انجمن WOWZONE
طراحی PvP Ladders برای سرور
2016/06/22، 02:54 AM

سلام
همونجور که میدونید PvP Ladder یک سیستم برای نشان دادن بازیکن ها به ترتیب Arena Raiting هست.
با وجود این سیستم میشه متوجه شد که کدوم بازیکن ها با چه ریتینگی نفر چندم سرور هستند.
و سیستم ارزیابی خوبی برای بازیکن ها در حیطه ی PvP هست.
پس مطقابلا بازیکن های یک تا 10 سرور مشخص میشن.
همینطور میشه متوجه شد که کدوم بازیکن تو Class خودش به دیگران برتری داره.
جدا از همه این ها یک فایده ی بسیار مهم دیگه هم داره که ایجاد انگیزه ی زیادی میکنه بین بازیکن ها و رقابت شدیدی بینشون ایجاد میشه و بازار PvP بسیار داغ خواهد شد که برای سرور هم بد نیست چون هم Time Online بازیکن ها بالا میره هم باعث جذب بازیکن های جدید میشه چراکه هرکس دوست داره ثابت کنه من برتر هستم.

PvP Ladder شامل Arena های 2v2 و 3v3 و همینطور 3v3 Solo queue میشه.

(3v3 Solo Queue یک سیستم برای Join دادن به آرنا 3v3 هست بدون نیاز به Party که بسیار طرفدار داره تو سرور های دیگه)

این سیستم هم میشه توسط خود تیم سایت wowzone طراحی بشه هم میشه Script های آماده اش رو کپی کرد.
مثل سایت Freakz که دقیقا Arena Ladder سایت بلیزارد رو کپی کرده.

امیدوارم همچین اتفاقی تو این سرور بیفته و ادمین رسیدگی کنه.
مرسی
پاسخ
Arena ladder هم بد نيس x)
پاسخ
انجام خواهد شد.
پاسخ
انجام شد
لینک ورود به Arena Leaders 
کلیک کنید 
پاسخ
سلام
مرسی از رسیدگیتون
فکر میکنم اینو خودتون مد نظر دارید
لینک ورود به PvP Ladders بالای صفحه ی سایت ایجاد بشه کنار Armory
در واقع به این صورت

صفحه اصلی  |  پروفایل | فروشگاه | انجمن | Armory | PvP Ladders | فیلم ها | قوانین و مقررات | پشتیبانی و تیکت
پاسخ
ممنون کار خیلی خوبی بود این ladder
فقط امیدوارم قبلاً یه ریست تو ریتینگ ها بزنید.
آقا اول سرور که به همه نوع بردی جلو هر ریتی 96 تا امتیاز می داد 30 تا برد زده ریتش شده 3800 الان بقیه باید خودشونو شب و روز جر بدن به گردش م نمی رسن!
ladder اینطوری خیلی بی معنیه.
ادمین جان خواهشاً رسیدگی کنید.
الان واقعا این چه وضع ریتینگ هاس؟ من تو Warmane پلی میدم بیشترین ریت اونجا 2700 و تقریبا 300وین !!!!! اما اینجا با 30تا وین ریت 3800 این درسته واقعا؟؟؟؟؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان