انجمن WOWZONE
آموزش انواع battleground ها برای بازیکنان مبتدی
2016/06/07، 08:07 PM

بله همه ما وقتی میبینیم که تو BG کسی Def نمیده و یا اصلا نمیدونه که باید چیکار بکنه کلافه میشیم. 10 نفر دنبال همدیگه راه میفتن و دور map میچرخن بدون اینکه بدونن دقیقا باید چیکار بکنن.
 این مشکل از سال 2010 که من عضو این سرور شدم تا الان وجود داشته. بعنوان مثال در eyes of storm معمولا کسی بدنبال گرفتن tower نمیره و همه مستقیم میرن وسط برای flag.
آموزش نکات کلیدی در انواع مختلف BG میتونه کیفیت pvp سرور را بالا ببره. مثلا نقش Minesها و mini boss و towerها در AV و یا توپها در Strand of ancient و  نقش towerها در eyes of storm و ..... اینها رو اگر همه بدونند و یاد بگیرند pvp و bg حرفه ای تر و جذاب تر میشه.
یک نفر ترجیحا کسایی که با پنل کاربری آشنایی کافی دارند دونه به دونه این battleground ها رو توضیح بدن تا بقیه همه یاد بگیرن چیکار کنن که برنده باشن.
پاسخ
چند راه برای اینکار وجود داره:

1) از طریق فروم اقدام کنیم که همین الان هم 2تا BG رو دوستان خوبمون گذاشتن

2) یه Addon بنویسیم فارسی خودش بگه این BG چی هست همون اول مثل Tutorial خود بازیBig Grin

3) سرور Message تعیین بشه اول هر BG و توضیحات مختصر راجع به اون BG به همه بده....

ولی باز بنظر من مشکل ما یاد نداشتن نیست 100%.... مشکل تاکتیک نداشتنه! تو هر BG بطور جداگانه, بسته به شرایط لحظه ای و شرایط کلی(پلیرهای مقابل) و شرایط شخصیتی BG, تاکتیک خاصی عمل بشه...

تنها راهش هم فیکس کردن RBG هست...

اگه RBG فیکس بشه, این مشکل بطور قابل توجهی بهبود پیدا میکنه... پلیرها تاکتیک هارو یاد میگیرن... 2بار که Premade با گیلدشون توی Ts به RBG جوین بدن, و دقیقاً مثل Raid ها تاکتیک رو آشنا بشن, دیگه این مشکلات از بین میره....
[تصویر:  7qul1ud6w5oi.png]
Keep Calm And SaVaGe

[llmagell , Fewen]
پاسخ
RBG که فیکس بشه که خیلی خوبه. یعنی از آرنا خهیلی بهتره هیجانشم بیشتره...
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان