگیم مثه بلیزارد باشه ولی حداقل باید سروری باشه درخور ایرانی ها بیاین یه همتی بکنین تا بشه بهترین سرور pve سرور خیلی خوبه خواهشمندم واسه pvp سرور ام تلاش کنین حیفه خودم شخصا تایم pve پلی کردنو ندارم خیلی ها مثه منن...و میدونم ادمین عزیز سرور و gmهایه محترم این پتانسیل رو دارن تا pvp این پچ رو از پچ پانداریا ام بهترش کنن این هم به نفع پلیرهایه سرور خواهد بود هم ادمین فقط باید دست به دست هم بدیم من دیگه حرفی ندارم ببخشید اگه طولانی شد با تشکر به امید روزایه بهتر...
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان