انجمن WOWZONE
Mercenary Mode Battlegrounds
2016/06/02، 04:22 PM

(2016/06/08، 11:03 AM)S a V a G e نوشته است: نظر من: باید انتخابی باشه این حالت! اثبات:

برای کسی که:

1) هفته ای 1 دست BG میاد
2) تازه آپ کرده و میخواد 2تیکه آیتم بگیره همینطوری...
3) میخواد ببینه BG چی هست اصلاً
4) حوصلش سر رفته, یه جوین میده BG, موقع پلی دادن هم چایی میخوره هر از گاهی هم اگه حسش رو داشت, از مونتش پیاده میشه, یه اتک میده و میمیره!
مهم نیست MercMode فعال باشه یا نباشه! بنابراین, اینطور افراد اگه MercMode براشون فعال باشه:
ضررات: یکم ممکنه گیج بشن چه زمانی Ally هستن و چه زمانی Horde
فواید:
1) سریعتر جوین خوردن بیجی(الان فکر کنم در ساعات Peak, حدود 3دقیقه باشه)
2) بیشتر جوین خوردن بیجی(تعداد الای در سرور نصف هوردهاست یه جورایی! اگه این مود نباشه, 10نفر الای ساعت 3 شب شاید دیگه جمع نشه!!! PvP سردتر میشه....) الان خداروشکر میبینیم تا 5صبح BG جوین میخوره!
3) ناله نکردن بعضیا تحت عنوان "هوردا همش میبازن, الای همش فارم میشه, ............" که خیلی هم زیاد میشنویم همیشه... چون درصورت انتخابی بودن این حالت, میتونیم بگیم بهشون: اگه ناراحتی, برو MercMode رو فعال کن, با ساید دیگه بیفتی شانس 50-50! سر مارو نخور اینقدر! Playخودت رو بده!

من همه ضررات این MercMode رو به جون میخرم فقط واسه نبودن مورد 3!!!!!! سر آدم رو میبرن تو BG اینقدر میزنن تو سر سایدمون... حالا چه هورد باشیم چه الای! معمولاً هم افراد موارد بالا که ذکر کردم, هستن اینها! افراد بی غیرت نسبت به سایدشون که اصلاً براشون مطرح نیس کدوم طرف باشن...

اینطوری کسی هم که غیرتی Play میده و جزو اون موارد بالا که گفتم نیست, MercMode رو غیرفعال میکنه.... ممکنه 80% کسایی که BG میان, این Mode براشون غیر فعال باشه, اما اون 20% دیگه که جزو موارد بالا هستن, باعث 3مورد فایده ای که گفتم میشن تا اندازه ای Smile

اینطوری, هم دنیا رو داریم و غیرتی ها, توی ساید خودمون پلی میدیم, هم آخرت(اون 20% دیگه باعث فواید مذکور میشن)

تو پرانتز جا داره تشکر کنم از مدیران سرور که از اون شدت باگ روزهای اولیه ی MercMode آروم آروم اینقدر فیکسهای متعدد زدن و به اینجا رسوندنش.... خسته نباشید! Angel

این Mercmode برای همون مورد 3 به سرور اضافه شد از ابتدا و من هم باهاش موافقم ولی نه برای همه  Char هام
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان