انجمن WOWZONE
Mercenary Mode Battlegrounds
2016/06/02، 04:22 PM

(2016/06/16، 06:13 PM)Hamedwar نوشته است: پول نت و وقت داره میزاریم که خودمون مشخص کنیم کجا باشیم نه اینکه سیستم مارو رندم بندازه Idea
من که همش bg بودم وقتی ملت j میشدن سمتی که نمیخواستن شروع میکردن به توهین کردن Smile به نظر من حقم داشتن چون کسی نظرشون رو نپرسیده این کارو کرده بود اگه قراره حرکت بزنین نظر سنجی کنین
بعد موضوع میزنین چرا ملت به هم توهین میکنن Smile

مثل همیشه کاملاً موافق هستم حامد جان... Heart طرف اومده هورد, چون هورد رو دوست داره!(یا برعکس) نداشت میرفت 15تومن میداد سایدشو عوض میکرد! مثلاً من توی BG همیشه با کارکتر شما مشکل داشتم, ماکرو فوکس میزدم, یهو میدیدم توی یک ساید هستیم Big Grin وضعیتی بود اصلاً...Big Grin

(2016/06/16، 06:18 PM)Jesospiece نوشته است: اخه میدونی اولین کساییم ک شکایت میکنن ب ضعف تو بی جی خود شما ب مثال pvp بازایین !چرا ؟

سلام برادر همیشه عصبانی و همیشه نیمه-خالی لیوان! Tongue معروف شدین رفت!
ضعف توی بیجی؟ متوجه نمیشم عزیز.... MercMode که تا چند روز پیش روی سرور بود, بالانسری براش تعریف نشده بود همونطور که در پست های قبل نشون دادم! فقط صرفاً جهت جوین خوردن سریع تر بود! ضعف تو بیجی بحثش بالانس نبودن 2ساید هست (بعنوان مثال شما 10نفر هیلر جوین بدی هم جوین میخوری 1ساید!)... این یه بحث کاملاً جداست که شما دارین قاطیش میکنین عزیز دلم... تاپیک جداگانه برای بالانس نبودن بی جی فکر کنم باشه... خلاصه جای بحثش اینجا نیست و ربطی به MercMode نداره! ما هم اعصابمون فولادینه... اگه حرکات اشتباه سایدمون بخواد عصبیمون کنه, الان جامون تیمارستان بود... PvP پلیر اعصاب فولادین داره و این چیزا تکونش نمیده! Cool

(2016/06/16، 06:18 PM)Jesospiece نوشته است: من پچ قبل بازی نکردم ,ولی 80هیچ موقه یادم نمیره ک چ دعوایی بین پلیرای هورد بود تو بی جی .از
غیرتی بگیر ب قول شما تا پایینش..

پلیر غیرتی, پلیر PvP , .... پلی خودش رو میده عزیز دلم! کسی که حداقل 100تا BG جوین کرده, اعصاب فولادین داره و با 1 حرکت اشتباه سایدش, عصبی نمیشه(وگرنه زنده نمیمونه تو این شرایطBig Grin)
اشتباهات هم مال هر 2ساید هست... اینور اونور نداره! Wink
شما اگه میبینی کسی با ساید هورد مشکل داره, مثل من 1 جمله بهش بگو ==> دقیقاً میشه بپرسم چرا پس هورد بازی میکنه؟ Heart  اول بازی اشتباه کرده دستش خورده اومده هورد؟ 15تومن بده ساید عوض کنه!
مشکل ما به هیچ وجه مشکل فرد با سایدش نیست! مشکل فرد با ساید بازنده تو هر دست بی جی هست! یعنی طرف 10 دست جوین بده 5دست ببازه, نمیگه خوب 50-50 هست دیگه... میگه ساید من نوبه! Dodgy

(2016/06/16، 06:18 PM)Jesospiece نوشته است: (اتفاقا هورد تو همه پچا نشون داده pvp بازاش از اِلی بهتر بوده )محض اطلاع

برای هر ریلم متفاوت هست... ما اینجا به بدتری و بهتری کاری نداشتیم و نداریم! نمیدونم برای چی اینقدر جبهه گرفتید شما سریع به همه چیزBig Grin دقیقاً کجا گفته شد هورد خوبه الای بده یا برعکس؟ من خیلی سعی میکنم این مباحث رو اینجا اصلاً عنوان نکنم! Confused

(2016/06/16، 06:18 PM)Jesospiece نوشته است: والا ماام مث شما پی وی پی بازیم .ینی هم تو روز pvp مونو بازی میکنیم هم pve .خداروشکر تو هر کدومشم تا اندازه ایی بارمونه .تا اون قد ک گیلیممونو از اب در میاریم ..هوردم واسمون خیلی مهمه !

خدارو شکر پس... من هم گفتم PvP و PvE جفتشون خوبن و جفتشون لازمن... من دوستتون دارم چون هورد-دوست هستید Heart

(2016/06/16، 06:18 PM)Jesospiece نوشته است: ولی دیگه ادم باید خودش 2 2تا 4تا کنه دیگه .ی چی مث بالانسر جولوی خیلی دعوا و فش کشیدنارو میگیره 

بالانسر وجود نداشت عزیز.... چند پست قبل من رو برای جوین خوردن به یک ساید در MercMode بخونین متوجه میشین.... MercMode صرفاً فقط جهت جوین خوردن سریعتر بود و هیچ چکی روی آیتم-لول و تعداد هیلر و .... نداشت! ولی اگر Balancer باشه, 100% شرایط عالی میشه.... اما بازم میگم بالانسر ربطی به مباحث این تاپیک نداره.... بحث کاملاً جدا (ولی اساسی و مهم) هست که باید فیکس شه!

(2016/06/16، 06:18 PM)Jesospiece نوشته است: تو وضعیتی ک هورد لنگ میزنه تو بی جی ..

وین ها و فارم ها و... اصولاً 50-50 هست... واقعاً نمیشه همچین Assumptionی رو روی هوا انجام داد! Basis و پایه ی ایده رو مشخص کنید همیشه!

(2016/06/16، 06:18 PM)Jesospiece نوشته است: ب نظرم انتخابی بشه ساید برا بی جی قابل قبول تره .

از اولین کامنت شخصیم درباره ی MercMode , همیشه نظرم نظر شما بوده و کاملاً موافقم باهاتون Angel

(2016/06/16، 06:18 PM)Jesospiece نوشته است: مگه این ک انتخابی نشه ملت تیمی برن .الیا این کارو خیلی وخته میکنن ,ولی هوردا تازه دارن تیمی میرن ..

تیمی منظورتون PM هست؟ بله یکی از لذت های بازی به PM جوین دادن با دوستان هست! باز هم موافقم باهاتون Heart

(2016/06/16، 06:18 PM)Jesospiece نوشته است: اینجوری میشه جلوی ی سری دعواهای سر low بودنو نبودن pvp باز گرفته شه .

Low بودن بحثش , بحث BG Balancer هست که متاسفانه حتی Slightly و به اندازه ای هم فیکس نبوده و نیست در اینجا.... باید فیکس شه 100%..... پس باز هم موافقم در هر صورت با شما! PMBG هم کمی تا قسمتی کمک میکنه به این بحث همونطور که شما فرمودین.

نظرهای مرتبط با بحثتون, با نظر اکثر جمع موافق بوده... چرا اینقدر جبهه گرفتید پس  :Shy
[تصویر:  7qul1ud6w5oi.png]
Keep Calm And SaVaGe

[llmagell , Fewen]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان