انجمن WOWZONE
راهنمای استفاده از خرید و فروش هیرو در سایت
2020/09/23، 04:20 PM

خرید و فروش هیرو : در این بخش میتوانید هیروی دیگران را خرید و یا هیروی خود را برای فروش در هر کدام از ریلم های پاندا / کاتا / لژیون قرار دهید.
این بخش شامل مواردی است که در ادامه توضیح خواهیم داد:

 
1- نام ریلم: نام ریلمی که در آن هیرو قرار دارد و قصد فروش آن را دارید مشخص میکنید.

 Legion 7.2.5

Mists Of Pandaria 5.4.8

Cataclysm 4.3.4

 3.3.5 Wrath of the Lich King

2- تفکیک بر اساس کلاس هیرو : نام کلاس هیروی مورد نظر خود که قصد خرید آن را دارید میتوانید انتخاب کنید 

3- تفکیک بر اساس هورد

4- تفکیک بر اساس الیانس


5- گزینه < من > : زمانی که  هیرویی برای فروش قرار داده باشید و از فروش آن منصرف شوید میتوانید به این گزینه مراجعه کرده و هیرو خود را از لیست فروش حذف کنید پس از انجام این کار هیروی شما به صورت خودکار به اکانت برخواهد گشت.


6- گزینه خرید : اگر قصد خرید هیرویی را دارید این گزینه را انتخاب نمایید . پس از این کار هیروی انتخابی شما در سمت راست سایت وارد سبد خرید شما میشود و میتواند در نهایت محصول خود را با تکمیل پروسه خرید ، خریداری کنید.


- انتخاب نام کاراکتر : با انتخاب این گزینه شما میتوانید هر کدام از هیرو هایی که در اکانت دارید و قصد فروش آن را دارید انتخاب کنید.


8- قیمت : 
کمترین قیمت برای فروش 15.000 تومان است.
بالاترین قیمت برای فروش 1.000.000 تومان است.


9- فروش خصوصی:  فروش خصوصي به منظور آن درنظر گرفته شده است که شما ميخواهيد هيرويي که داريد را به دوست و يا کسي که با آن معامله کرده اييد بفروشيد.


اگر گزینه فروش خصوصی را انتخاب کنید برای هیروی شما لینک منحصر بفردی ساخته میشود و کافیست این لینک را به هر شخصی که تمایل دارد داده تا آن شخص بتواند به راحتی هیروی شما را مشاهده و خریداری کند .10- فروش فوری : فروش فوری هیروی شما را به مدت 3 روز در اول لیست به همراه برچسب فروش فوری قرار میدهد.


11- ورود به سایت : پس از انتخاب کاراکتر که قصد فروش را دارید با انتخاب گزینه ورود به سایت لینکی به ایمیل اکانت شما ارسال خواهد شد

لینک در اکثر مواقع در پوشه  Spam ارسال میشود که با تایید آن شما اجازه خواهید داد هیرو برای فروش وارد سایت شود.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2021/03/14، 03:26 PM، توسط Support Team.)
پاسخ

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان