انجمن WOWZONE
Mercenary Mode Battlegrounds
2016/06/02، 04:22 PM

(2016/06/02، 04:22 PM)Miraak نوشته است: حالت  Mecrenary Mode برای Battleground ها همون حالتیه باعث میشه وقتی وارد BG میشیم بصورت(شانسی نیست)تکمیلی Horde یا Alliance بشیم یعنی اگر تعداد Horde های 8نفر باشه و Alliance ها 12نفر 2نفر از این Alliance ها(بر اساس نوبت Join دادن و Enter کردن) به Horde منتقل میشن برای برخی از دوستان خوش آیند نیست و مخالف این حالت هستند و بقیه راضی هستند
پیشنهاد دارم این حالت بصورت برای هر کاراکتر(بقول دوستان هیروHero)از طریق سایت قابل فعال و غیر فعال سازی باشه بطوری که زمانی که این حالت فعال هست بازیکن درصدی بیشتر Honor بدست بیاری مثلن 5%

والا در این باره نظر زیاد شنیدیم، توی سایت و توی توی انجمن... بیشتر شکایت شنیدیم تا تعریف
اما میتونم بگم 80 درصد شون صحیح نبود ... اگه تو چندتا سرور مختلف بازی میکردن، اگه روزای بد سرورا رو میدیدن، اگه چهار ساعت برای یک BG منتظر میموندن و مجبور میشدن تو این چهار ساعت وورک آپ کنن از بیکاری... هرگز همچین چیزایی نمیگفتن

دوستان اگر میخواید باعث افتخار هورد یا الینس بشین، میتونین برین بلیزارد، اونجا جو جدی تره، و البته برای جبران نابرابری هورد و الینس کراس ریلم رو گذاشتن ... اگر هم میخواین نون بازوی دیگران رو بخورین هم دوتا قوی تر Invite کنین... با هم برین
متاسفانه بیشتر شکایت ها از جانب دوستانیه که برای Honor میرن BG ...

از مزیت های اصلی Mercenary Mode اینه که زمان انتظار BG کم میشه، ضعف یک جناح کمرنگ تر میشه و انتقال هیرو و از هورد به الینس و از الینس به هورد (به صورت دسته جمعی، در حدی که بالانس سرور رو به هم بریزه) کمتر میشه...
تنها ضرری برای یک سرور داره هم از بین بردن حس الینس یا هورد بودنه... (گرچه خودم از حرف زدن هورد و الینس و کمتر شدن این درگیری ها راضی ام)

برای Private Server ها Mercenary Mode یک حالتیه که میتونه برای سرور وجود داشته باشه یا میتونه وجود نداشته باشه... به انتخاب صاحب سرور ربط داره... حالا شاید صاحب سرور هم این رو به صورت رای گیری بذاره، یا انتخاب شخصی پلیرها و یا به صورت اجباری انتخاب خودش رو عملی کنه...

در باره حرف Miraak و Savages... بالاخره یک راه حل درست و حسابی در این مورد شنیدیم!
به نظرم این سیستم یک مقدار پیاده سازیش سخته (شایدم نباشه) ... اما Mercenary Mode حال حاضر ووزون هم از نظر من مشکل داره... به نظرم بهتره جای اینکه خودشون رو درگیر برنامه نویسی سیستم انتخابی بکنن، اول ببینن اوضاع با Mercenary mode درست حسابی اوضاع چجوری میشه...

مشکل اینه که گاها، من با هیرو الینس میافتم توهورد و باید در مقابل هوردی وایسم که تو الینس افتاده... خب نمیشد جای ما عوض بشه؟
به نظرم باید جوری باشه که وقتی 12 نفر الینس جوین دادن و 8 نفر هورد، دو نفر اضافه الینس برن هورد، نه اینکه بی هدف و الکی قاتی بشه... بدون بالانس آیتم لول، بدون بالانس تعداد هیلر، همینجوری قر و قاطی و رندوم... البته رندوم از یه لحاظ خوبه که تبانی و تعادل رو بیشتر بر قرار میکنه، اما اینکه من یک روز دو ساعت تمام با هیرو الینس به عنوان هورد بازی کنم، یکم خسته کننده میشه.

ولی در کل حتی این سیستم Mercenary Mode کج و کوله رو به سیستم استاندارد BG ترجیح میدم. حالا انتخابی بشه که چه بهتر
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان