انجمن WOWZONE
راهی برای انتقال اعتبار
2016/06/06، 05:49 PM

سلام ... شما که هیچ گونه اعتبار رو انتقال نمیدید حد اقل 1 قسمت بزارید تو سایت به اسم ( تبدیل اعتبار به گیم کارت )
با تشکر
پاسخ
(2016/06/06، 05:49 PM)mvm0916 نوشته است: سلام ... شما که هیچ گونه اعتبار رو انتقال نمیدید حد اقل 1 قسمت بزارید تو سایت به اسم ( تبدیل اعتبار به گیم کارت )
با تشکر

Movafegh am Tongue
پاسخ
من نمیدونم از پچ کاتا خاطرتون هست یا نه..... Rolleyes

ولی من یادمه دقیقاً از هر 10 تا Yell که در .z داده میشد, 7 تاش بود: "تعویض گیم کارت با گلد" , "فروش گلد" , ...

الان یه چک بکنین.... این نوع پیاما رسیده به 1 YELL از هر 10 تا.... حتی کمتر!

انتقال اعتبار, گیم کارت, .... برای اهدافی مثل خرید و فروش داخل بازی هست که سرور داره تمام سعیش رو میکنه از بین ببرش! جزو قوانین سرور هم هست که هر گونه خرید و فروش هیرو و گلد و ... غیر مجازه!

حتماً میپرسید چه ضرری داره؟ کمترین و شایع ترین ضررش, نینجا شدن هست! از این 7 تا که گفتم, 9 تاش نینجا بود Big Grin

وقتی میخوای تعویض کنی, چه راهی داری؟ یا اون به تو اعتماد کنه یا تو به اون! در هرصورت نینجا 50-50 هست!

من بشخصه راضی هستم از اینکه خرید و فروش داخل بازی داره روز به روز کمتر میشه... اللخصوص خرید و فروش گلد! بزارید در کفه ترازو و مقایسه کنین که بود و نبود این امکان چه تفاوتی ایجاد میکنه.... بهتره یا بدتر!

سرور بازی, برای بازی کردنه نه کسب درآمد! ایده های کسب درآمد هستن که سرور رو به این حالت خشک و خالی از RPG درآوردن... اون دنباله ی معروف "لول آپ - فول کردن - هیروی بعد" , یکی از عللش همینه! Undecided

اگه هدف انتقال اعتبار, چیزی جز خرید و فروش سوم شخص داخل بازی هست, عنوان کنین... (من اطلاعی ندارم)
[تصویر:  7qul1ud6w5oi.png]
Keep Calm And SaVaGe

[llmagell , Fewen]
پاسخ
(2016/06/09، 06:56 AM)S a V a G e نوشته است: من نمیدونم از پچ کاتا خاطرتون هست یا نه..... Rolleyes

ولی من یادمه دقیقاً از هر 10 تا Yell که در .z داده میشد, 7 تاش بود: "تعویض گیم کارت با گلد" , "فروش گلد" , ...

انتقال اعتبار, گیم کارت, .... برای اهدافی مثل خرید و فروش داخل بازی هست که سرور داره تمام سعیش رو میکنه از بین ببرش! جزو قوانین سرور هم هست که هر گونه خرید و فروش هیرو و گلد و ... غیر مجازه!

حتماً میپرسید چه ضرری داره؟ کمترین و شایع ترین ضررش, نینجا شدن هست! از این 7 تا که گفتم, 9 تاش نینجا بود Big Grin

وقتی میخوای تعویض کنی, چه راهی داری؟ یا اون به تو اعتماد کنه یا تو به اون! در هرصورت نینجا 50-50 هست!

من بشخصه راضی هستم از اینکه خرید و فروش داخل بازی داره روز به روز کمتر میشه... اللخصوص خرید و فروش گلد! بزارید در کفه ترازو و مقایسه کنین که بود و نبود این امکان چه تفاوتی ایجاد میکنه.... بهتره یا بدتر!

سرور بازی, برای بازی کردنه نه کسب درآمد! ایده های کسب درآمد هستن که سرور رو به این حالت خشک و خالی از RPG درآوردن... اون دنباله ی معروف "لول آپ - فول کردن - هیروی بعد" , یکی از عللش همینه! Undecided

اگه هدف انتقال اعتبار, چیزی جز خرید و فروش سوم شخص داخل بازی هست, عنوان کنین... (من اطلاعی ندارم)

دوست عزیز مثلا من 4 تا اکلانت دارم تو یکی از اکانت هام میخوام هیرومو Change Race  کنم ولی پول توش نیست ولی تو یه اکانته دیگم 20000 تا Coin دارم اگه بشه انتفال داد نیازی نسیت من باز برای یه اکانته دیگه پول بدم از ذخیره قبلیم استفاده میکنم
پاسخ
اقا لطفا یه کاری کنید که بشه اعتبار هم به اکانت دیگه انتقال داد
پاسخ
(2016/06/10، 04:42 PM)ugar22 نوشته است:
(2016/06/09، 06:56 AM)S a V a G e نوشته است: من نمیدونم از پچ کاتا خاطرتون هست یا نه..... Rolleyes

دوست عزیز مثلا من 4 تا اکلانت دارم تو یکی از اکانت هام میخوام هیرومو Change Race  کنم ولی پول توش نیست ولی تو یه اکانته دیگم 20000 تا Coin دارم اگه بشه انتفال داد نیازی نسیت من باز برای یه اکانته دیگه پول بدم از ذخیره قبلیم استفاده میکنم

اره این دوستمون درست میگه الان من تو یه اکانتم اعتبار دارم ولی تو یه اکانت دیگه اعتبار ندارم و می خوام مانت بگیرم باید چیکار کنم ینی دوباره باید برم هزینه کنم این درست نیست خدایی ادمین جان یه کاری بکن
پاسخ
متاسفانه ما تجربه خوبی از انتقال اعتبار نداریم و مشکلات زیادی را به همراه خواهد داشت، فکر میکنم بهترین راه اضافه کردن گزینه "خرید اعتبار برای دیگران" می باشد.
پاسخ
(2016/06/19، 06:38 PM)Admin نوشته است: متاسفانه ما تجربه خوبی از انتقال اعتبار نداریم و مشکلات زیادی را به همراه خواهد داشت، فکر میکنم بهترین راه اضافه کردن گزینه "خرید اعتبار برای دیگران" می باشد.

این که مشکل رو حل نمی کنه اتفاقا باعث جنبه ی منفی موضوع و فروش غیر قانونی در سرور می شه
خدا انسان ها را دوست دارد
پاسخ
(2016/06/19، 06:38 PM)Admin نوشته است: متاسفانه ما تجربه خوبی از انتقال اعتبار نداریم و مشکلات زیادی را به همراه خواهد داشت، فکر میکنم بهترین راه اضافه کردن گزینه "خرید اعتبار برای دیگران" می باشد.

ادمین جان یه راهی باشه که بتونیم فقط اعتبارمونو بریزیم تو اکانته دیگمون البته مشکلاتی به همراه داره ولی کاریش نمیشه کرد اینجاایرانه هر کاری بکنین بازم افرادی در حال به دست اوردن فرست برایه سود جویی هستن :(
پاسخ
(2016/06/19، 06:57 PM)Dugras نوشته است:

ادمین جان یه راهی باشه که بتونیم فقط اعتبارمونو بریزیم تو اکانته دیگمون البته مشکلاتی به همراه داره ولی کاریش نمیشه کرد اینجاایرانه هر کاری بکنین بازم افرادی در حال به دست اوردن فرست برایه سود جویی هستن :(

خب اینطوری اگه اکانت شما دزدیده بشه خسارتش بیشتر میشه و اعتبار شما هم دزدیده میشه البته میشه با تایید کردن ایمیل این فرایند انجام بشه اما بازم مورد هایی دیده شده که حتی ایمیل طرف هم دزدیده شده .

خرید اعتبار برای دیگران زیاد تفاوتی با انتقال اعتبار نداره تنها مزیت این گزینه وارد کردن مجدد اطلاعات فرد در صفحه بانک می باشد که این کار باعث امنیت بیشتر میشه.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/06/19، 07:23 PM، توسط Admin.)
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان