انجمن WOWZONE
Blizzcon !
2016/06/03، 04:35 PM

سلام

یه پیشنهاد خوب دارم برای تبلیغ سرور

هر چند وقت یه بار یه جایی رو بگیرید و یه Show بزارید . باور کنید همه میان

میتونید تو این show  یا Event خبر های جدید و رونمایی از چیز های جدید هم بکنید ...

حتی میتونید برای هر Guild یه جا در نظر بگیرید و تو سالن هایی خاص که مجهز به پرده ی بزرگ برای نمایش عمومی هست یه سری مسابقات بین منتخبین هر Guild بزارید یا مثلا با رونمایی از فلان boss .. توی اون Event ثبت نام کنید از guild هایی که میخوان همونجا جلو چشم همه برن و boss  رو بزنن .

و هزاران کار دیگه ..
و با تمام این برنامه ها میشه برای سرور هم درامد زایی کرد .. هم تبلیغات و هم محبوبیت

این کار رو خود بیلیزارد هم میکنه که همون Blizzcon

خیلی درامدزا و تبلیغاتی هست

در ضمن میتونید به نفرات شرکت کننده تو این مراسم یکی یه mount خاص بدید

شاید در نگاه اول یه هزینه هایی داشته باشه  . مثل اجاره فضا و یا خرج دکور
اما با فروش بلیط های ورودی و هزینه های دریافتی بابت مراسم های ریز و درشت و در نظر گرفتن افزایش player ها خیلی به صرفه است

مطمعن باشید با این کار بعد از یک سال یا دو سال برگزاری منظم این show از همه شهر ها سرازیر میشن و من میگم از جاهای دیگه هم میان

باور کننین با این کار بعد از یکی دو سال نمایندگی اولین ریلم ایرانی بیلیزارد رو بهتون میدن
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/06/03، 05:39 PM، توسط Admin.)
[تصویر:  525f002d6d.jpg]
پاسخ
دوست عزیز اینجا WoWZone نهایت 2500 کاربر داشته باشه که %60 زیر 18 سالن و از شهر های مختلف هستند

[تصویر:  6o57w2cebzyt.jpg] 
. NO ONE CAN STOP DEATH
پاسخ
(2016/06/04، 01:26 AM)worros نوشته است: دوست عزیز اینجا WoWZone نهایت 2500 کاربر داشته باشه که %60 زیر 18 سالن و از شهر های مختلف هستند

[تصویر:  6o57w2cebzyt.jpg] 

عزیزم میدونم اینجا کجاست !

من به فکر ارتقا این سرور هستم

فکر میکید اگه همچین مراسم هایی رو برنامه ریزی کنیم فقط پلیر های wowzone میان ؟

نه عزیزم چون همچین برنامه ای در ایران وجود نداره

تمام بازیکنان wow چه اونایی که قدیمی بودن و کنار گذاشتن و چه اونایی که الان هم بازی میکنن حالا هر جا حتی من میگم بازیکنان سرور های بیلیزارد هم استقبال میکنند و میان

اگه برنامه ریزی خوبی بکنید و برنامه های خوبی تدارک ببینید مطمعن هستم محبوبیت این سرور یه شبه راه صد ساله میره

و شک ندارم این جور محبوبیت گرفتن مسئولین بیلیزارد رو وادار به دادن پیشنهاد برای واگزاری ریلم ایرانی به wowzone میکنه

من تو patch 60 با سرور Ravencrast این تجربه رو داشتم

این ریلم ابتدا یک سرور مجانی مخصوص کشور رومانی بود . اما چون این سرور محبوبیت عجیب و غریبی پیدا کرده بود و تعداد پلیر هاش هم بیش از حد زیاد بود بعد از یه مدت تو سایتش اعلام کرد که از تاریخ فلان این سرور تبدیل به ریلم سرور اصلی در کشور خواهد شد

بله شدنی هست . فقط کافیه خودمونو جدی بگیریم
پاسخ
بله ولی, نباید بزرگ شروع کرد....

ما خودمون هر 6ماه, توی هر شهر, بچه های گیلدمون جمع میشن و بعضاً 10,15 نفر میرسیم!

خیلی خیلی تجربه ی خوبیه که کسی که یکسره صداش توی گوشِت بوده رو از نزدیک ببینی...Big Grin

جو فوق العاده ای هست.... ولی کاری که ما میتونیم بکنیم اینه که همه شروع کنیم به گذاشتن این گردهمایی ها برای گیلد خودمون...

برای تغییر دنیا باید از تغییر خود شروع کرد ^^

ایده : عالی 3>
[تصویر:  7qul1ud6w5oi.png]
Keep Calm And SaVaGe

[llmagell , Fewen]
پاسخ
(2016/06/07، 12:28 AM)prsoroush نوشته است: بله ولی, نباید بزرگ شروع کرد....

ما خودمون هر 6ماه, توی هر شهر, بچه های گیلدمون جمع میشن و بعضاً 10,15 نفر میرسیم!

خیلی خیلی تجربه ی خوبیه که کسی که یکسره صداش توی گوشِت بوده رو از نزدیک ببینی...Big Grin

جو فوق العاده ای هست.... ولی کاری که ما میتونیم بکنیم اینه که همه شروع کنیم به گذاشتن این گردهمایی ها برای گیلد خودمون...

خیلی ممنون که تجربه شخصی خودتون رو به اشتراک گذاشتین . بله واقعا جذابه !

ولی به نظرم این کار بزرگی نیست ! یعنی شاخ غول شکستن نیست . به راحتی میشه اجراش کرد در صورتی که خواسته ی مسئولین سرور عزیزمون هم باشه .

میدونید که Tabard ها لباس های پیچیده ای نیستند !

حالا اگه تو این مراسم ها به گیلد هایی که با اعضاشون ثبت نام کنند Tabard اون گیلد اهدا بشه ! 

چه استقبالی میشه ! میدونید چه قدر روی مفهوم گیلد تاثیر میزاره ! 

اون موقع است که همه سر و دست میشکونند برن تو گیلد ها .... مسئولین گیلد ها هم انگیزه میگیرند برای برنامه ریزی هاشون 

واقعا تصورش هم زیباست 

به امید پیشرفت روز افزون سرور عزیزمان
پاسخ
(2016/06/07، 09:14 AM)Hogo نوشته است:

ولی به نظرم این کار بزرگی نیست ! یعنی شاخ غول شکستن نیست . به راحتی میشه اجراش کرد در صورتی که خواسته ی مسئولین سرور عزیزمون هم باشه .

حالا اگه تو این مراسم ها به گیلد هایی که با اعضاشون ثبت نام کنند Tabard اون گیلد اهدا بشه ! 

اون موقع است که همه سر و دست میشکونند برن تو گیلد ها .... مسئولین گیلد ها هم انگیزه میگیرند برای برنامه ریزی هاشون 

واقعا تصورش هم زیباست 

من مخالفم شدید!

علت: تایپ کن wowzone.ir
اونجا جواب من به صورت کامل و جامع نوشته شده
پاسخ
(2016/06/11، 06:08 PM)Thenaaru نوشته است: من مخالفم شدید!

بنظر شما اگه JFK هم این عقیده رو داشت و میگفت "ما تازه 60سال پیش فهمیدیم هواپیما چی هست!", میتونست بعد از تنها 60 سال گذشت از برادران "رایت" و اخراع هواپیما, انسان روی کره ماه قدم بزاره؟

تونست, چون اراده کرد و خواست......

"تنها چیزی که بین تو و هدفت قرار گرفته داستان های  که برای خودت تعریف می کنی که چرا نمیتونی به اونها برسی!" Wolf of Wallstreet

من نمیگم در وضعیت الان, این امکان پذیره و راحته.... میگم کار نشد نداره!
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/06/12، 10:15 AM، توسط Ddarknes. دلیل ویرایش: حذف کلمه غیر مودبانه )
[تصویر:  7qul1ud6w5oi.png]
Keep Calm And SaVaGe

[llmagell , Fewen]
پاسخ
یا منظور منو متوجه نشدی، یا اوج فاجعه رو... اما من هم دوست دارم حق با شما باشه و قدرت تلاش و اراده به جغرافیا وابسته نباشه...
که بعید میدونم
پاسخ
(2016/06/12، 04:53 AM)Thenaaru نوشته است: یا منظور منو متوجه نشدی، یا اوج فاجعه رو... اما من هم دوست دارم حق با شما باشه و قدرت تلاش و اراده به جغرافیا وابسته نباشه...
که بعید میدونم

دوست عزیزم منظورت رو متوجه شدم . 

اما تو هم متوجه باش که اوج فاجعه در هر چیزی فقط در ذهن شکل میبنده .

هیچ اوجی وجود فنا ناپذیر خارجی نداره . بهتر بگم هیچ فرازی بی فرود نیست .

هر چیزی تو بهترین حالت یا بدترین حالت تغییر وضعیت خواهد داد . و این تغییر وضعیت هم معلول یک دلیله .

من میگم ما باید اون دلیل باشیم و به خاطر همین هم میگم ما میتونیم اولین ریلم ایرانی بیلیزارد رو داشته باشیم.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/06/13، 07:54 AM، توسط Hogo.)
پاسخ
(2016/06/11، 06:08 PM)Thenaaru نوشته است:
(2016/06/07، 09:14 AM)Hogo نوشته است:

واقعا تصورش هم زیباست 

من مخالفم شدید!

بعضی وقت ها احساس میکنی یه دنیا جلوی پیشرفتت قد علم کردن و دوست و دشمن از روی عناد میخوان جلوی رشد تو رو بگیرن . مطمعنا این احساس خیلی بدی به آدم میده . اما من میگم اونجا هم میشه رشد کرد .

اما وقتی خودت ایستادی و به خودت گفتی دیگه کارم تمومه ....

اونجا و توی اون لحظه واقعا کارت تموم میشه ..... من میگم اون موقع اگه دروازه های دستیابی به موفقیت رو هم بهت نشون بدن نمیتونی رد بشی . 

هیچ کاری نشد نداره رفیق ! Wink
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان