انجمن WOWZONE
ایجاد آرنا skirmish
2016/06/03، 11:32 PM

سرور f***z یه دستور جالب طراحی کرده که این قابلیت WoD رو به MoP اضافه میکنه :

تو سرور با تایپ کدهای soloq / .soloqueue

میشه رفت 2v2 بدون ریت و 3v3 باریت

لطفا اینو به این سرور هم اضافه کنید... جالبه مخصوصا واسه 3v3...

بعد لطفا بعد از عوض شدن season یه جشنواره بزارید که حتی rep و skill up هم چند برابر بشه....

تعداد alliance ها خیلی کمتر از horde شده یه دو روز انتقال هیرو از horde به alliance رو رایگان کنید ، خیلیا میان alley و سرور بالانس میشه...
پاسخ
قسمت اول حرفت رو نفهمیدم ولی با قسمت دومش موافقم ولی امکان نداره الینس شم
خدا انسان ها را دوست دارد
پاسخ
(2016/06/03، 11:32 PM)mafgraph نوشته است: سرور f***z یه دستور جالب طراحی کرده که این قابلیت WoD رو به MoP اضافه میکنه :

بعد لطفا بعد از عوض شدن season یه جشنواره بزارید که حتی rep و skill up هم چند برابر بشه....

تعداد alliance ها خیلی کمتر از horde شده یه دو روز انتقال هیرو از horde به alliance رو رایگان کنید ، خیلیا میان alley و سرور بالانس میشه...

میشه در موررد کدهای soloq / .soloqueue بیشتر توضیح بدی 
[تصویر:  525f002d6d.jpg]
پاسخ
(2016/06/05، 11:19 AM)hadok3 نوشته است:
(2016/06/03، 11:32 PM)mafgraph نوشته است: سرور f***z یه دستور جالب طراحی کرده که این قابلیت WoD رو به MoP اضافه میکنه :

پچ 6 یه قابلیت داره که بدون داشتن گروپ و تنهایی میشه 2v2 و 3v3 رفت ، اما این قابلیت تو mop نیست و سرور f***z این قابلیت رو اضافه کرده و اگه در سرور solog. بزنی میری تو queue آرنا بدون هم تیمی ، انگار که bg جوین  دادی( تو پچ 4 هم این سرور raid finder رو به این شکل راه اندازی رد)
پاسخ
(2016/06/05، 06:03 PM)mafgraph نوشته است:
(2016/06/05، 11:19 AM)hadok3 نوشته است:

پچ 6 یه قابلیت داره که بدون داشتن گروپ و تنهایی میشه 2v2 و 3v3 رفت ، اما این قابلیت تو mop نیست و سرور f***z این قابلیت رو اضافه کرده و اگه در سرور solog. بزنی میری تو queue آرنا بدون هم تیمی ، انگار که bg جوین  دادی( تو پچ 4 هم این سرور raid finder رو به این شکل راه اندازی رد)

جالب میشه اینطوری 
ایده خوبیه
Son Of The Lich King
پاسخ
در به روز رسانی جدید اضافه میشود.
پاسخ
(2016/06/05، 07:31 PM)admin نوشته است: در به روز رسانی جدید اضافه میشود.

ممنون به خاطر قدرت برنامه نویسی سرور
خدا انسان ها را دوست دارد
پاسخ

خیلی ممنون ادمین عزیز
[تصویر:  525f002d6d.jpg]
پاسخ
من که خیلی به پیشنهاد آخر موافقم,به نظرم alliance دیگه کلا داره محو میشه Smile
اگه زودتر یه فکری به حالش نکنید مطمعنا سرور یه آسیب جدی می بینه T_T
پاسخ

قبل اینکه بیام اینجا خیلی از سرورا بودم ولی اکثرا به درخواست بازیکنا اهمیت نمیدن...
 چند سال تو یه سرور ایرانی بازی کردم اونجا Ulduar باگ بود و تنها درخواست من و بقیه ی بازیکنا قرار دادن ست های Ulduar تو فروشگاه سرور بود!ولی  همینم انجام ندادن!
اوایل که اومدم Wowzone درخواست کردم ست Challenge Mode به فروشگاه اضافه شه و فرداش دیدم که این اتفاق افتاده و کلی چیزای دیگه !
بعدش فیکس زون رو با اونجا مقایسه کردم منی که چند سال کاتا بازی کرده بودم حتی Et زون رو بلد نبودم تا آخر بزنم!
چون اونا حتی Et رو درست فیکس نکرده بودن !!!!!!!!
بچه های Pvp از شما درخواست ایونت داشتن لطفا به درخواست اونا هم رسیدگی کنید.
جا داره از شما بخاطر زحماتتون تشکر کنم.
[تصویر:  5ed1pjsvxsyc7evvj2lw.jpg]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان