انجمن WOWZONE
خدمات اکانت
2020/09/28، 09:13 PM

خدمات اکانت شامل : 

1- تغییر رمز عبور :

[تصویر:  account_18.png]

در این بخش رمز عبور فعلی / رمز عبور جدید / تکرار رمز عبور وارد خواهید کرد و در نهایت پسورد اکانت تغییر خواهد کرد

توجه داشته باشید رمز عبور خود را بیشتر از 14 کلمه وارد نکنید.


[تصویر:  account_1.png]

 2- تغییر ایمیل اکانت :

[تصویر:  account_10.png]
 
در این بخش میتوانید ایمیل اکانت خود را تغییر دهید

- در صورتی که ایمیل اکانت خود را فراموش کرده ایید میتوانید از قسمت پروفایل اکانت قسمتی از ایمیل خود را که بر روی اکانت ثبت کرده ایید مشاهده کنید3- اکانت ویژه : 

[تصویر:  account_21.png]


این بخش مربوط به ریلم کاتا و پاندا میباشد و ریلم لژیون را شامل نمیشود.

توجه : اکانت ویژه در  Raid عمل نخواهد کرد.


- اکانت ویژه از 3 روز تا 10 روز زمان بندی شده است  که در صورت تمایل میتوانید تعداد روز ها را در نوار زرد رنگی که قرار داده شده مشخص کنید.

[تصویر:  account_2.png]


- میزان Xp Rate : این بخش برای افزایش سرعت Level Up کردن میباشد که شامل کشتن موجودات / انجام کوئست ها خواهد بود که بسیار در رساندن سطح لول هیروی شما به سطح آخر میتواند تاثیرگذار باشد.

- میزان Drop :  این قسمت فقط برای کشتن موجودات است که در دریافت تعداد آیتم ها از لوت آن موجود تاثیر میگذارد .

برای مثال: اگر این موجود Server Error را شما در  wowhead.com قسمت Drops را بررسی کنید 

خواهید دید که 241 ایتم دراپ میکند از مجموع این لوت زمانی که اکانت معمولی باشد ایتم هایی که % دراپ بالاتری دارند را شما در لوت خواهید دید که برای نمونه 3 ایتم دراپ میکنید 
زمانی که اکانت ویژه X2 میکنید از مجموع لوت 241 ایتم برای شما 6 ایتم دراپ میشود 

این قسمت هیچ تاثیری بر روی تعداد ایتم یعنی  Stack ندارد / کوئست ایتم را شامل نمیشود / بر روی شغل هایی همچون Herbalism ...Alchemy ... Leatherworking ... ندارد.میزان Gold : این قسمت فقط بر روی تعداد گلد ( پول ) که از کشتن موجودات است تاثیر میگذارد و بر روی جایزه گلدی که از کوئست ها دریافت میکنید نمیگذارد. میزان Reputation : در کل مپ مناطقی وجود دارد که به طور پیش فرض به شما خدمات ارائه نمیکنند و شما باید ابتدا محبوبیت آن مناطق را کسب کنید تا به شما سرویس دهی کنند ، به این محبوبیت Reputation  گفته میشود . این گزینه به شما کمک خواهد کرد که مقدار محبوبیتی که از انجام ماموریت و یا کشتن موجودات و ... به دست می آورید چند برابر شود و شما خیلی زود تر به محبوبیت مورد نظر برسید .


میزان Honor : شما با فعال کردن ضریب این قسمت میتوانید Honor دریافتی از کشتن پلیرها را چند برابر کرده و به راحتی و در زمان کمی به آیتم های مد نظر که با Honor  قابل خرید است دست پیدا کنید .
کوئست را شامل نمیشود.


میزان Skillup / Work : این قسمت بر وی Skill Up کردن شغل ها اثر بخش است یعنی اگر شما در حالت معمولی شغلی را داشته باشید و بخواهید  Skill Up کنید  ضریب آن 1 می باشد و زمانی که اکانت ویژه میکنید برای نمونه x2 کنید skill up  شغل شما بجای دریافت 1 skill  شغل 2 skill  پیشرفت خواهد کرد که این موضوع یعنی نصف شدن مدت زمان کامل کردن شغل هیرو .

تعمیر رایگان : زمانی که شما در بازی هستید و به هر دلیلی هیرو شما میمیرد ایتم های شما دچار استهلاک میشود و باید با هزینه گلدی که نیاز دارد آن ها را تعمیر کنید که با فعال کردن این گزینه برای شما رایگان میشود و باعث صرف جویی در خرج کردن گلد هیرو میشود .


سرعت در حالت مرگ : زمانی که هیرو میمیرد و باید به محل جسد خود برگردد شما باید مسافتی را طی کنید که با فعال کردن این بخش سرعت حرک روح هیرو شما افزایش پیدا میکند.

ریسیت تلنت رایگان : در هر زمانی ممکن است شما بخواهید تلنت خود را ریسیت کنید و مجددا بگیرید که باید هر بار هزینه گلد بابت این موضوع را به بازی پرداخت کنید ، با فعال کردن این گزینه دیگر نیازی به پرداخت گلد جهت ریسیت تلنت ندارید.


صحبت با هورد و الیانس : در حالت معمول شما نمیتوانید با هیروهای که در جناح مقابل هستند صحبت و یا متوجه صحبتهای آنها شوید ، با فعال کردن این گزینه این امکان برای شما فراهم میشود که صحبتهای جناح مقابل را متوجه شوید.


سوار شدن بر مانت بدون Cast : در هر زمانی برای سوار شدن بر مونتی که دارید چه زمینی و چه هوایی باید چند ثانیه صبر کنید تا هیرو سوار بر مونت شود اما با فعال کردن این گزینه دیگر نیازی نیست شما این چند ثانیه را سپری کنید و بلافاصله هیرو شما بر روی مونت سوار میشود که این موضوع در بسیاری از درگیری ها میتواند بسیار به شما کمک کند .4- پروفایل: 

[تصویر:  account_8.png]


در این بخش شما میتوانید اطلاعات اکانت خود را که شامل:

- تعداد کاراکتر هایی که در آن ریلم دارید را میتوانید مشاهده کنید.

- تغییر عکس پروفایل شما.

- خط Xp اکانت که با خرید محصولات سایت این خط افزایش پیدا میکند.

- نام نمایشی شما که مربوط به قسمت انجمن است که اگر شما پستی را بگذارید بقیه شما را با آن نام خواهند دید.


- نمایش قسمتی از ایمیل اکانت.

- تاریخ ثبت اکانت.

- قسمتی از شماره موبایلی که بر روی اکانت ثبت کردید.

Notifications که مربوط به فعالیت هایی که در زمینه خرید از سایت میکنید نمایش داده میشود.
5- سطح حساب:

این قسمت با توجه به مقدار خريد اعتبار و استفاده از خدمات سايت افزایش پیدا خواهد کرد. 
 در سطح هاي مختلف جوايزي به شما داده خواهد شد و شما ميتوانيد با رسيدن به سطح مورد نظر جوايز خود را دريافت نماييد.


[تصویر:  account_4.png]
6- انتقال اعتبار: 

در این بخش میتوانید اعتباری که در اکانت دارید به اکانت دیگری منتقل کنید 

[تصویر:  account_5.png]

- اکانت شما در طول 24 ساعت می تواند تا سقف 15.000 تومان  به اکانت دیگر انتقال دهد .

- ارسال بر اساس Account : اگر نام اکانت طرف مقابل را دارید میتوانید بر این اساس انتخاب کنید و در کادر بعدی نام اکانت را وارد کنید

- ارسال بر اساس Character : اگر میخواهید بر این اساس انتقال انجام شود باید در کادر زیر نام هیرو وارد کنید

- ارسال بر اساس E-mail : در صورتی که ایمیل اکانت طرف مقابل را داشته باشید میتوانید این گزینه را فعال و در کادر پایین آن E-Mail را وارد کنید

توجه : پس از انجام این عملیات لینکی به ایمیل اکانت شما ارسال میشود که با فعال کردن آن انتقال اعتبار  انجام پذیر میشود.

7- خروج از اکانت : اگر قصد وارد شدن با اکانت دیگری در سایت دارید اول باید از اکانت کنونی خارج شوید سپس وارد اکانت بعدی شوید.

[تصویر:  account_7.png]
پاسخ
dash man acc vije kardam to site faal shode ama to bazi na
پاسخ
با سلام من از. و لینک شوما 3x خریدم 15etebar وهالا داخل 3.3.5 میشوم وxprate3.رو فعال میکنم و شورو به qoest va com میکنم انگار ن انگار که 3x که خریدم نیسته فقت همون xprate3. هسته و چرا اینطوری میشود؟!!!
پاسخ
(2021/01/14، 01:37 AM)Amirlelggxd نوشته است: dash man acc vije kardam to site faal shode ama to bazi na

سلام

بهترین راه تست کردن اکانت ویژه برای مشخص شدن اینکه اکانت شما ویژه اکسپی شده است یا خیر ماموریت اول واریور هیومن است

به این شکل تست بفرمایید ( این تست برای اکانت ویژه X10 اکسپی است )

 در اکانت خود واریور لول 1 هیومن بسازید

 بعد از ورود به بازی در روبروی هیروی شما یک سرباز وجود دارد که به شما اولین ماموریت را میدهد 

نام ماموریت :  [A Threat Within]

به صورت اورجینال این ماموریت میبایست 40 اکسپی به شما دهد ولی از آنجای که ضریب اکسپی سرور 3 می باشد مقدار اکسپی این ماموریت را در اطلاعات ماموریت 120 مشاهده میکنید 

( توجه داشته باشید در صورتی که اکانت ویژه اکسپی فعال کرده باشید در انتهای ماموریت تاثیر آن را مشاهده خواهید کرد و نه در اطلاعات ماموریت )

به طور مثال اگر اکانت ویژه ضریب 10 اکسپی کرده باشید وقتی ماموریت بالا را تحویل دهید (فقط هنگام تحویل )  باید به شما 1200 اکسپی دهد این مقدار اکسپی را در XP Bar که در پایین صفحه وجود دارد مشاهده خواهید کرد که با این ماموریت Level هیروی شما 2 خواهد شد و در قسمت Xp Bar  مشاهده خواهید کرد 800 از 900 xp پر شده است .

اگر ویژه X3 کرده باشید باید این ماموریت  به هیروی شما 360 اکسپی 
اگر ویژه X4 کرده باشید باید این ماموریت  به هیروی شما 480 اکسپی 
اگر ویژه X5 کرده باشید باید این ماموریت  به هیروی شما 600 اکسپی اگر این مراحل را انجام دادید و به همین مقدار در ضریب 3 به شما اکسپی داده نشد به قسمت پشتیبانی سایت رفته و در آنجا تیکت ارسال کنید
پاسخ
(2021/01/14، 03:58 AM)arsam1386 نوشته است: با سلام من از. و لینک شوما 3x خریدم 15etebar وهالا داخل 3.3.5 میشوم وxprate3.رو فعال میکنم و شورو به qoest va com میکنم انگار ن انگار که 3x که خریدم نیسته فقت همون xprate3. هسته و چرا اینطوری میشود؟!!!

سلام

دوست عزیز به صورت نرمال اکسپی سرور X3 است و نیاز نیست بعد از ویژه کردن دوباره دستور .Xprate را بزنید 

در صورتی کا مطمئن هستید اکانت ویژه شما فعال نشده به قسمت پشتیبانی مراجعه و تیکت ارسال کنید
پاسخ

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان