انجمن WOWZONE
استفاده های بیشتر از Honor و Justice
2016/06/01، 07:11 AM

بعد از کامل شدن تمامی آیتم های Honor تغریبن این امتیاز بی ارزش میشه و استفاده خاصی نداره
Justice هم به همین صورت
این تاپیک برای پیدا کردن رهکاری جهت افزایش بهره وری Justice و Honor هست

پیشنهاد شخصی من استفاده از Honor و Justice برای خریداری بعضی(نه همه) آیتم های سایت هست بطوری که هر 4k Honor یا Justiceیک امتیاز سایت باشه و با هزینه کردن این امتیاز قادر به خریداری Pet یا آیتم های Trans یا متریال های مختلف و ... باشیم
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/06/01، 07:54 AM، توسط Miraak.)
پاسخ
ایده خوبیه لایک Big Grin
پاسخ
اینا دانجن فیکس نمیکنن مونتشو تو سایت بفروش پول در بیارن بعد تو میگی honor رو یکاری کنن بشه باهاش آیتم از سایت خرید؟؟!!!!!
پاسخ
سلام لطفا راهی برای انتقال اعتبار پیداکنین.باتشکر
پاسخ
واقعا ایده خوبیه...خیلی خوشم اومد
پاسخ
تبدیل کردنش به اعتبار سایت سخته باید یه یونیت بزارن تو بازی ایده ی بدی نیست
خدا انسان ها را دوست دارد
پاسخ
(2016/06/01، 07:11 AM)php-e نوشته است: بعد از کامل شدن تمامی آیتم های Honor تغریبا این امتیاز بی ارزش میشه و استفاده خاصی نداره
Justice هم به همین صورت این تاپیک برای پیدا کردن رهکاری جهت افزایش بهره وری Justice و Honor هست
پیشنهاد شخصی من استفاده از Honor و Justice برای خریداری بعضی(نه همه) آیتم های سایت هست بطوری که هر 4k Honor یا Justiceیک امتیاز سایت باشه و با هزینه کردن این امتیاز قادر به خریداری Pet یا آیتم های Trans یا متریال های مختلف و ... باشیم برای ایتم های فان ایده خوبیه.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/06/01، 06:22 PM، توسط Support Team.)
پاسخ
حتی میشه این امتاز ها رو به Reputation یا Gold تبدیل کرد
بطور کلی استفاده های زیادی میشه از این امتیاز ها برد که در نهایت باعث شلوغ تر BG و DF ها و پویایی و رشد سرور میشه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/06/02، 01:33 AM، توسط Miraak.)
پاسخ
(2016/06/01، 10:42 PM)php-e نوشته است: حتی میشه این امتاز ها رو به Reputation یا Gold تبدیل کرد
بطور کلی استفاده های زیادی میشه از این امتیاز ها برد که در نهایت باعث شلوغ تر BG و DF ها و پویایی و رشد سرور میشه
فکر کنم این ایده از بقیه ایده ها عملی تر باشه
البته فعلا quest rep برای پاندا که ضروریه ولی با مناطق قبلی می شه دوست شد
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/06/02، 08:05 AM، توسط Shahin shah.)
خدا انسان ها را دوست دارد
پاسخ
(2016/06/02، 06:11 AM)shahin52 نوشته است:
(2016/06/01، 10:42 PM)php-e نوشته است: حتی میشه این امتاز ها رو به Reputation یا Gold تبدیل کرد
فکر کنم این ایده از بقیه ایده ها عملی تر باشه
البته فعلا quest rep برای پاندا که ضروریه ولی با مناطق قبلی می شه دوست شد

به شخصه ترجیح میدم این سیستم اگر اجرایی بشه و برای Reputation هم اعمال بشه هیچ یک از Reputation های MOP رو شامل نشه بلکه Repu های Expansion های قبلی رو فقط پوشش بده
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان