انجمن WOWZONE
قوانین کلی انجمن
2016/05/30، 01:45 AM

تمامی کاربران موظف هستند این بخش را مطالعه کنند و ملزم به رعایت قوانین این انجمن می باشند ، در صورت مشاهده هرگونه تخطی از قوانین مدیران می توانند با کاربر متخلف برخورد کنند ، لذا خواهشمندیم این بخش را به خوبی مطالعه کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

انجمن سرور wowzone در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی فعالیت میکند

پرداخت به مسائل حاشیه ای از جمله توهین به مسئولین کشور ، زیر سوال بردن دستورات اسلامی ، پرداخت به مسائل سیاسی ، ارسال مطالب و موضوعات غیر اخلاقی که خارج از دستورات دین اسلام باشد ، تبلیغ هرگونه سایت ، نهاد و گروه خاص از دید ما تخلف محسوب میشود و مدیریت میتواند بدون اخطار مطلب یا موضوعات را حذف و کاربر را اخراج نماید.

این یک انجمن با زبان فارسی می باشد لذا از ارسال کلمات به صورت " فینگلیش " خودداری نمایید در غیر این صورت موضوع یا پاسخ شما تایید نمی شود

عنوان موضوع به خودی خود باید نشانگر مطلب مورد نظر باشد در غیر این صورت یا ویرایش و یا حذف خواهد شد ، قبل از ارسال مطلب از نبودن آن موضوع در انجمن اطمینان حاصل نمایید.

پاسخ شما باید در چهارچوب موضوع ارسال شده باشد در غیر این صورت اسپم تلقی میشود و مدیران می توانند پاسخ شما را تایید نکنند.

رعایت احترام متقابل الزامیست در صورت مشاهده بی احترامی یا اهانت به اشخاص دیگر با کاربر متخلف برخورد خواهد شد این برخورد میتواند سرانجام به حذف دسترسی کاربر به انجمن و سایت اصلی گردد.

این قوانین به زودی کامل تر خواهد شد...
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/06/01، 06:23 AM، توسط Admin.)
پاسخ

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان