انجمن WOWZONE
اصلاح وضع خراب سرور
2016/06/24، 04:23 AM

اول از همه سلام خدمت تمام دوستان.

امیدوارم دوستان ادمین با نمایش این پست موافقت کنن چون بد جوری انتقاد دارم.

اول از همه بریم سراغ وضع خراب پاسخگویی Gm های عزیز

همونجور که خودتون میدونین سرور چند روزیه رفته فاز جدید و این انتقال با کلی مشکل مواجه بوده(فقط pvp رو بازگو میکنم چون اطلاعاتی راجب pve ندارم)

هر موقع سرور آف میشه بنا به هر دلیلی Conquest که با اشک و خون جمع کردیم 0 میشه و وقتی به Gm عزیز تیکت میدیم با بی اعتنایی تیکت رو میبنده(مطمعنم همتون این مشکلو تجربه کردین)

حالا تمام اینا به کنار ایتم هایی که با Conquest میخری هم پاک میشه دلیلشو نمیدونم و باز هم تاکید میکنم نه پشتیبانی سایت نه Gm های عزیز هیچ جوره جواب گو نیستن و تنها کاری ک میکنن آف کردن سرور و تکرار موارد بالا هستش.

موضوع جالب بعدی راجب تیم های آرنا هستش با هر بار برد ۹۶ تا Team Ret میده و همینجور ادامه داره به صورتی که با ۱۰-۹ بار برد میشه ریتینگ تیم رو ۲۳۰۰-۲۲۰۰ کرد و خیلی جالبه وقتی آرنا تمام میشه یه صفحه میاد و ریت تیم شما و تیم حریف رو میگه ک اکثرا روی ۲۴۰۰-۲۵۰۰ هست.

و باگ های Dalaran آرنا که خیلی زیاده مثلا با میج Blink میکنی میری تو دیوار دیگه بیرون نمیایی یا اینکه Fear میشی میری تو زمین یا Warlock های عزیزی که Gate میزارن بالا و پورتال میزارن بغلش و .... بگذریم.

خیلی چیزای دیگه هست که الان حضور ذهن ندارم

فقط میخواستم ببینم تکلیف ایتم های ما که با زحمت گرفتیم چی میشه

اینم جواب پشتیبانی سایت در رابطه با ایتم و Conquest ...

salam be dalil virayesh hayi ke sorat gereft az emroz mitonid item --arena point daryaft konid.
[تصویر:  cropped_064b1eb9d0338e80b249003d65858e66.png]

Support Team

شما چیزی متوجه شدید به منم بگید
حتما حتما شما هم مشکلی دارین زیر همین پست بزارین
نظر فراموش نشه 
تا درودی دیگر بدرود
پاسخ
عزیز اینقدر اذیت نکن ذهن خودت رو

1روز بوده دیگهBig Grin این همه PvP کردیم, 1 روز هم بره واسه رضای خداBig Grin

باید تشکر کرد از GMکه براش مهم بود که بعضیا الکی آیتم فول نشن اول سیزن و تا 3هفته مارو فارم کنن Smile

سخت نگیر زندگیو اینقدرBig Grin ریتینگ آرنا که ریست نشده :Big Grin شما که همیشه ضد آیتم PvP سخن میگید, چرا دم از آیتم میزنید! Angel
[تصویر:  7qul1ud6w5oi.png]
Keep Calm And SaVaGe

[llmagell , Fewen]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان