انجمن WOWZONE
Monk Mistweaver
2016/06/05، 05:09 PM

سلام تو این پست میخام در مورد  monk هیلر توضیخاتی بدم
stats
1. spirit تا جایی که فهمیدی بسه
2.haste خیلی مهم
.3.mastery یا crit
کلا 2 حالت منک هیلر داریم
1. fist weaver
2.mist weaver
حالت اول منک هلینگ بالا نداره چون dps  میده و با dps دادن هیل میده ( که برای باس های سخت کاربرد نداره)
حالت دوم هلینگ بالا هست
حالا چرا haste؟منک هیلر یه اسپل داره renew mist که persec هست هرچی haste بیشتر باشه رو تعداد نفر بیشتر میوفته و اگه 2 ست اینس tot باشی این اسپل هردفعه میوفته رو کسی دیگه 15% بیشتر هیل میده
برخلاف دوستمون که اعلام کردن crit استت اول منک هست اینظور نیست چون rotation منک 2crit تا اسپل هست rushing jade و chi burst که اینظوری هیلینگ بالا و اور هلینگ بالا که بی قایده هست 
spell uplift:این اسپل هرکسی که روش renew mist  باشه هیل میده و این اسپل بیشترین شانس برای use شدن مستری منک داره
spell thunder focus tea : این اسپل با 2 حالت use میشه یا با uplift یا surging mist اگخ با uplift استفاده کنیم هرکسی تئ گروه منک که روش renew mist باشه time این اسپل دوباره refresh میشه که باعث میشه ذوباره رو تعداد نقر بیشتری باز بیوفته مثلا من خودم تو رید حداقل 10 نفر renew mist  میکنم
2ست منک که گفتم و اما 4 ستش cooldown اسپل thunder focus tea  کم میکنه که خیلی مهمه برای renew mist خوب با این وصف هلینک بسیار بالا و اور هلینگ بسیار کم
حالا اگه منک crit  کار کنه نه 2 ست و نه 4 ست به دردش نمیخوره چون renew mist  روتعداد کمی میوفته وبه همین دلیل هست Stat ست منک اکثرا haste میده و یا مستری
rotation منک و reforge هارو تو پست بعدی میگم
سلام در ابتدا باید بگم که haste باعث نمیشه renewing mist روی تعداد افراد بیشتری بیفته . اگر لطف کنی لول رو بخونی میبینی که نوشته ماکسیمم 2 نفر . پس الکی مردم رو گمراه نکن . با haste بالاتر تعداد تیک ها در ۱۸ ثانیه بیشتر میشوند .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان