انجمن WOWZONE
بهبود سرور فایل های بازی
2016/06/21، 10:26 PM

در زمان بامداد یعنی 1 تا 8 صبح برخی از اپراتور ها اینترنت دهی این زمان ها را برای استفاده رایگان کرده اند .
از آنجایی که نسخه کامل بازی 5.4.8 از حجم بالایی برخوردار است کابران ناچارند آن را در زمان رایگان اینترنت خود دانلود کنند و این باعث می شود که تعداد زیادی کانکتشن همزمان به سروری که در آن فایل های بازی متصل شوند و پهنای باند سرور تقسیم بیشتری شود و برای هر کابری که متصل شده پهانی باند کمتری به وجود بیاید و در نتیجه سرعت دانلود و سرور پایین بیاید .

[تصویر:  112.png]

پهنای باند اینترنت من 4 مگابایت بر ثانیه هست ، همین الان که دانلود می کنم ( ساعت 9 شب ) سرعتش حدود 2 مگ بر ثانیه هست ؛ این تصویرش : 

[تصویر:  dl1.png]

اما دانلود در این زمان شارژ اینترنتم رو می بره برای همین مجبورم در ساعات رایگان استفاده کنم ، زمانی که در زمان رایگان استفاده می کنم سرعتش میشه 100 تا 200 کیلوبایت بر ثانیه ، خیلی بده ، سرور های دیگه در اون زمان اینطوری نیستن . برای مثال ساعت 4 یا 5 صبح یا 6 صبح امتحان کنید ، 

سرعتش خیلی میاد پایین و این مشکل اینترنت ما نیست سروری که شما ازش استفاده می کنید در این زمان شلوغ میشه ،

پیشنهادات :

1- آپلود فایل های بازی در چند سرور و ایجاد لینک های کمکی جهت دانلود نسخه کامل بازی 5.4.8
2- وضع کردن قانون برای دانلود کنندگان و کنترل تعداد کانکتشن ها ( کاهش افراد دانلود کننده )
3- گرفتن سرور قدرتمند تر برای آپلود فایل ها
4- دانلود در زمان غیر رایگان ( که هزینه بر خواهد بود )

------------------------------- با تشکر -------------------------------
[تصویر:  wow-emza.png]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان