انجمن WOWZONE
فیکس کردن باگ Nitro boost Worke:Enger
2016/06/21، 01:18 AM

سلام
بعد از کلی تیکت مجبور شدم تاپیک بزارم :l
لطفا این باگو فیکس کنید دیگه تو اینس میزنیم میریم تو هوا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بعد بفاک میریم  Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
دوست عزیز لطفا کلمات نامناسب استفاده نکنید ! خواهش میکنم چیزی رو که اطلاع ندارید الکی مطرح نکنید ! این آیتم تا قبل از پچ 6.0.1 میزان خیلی کمی Chance داره که منفجر بشه و شما رو پرت میکنه تو هوا ! این موضوع اصلا باگ نیست و شما بهتره قبل از مطرح کردن همچین موضوعی از درستی اون اطلاع داشته باشید!
اگر شما دقت داشته باشید روی Tool tip نوشته : They rarely Explode Violently خوب Gm حق داشته که جواب شما رو نداده !
پاسخ
(2016/06/21، 11:58 AM)AhmaD!aB olo $ نوشته است: دوست عزیز لطفا کلمات نامناسب استفاده نکنید ! خواهش میکنم چیزی رو که اطلاع ندارید الکی مطرح نکنید ! این آیتم تا قبل از پچ 6.0.1 میزان خیلی کمی Chance داره که منفجر بشه و شما رو پرت میکنه تو هوا ! این موضوع اصلا باگ نیست و شما بهتره قبل از مطرح کردن همچین موضوعی از درستی اون اطلاع داشته باشید!
اگر شما دقت داشته باشید روی Tool tip نوشته : They rarely Explode Violently خوب Gm حق داشته که جواب شما رو نداده !

GM موظف بوده توضیح بده تا این بازیکن مطلع بشه.
و میدونستید اگه اینکار رو میکرد همین یک بازیکن میتونست بقیه رو آگاه کنه ؟

چون یک موضوعی هست که اکثرا فکر میکنن باگ هست ارزش جواب دادن داشت اونقدر ها مسخره نبوده که جواب نده.
فقط برای بهبود کیفیت سرور این رو گفتم وگرنه برای من مهم نیست.

موفق باشید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان