انجمن WOWZONE
نظر سنجی درباره ی بهترین گیلد سرور
2016/06/07، 11:12 AM

به نظرم گیلد خیلی مهم هست و باید در یک نظر سنجی عمومی مشخص بشه بهترین گیلد های سرور هم در بخش آلیانس و هم هورد چه گیلد هایی هستند . Heart
[تصویر:  525f002d6d.jpg]
پاسخ
میگن درخت رو از میوه هاش بشناس...

گیلد موفق, ممبرهاش مایه میزارن براش... درنتیجه Achiv بالاتری داره xD

یکی از نزدیک ترین معیارهامون همون wow-zone.ir تاپ 5 گیلد هاست دیگه...

من بنظرم معیار دیگه ای نمیرسه که نشونه ی موفقیت گیلد باشه و حاصلش, مورد بالا نباشه....

معیار های گیلد موفق از نظر خودم:
1) رفتار مناسب ممبرها با همدیگه
2) جو دوستانه و صمیمی و کمک متقابل بدون مزد اعضاء
3) قدمت... گیلد نوپا اصولاً گیلد موفق حساب نمیشه... مثل 1سال اول ازدواج که با سال بعد , زمین تا زیرزمین متفاوتهBig Grin
4) داشتن پلیر های قوی... البته ملاک 100% نیست این... ولی عامل موفق بودن هست!
5) غیرت ممبر ها روی گیلد... گیلدی که ممبرهاش بقول خارجیا هیچ obligationی به گیلدشون نداشته باشن و صرفاً Raidtime برن Raid و تا یه پیشنهاد بهتر اومد گیلد عوض کنن, گیلد موفق نیست!
6) نحوه ی مدیریت رنک ها, گیلدبانک, GChat, . . . مدیریت صحیح واقعاً سخته! اینکه دوست آدم تا اومد WoW نصب کرد بشه آفیسر, نشد گیلد موفق!
7) RPG قوی... البته این هنجارش به ما ها نمیخوره.... ما همون کیف همدیگه رو نزنیم, RPG پیشکشمون...
8) داشتن اعضاء ثابت در مدت طولانی...

البته که هیچ گیلدی نیست که همه این موارد رو یک جا داشته باشه وگرنه که جای این بحثا اصلاً نبود دیگهBig Grin

پیشنهاد هم میکنم کلاً اسم گیلد بطور خاص نیاریم, وگرنه دعوا میشه همین اول کار فرومBig Grin
[تصویر:  7qul1ud6w5oi.png]
Keep Calm And SaVaGe

[llmagell , Fewen]
پاسخ
سلام
به نظر من بهترین گیلد pvp night بود که الان اعضای اصلیش رفتن...
بهترین pvp باز هم حسن( dogzila(rog به نظر من هست که کم آن میشه و فوق الاده با اخلاق
ممنون.
پاسخ
ی سوالیه ک نمیشه گفت بهترین گیلد کدومه ..
گیلد برا raido اینسُ achiv گرفتن دیگه عقلا .ک کی اول باسُ بزنه
achiv بگیره کل بندازه با بقیه گیلدا سرِ pve فلان بیسار !؟
خب ,
الان مثلا تو اِلاینس ..کدوم گیلد میره اینس ؟فک نکنم اصن برن .همه pvp هزار ماشاالله
چون خودم تست زدم اونجا.
1سال طول میکشه برا toc 5mn جم کنی رِید D: تازه 5mn
خیلیه ....

این ینی چی ,این ینی نصفه گیلدا پَر از نظر سنجی D:
دیگه اینم میخوای بدونی برو تو سایت زده بهترین کیه .اسمم نمیارم
ب همین راحتی (:
پاسخ
فعلا بهتربن گیلد حاظر در PvE گیلد Skill Capped هست بالا ترین اچیومنت رو هم Skill Capped داره ! ممبر هاشم همه هماهنگی دارند ! 6 تا Raid 10HC و 2 تا Raid 25HC داره و همه باس هارو تا آخر میزنن و زدن و فقط منتظر First Raden هستن ! البته این نظر شخصی هست و چون میدونم سر این حرف ها بین گیلد ها دعوا میشه و میریزن اینجا برای کل کل کردن ، پس خواهش میکنم لطفا از پرداختن به اینجور مسائل توی انجمن خودداری کنین و این تاپیک رو پاک کنید ! یک گیلد خوب توی سروری مثل WoWZone شناخته شده هست لازم نیست اینجا مطرح بشه
پاسخ
(2016/06/07، 01:41 PM)S a V a G e نوشته است: میگن درخت رو از میوه هاش بشناس...

گیلد موفق, ممبرهاش مایه میزارن براش... درنتیجه Achiv بالاتری داره xD

یکی از نزدیک ترین معیارهامون همون wow-zone.ir تاپ 5 گیلد هاست دیگه...

من بنظرم معیار دیگه ای نمیرسه که نشونه ی موفقیت گیلد باشه و حاصلش, مورد بالا نباشه....

معیار های گیلد موفق از نظر خودم:
1) رفتار مناسب ممبرها با همدیگه
2) جو دوستانه و صمیمی و کمک متقابل بدون مزد اعضاء
3) قدمت... گیلد نوپا اصولاً گیلد موفق حساب نمیشه... مثل 1سال اول ازدواج که با سال بعد , زمین تا زیرزمین متفاوتهBig Grin
4) داشتن پلیر های قوی... البته ملاک 100% نیست این... ولی عامل موفق بودن هست!
5) غیرت ممبر ها روی گیلد... گیلدی که ممبرهاش بقول خارجیا هیچ obligationی به گیلدشون نداشته باشن و صرفاً Raidtime برن Raid و تا یه پیشنهاد بهتر اومد گیلد عوض کنن, گیلد موفق نیست!
6) نحوه ی مدیریت رنک ها, گیلدبانک, GChat, . . . مدیریت صحیح واقعاً سخته! اینکه دوست آدم تا اومد WoW نصب کرد بشه آفیسر, نشد گیلد موفق!
7) RPG قوی... البته این هنجارش به ما ها نمیخوره.... ما همون کیف همدیگه رو نزنیم, RPG پیشکشمون...
8) داشتن اعضاء ثابت در مدت طولانی...

البته که هیچ گیلدی نیست که همه این موارد رو یک جا داشته باشه وگرنه که جای این بحثا اصلاً نبود دیگهBig Grin

پیشنهاد هم میکنم کلاً اسم گیلد بطور خاص نیاریم, وگرنه دعوا میشه همین اول کار فرومBig Grin

دوست عزیز  ببخشید 6 نفر بیکار باشن برن achiv گیلد ران بگیرن یا گیلد مستر achiv از gm ها سرور بکیره نشونه خوب بودنه کیلده؟
پاسخ
(2016/06/12، 03:57 PM)AhmaD!aB olo $ نوشته است: فعلا بهتربن گیلد حاظر در PvE گیلد Skill Capped هست بالا ترین اچیومنت رو هم Skill Capped داره ! ممبر هاشم همه هماهنگی دارند ! 6 تا Raid 10HC و 2 تا Raid 25HC داره و همه باس هارو تا آخر میزنن و زدن و فقط منتظر First Raden هستن ! البته این نظر شخصی هست و چون میدونم سر این حرف ها بین گیلد ها دعوا میشه و میریزن اینجا برای کل کل کردن ، پس خواهش میکنم لطفا از پرداختن به اینجور مسائل توی انجمن خودداری کنین و این تاپیک رو پاک کنید ! یک گیلد خوب توی سروری مثل WoWZone شناخته شده هست لازم نیست اینجا مطرح بشه
 کلا 3 تا گیلد قکر کنم تو هورد هست که همینطوری تقریبا همین تعداد رید دارن و همه باس هارو میزنن به نظر من نمیشه یه گیلد بهترین دونست
پاسخ
ب نظر من بهترین گیلد angels of war بود که بخاطر برخی مشکلات رفتن blizzard بازی کنن
پاسخ
(2016/06/12، 03:57 PM)AhmaD!aB olo $ نوشته است: البته این نظر شخصی هست و چون میدونم سر این حرف ها بین گیلد ها دعوا میشه و میریزن اینجا برای کل کل کردن ، پس خواهش میکنم لطفا از پرداختن به اینجور مسائل توی انجمن خودداری کنین و این تاپیک رو پاک کنید ! یک گیلد خوب توی سروری مثل WoWZone شناخته شده هست لازم نیست اینجا مطرح بشه

کاملاً موافقم... همین الانشم داره بحثا شروع میشه هنوز هیچی نشدهBig Grin

(2016/06/12، 07:14 PM)ilidann نوشته است: دوست عزیز  ببخشید 6 نفر بیکار باشن برن achiv گیلد ران بگیرن یا گیلد مستر achiv از gm ها سرور بکیره نشونه خوب بودنه کیلده؟

شما معیار هاتون رو لیست کنید, ما گوش به فرمان نشستیمBig Grin گفتم نظر منه....
[تصویر:  7qul1ud6w5oi.png]
Keep Calm And SaVaGe

[llmagell , Fewen]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان