انجمن WOWZONE
اجرای سیستم Arena 3v3 Solo Queue
2016/06/22، 03:05 AM

سلام
این سیستم همونجور که از اسمش پیداس فقط مربوط به Arena 3v3 میشه.
توسط این سیستم بدون نیاز به جمع کردن Party میتونید Join آرنا بدید (فقط 3v3)
بازیکن هایی که Join میدن به صورت Random در یک تیم قرار میگیرن و بعد از تموم شدن آرنا با دوباره Join دادن شما با حریف های دیگه ای ممکنه هم تیم باشید چرا که گفتیم Random هست.

این سیستم بین طرفدار های حرفه ای بسیار طرفدار داره.
و اینکه چرا فقط 3v3 دلیلش این هست که اصل بازی Arena فقط 3v3 هست.
به نقل از خود بلیزارد Class ها رو متناسب با Arena 3v3 بالانس میکنیم.

بازیکن هایی که در سرور های حرفه ای مثل Arena Tournament یا Warmane و  Zhyper و ... بازی کردن کاملا متوجه جذابیت این سیستم هستند.

شما دیگه دردسر جمع کردن تیم ندارید و بازیکن هایی که  برای 3v3 کسی دعوتشون نمیکنه خیلی راحت میتونن Join بدن.

بسیار مناسب برای اوقاتی که وقت خالی دارید و نمیدونید در بازی چکار انجام بدین و خلاصه حوصلتون سر رفته.

امیدوارم این سیستم هم مثل Skirmish که قرار هست اجرا بشه مورد توجه قرار بگیره.
هرچی این حالت های بازی مورد توجه قرار بگیره و اجرا بشه مساوی با Time Online بیشتر بازیکن ها هست.

خیلی وقت ها ما حوصلمون سر میره که چه کاری میشه انجام داد که ازش لذت ببریم.
Skirmish و Arena 3v3 Solo Queue میتونه خیلی برای بازیکن ها و سرور مفید باشه.
امیدوارم ادمین رسیدگی کنه.

مرسی
پاسخ
قبلا پیشنهاد داده شد و توسط شخص ادمین موافقت شد
پاسخ
بله بله D:
پوینت ک نمیده !!؟یا تفریحیه ؟
پاسخ
امروز من با هیلر هورد رفتم (پریست دیس) پارتنرم آلیانس افتاد نمی تونستم هیلش بدم با بد بختی من دی پی اس میدادم 10k 16k هیل میداد ولی آخرش زدیم :X
پاسخ
(2016/06/22، 06:11 PM)ugar22 نوشته است: امروز من با هیلر هورد رفتم (پریست دیس) پارتنرم آلیانس افتاد نمی تونستم هیلش بدم با بد بختی من دی پی اس میدادم 10k 16k هیل میداد ولی آخرش زدیم :X

آقا چطورباید جوین شد؟
می شه یکی توضیح بده؟
پاسخ
تو شِراین ی ادمک اضافه شده دورش باند پیچیه انگار D: آدرسُ (((:
نمیدونم دیدی یا نه ! رو اون کلیک کنی ی صَفه باز میشه میتونی جوین کنی .
پاسخ
خوبه به شرطی که وقتی پارتنرت نژادش باتو فرق میکنه بشه هیل بدی. طرف هیلره جوین میکنه خودش هورده با دوتا آلیانس میوفته. فقط باید بپره بالا پایین خودشو هیل کنه ?
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان