انجمن WOWZONE
نظر سنجی و بررسی خوبی ها و بدی های .z
2016/06/28، 01:19 PM

از وقتی یادمه واسه اولین بار اومدم wowzone این دوئل زون بوده اولاش یه ایده جالب بود ولی الان حس میشه به یه چیزهایی تو بازی ضرر زده:

بدی ها:
1- شهر های اصلی اورگریمار و استورم ویند خالی و بدونه بازیکن شده...(بدون بازیکن یعنی بدونه مدافع)
2- بخش pvp حمله به گاروش یا کینگ واریان از بین رفته ( خودش جذابیت داشت 100 نفری میریختن تو شهر تیم مقابل)
3- hearthstone رو بی معنی کرده دیگه حتی این آیتم هم نداشته باشی مشکلی پیش نمیاد...
4- علاقه بازیکنا به bg و pvp رو کم کرده تو بعضی سرورا ما میومدیم برای رودر رویی با یه پلیر شاخ هم کلاس و  معروف از تیم مقابل ، الان طرف میاد .z یه دوئل میده با طرف و بیخیال قضیه میشه...
5- سرور رو پر از اسپم و تبلیغ کرده و چهره زشتی به سرور داده همه یه جا جمع میشن وهی اسپم میدن ...
6- جمعیت سرور رو کمتر نشون میده ، وقتی همه تو یه جای بزرگ جمع شن ،کسی تازه تو سرور بیاد و ندونه میبینه که هیچ جا کسی نیس...

خوبی ها:
...... شما بگید و نظر بدید باشه بهتره یا نباشه....
پاسخ
کاملا موافق ..
یکی از موردایی ک سرور خیلی رفت ب سمت فان
همین جدا شدن از شهرای اصلیهُ خالی شدن از پلیر (اِستورمویند و اورگیمار)
دوئل های اِلوین یا دوراتور ..حمله ب کینگ شهر مخالف جاشو داده ب شِراینُ .z
و بی مورد شدن اِچ سی ..

3مورد اولُ عجیب موافقم .
تاپیک نوستالژیه خوبی یود .
ب امیده این ک سادگیُ ماهیت بازی باز برگرده سرجاش

مرسی bro#
پاسخ
100% موافقم.جدا از این قابلیت بعضی کلاس ها مثل mage برا پرتال هاش یا shaman که خودش یه اسپل شبیه hs داره به کلی بی معنی شده.پایتخت ها کم جمعیت و شهر های race های دیگه به کلی متروکه شده.تو cata به دلیل بازگشت وقایع به مپ های قدیمی و جمع شدن هیرو ها تو پایتحت ها تو روز ها غلغله بود و شب ها تا دیر وقت هم sw و org شلوغ بود و این واقعا باعث دلگرمی میشد.تو این patchخود shrine ها به اندازه کافی باعث پراکندگی جمعیت شده و .z دیگه باقی مونده ی جمعیت رو جلب میکنه و به نظر من همه چیز رو به هم میریزه...من با .z و تمام پرتال هایی که سرور جهت راحتی تردد تو شهر ها گذاشته کاملا مخالفم.واقعا زشته که چند وقت پیش یکی تو Ironforge بهم گفت من اینجا گم شدم!!! لطفا منو ببر بیرون!!!
یا شاید بعضی از horde ها به واسطه همین پرتال ها نمیفهمند مثلا تو Undercity چی به چیه...بازیکن باید تو کل wow بگرده باید تو مپ ها گم بشه و خودش راه پیدا کنه و در این مسیر شاید چیزی دید که توجهشو جلب کرد شاید یک بار که داره میگرده تا راهش رو تو undercity پیدا کنه رسید به قبر پدر آرثاس . شاید تو ذهنش ایجاد شد اینجا چی بوده قبلا؟!!!و شاید رفت تحقیق و مطالعه کرد و شاید وقتی فهمید داره رو خاک پایتخت Lordearon قدم میگذاره جایی که به دست اولین death Knight نابود شد و جایی که پدر به دست پسرش کشته شد و شهری ویران شد و در نهایت با لشکرکشی و درایت سیلواناس و غلبه بر اربابان وحشت تبدیل به مقر فراموش شدگان شد و کلی داستان دیگه در این مورد جور دیگه ای به wow نگاه کنه و ماندگارتر و با علاقه تر و حرفه ای بازی کنه و دوست داشته باشه اسرار هر قسمت رو بخونه و بفهمه تو هر مپ چه اتفاقاتی افتاده تا اینکه فرتی تا گم شد .z بزنه و بعدم خدا برکت بده به پرتال ها...
شاید دیدگاه من افراطی باشه ولی اگه دست من بود حتی هیچ وقت fly mount رو تو wow وارد نمیکردم.اونوقت جاده ها هم نا امن میشد...لشکر کشی ها و انتقام جویی بازیکن ها حتی به شهر های کوچیک هم کشیده میشد...نمیدونم شاید کسی درک نکنه منظورمو...ولی اگه کسی کتاب Hobbit رو خونده باشه میفهمه چی میگم...همون دلهره...همون نا امنی...همون هیجان.
پاسخ
(2016/06/28، 01:19 PM)..Maf.. نوشته است: از وقتی یادمه واسه اولین بار اومدم wowzone این دوئل زون بوده اولاش یه ایده جالب بود ولی الان حس میشه به یه چیزهایی تو بازی ضرر زده:

بدی ها:
1- شهر های اصلی اورگریمار و استورم ویند خالی و بدونه بازیکن شده...(بدون بازیکن یعنی بدونه مدافع)
2- بخش pvp حمله به گاروش یا کینگ واریان از بین رفته ( خودش جذابیت داشت 100 نفری میریختن تو شهر تیم مقابل)
3- hearthstone رو بی معنی کرده دیگه حتی این آیتم هم نداشته باشی مشکلی پیش نمیاد...
4- علاقه بازیکنا به bg و pvp رو کم کرده تو بعضی سرورا ما میومدیم برای رودر رویی با یه پلیر شاخ هم کلاس و  معروف از تیم مقابل ، الان طرف میاد .z یه دوئل میده با طرف و بیخیال قضیه میشه...
5- سرور رو پر از اسپم و تبلیغ کرده و چهره زشتی به سرور داده همه یه جا جمع میشن وهی اسپم میدن ...
6- جمعیت سرور رو کمتر نشون میده ، وقتی همه تو یه جای بزرگ جمع شن ،کسی تازه تو سرور بیاد و ندونه میبینه که هیچ جا کسی نیس...

خوبی ها:
...... شما بگید و نظر بدید باشه بهتره یا نباشه....

کاملا موافقم

بسیار بازی رو بی معنی کرده
همینطور چت کردن بین هورد و الیانس یکی از همین فاکتور هاست که جذابیت بازی رو گرفته.

امیدوارم ادمین یک تجدید نظری بکنه

من duel کردن داخل Durotar و Elwyn Forest رو خیلی بیشتر دوست دارم تا داخل .z
دوست دارم بازیکن های قطب مقابل ناشناخته بازی بمونن و فقط pvp حکم کنه بینمون.

یادمه قبلا چقدر ترسناک بودن دشمنامون
اصن فکر میکردیم یه موجودات دیگه ای هستن

ولی الان whisper میدیم با هم میگیم میخندیم
انگار که خاله بازیه.
تو timeless هم دیگه رو میبینن انگار از کنار یه npc رد شدن، اصلا کاری با هم ندارن.
خب این یعنی بازی کلا خراب شده.

امیدوارم ادمین این دوتا مورد رو یک تجدید نظری بکنه و سرور رو از fun بودن در بیاره.
بازیه بی روحی شده.

ادمین محترم هرچقدر معنا و مفهوم بازی بیشتر باشه time online بازیکن ها بیشتر میشه.
هرچقدر سختی بازی بیشتر باشه time online بازیکن ها بیشتر میشه.

لطفا:
duel zone رو حذف کنید
چت بین قطب هارو بردارید

هیچکدوم ازین موارد استاندارد بازی نیست.
پاسخ
(2016/06/28، 10:51 PM)Taichi نوشته است: 100% موافقم.جدا از این قابلیت بعضی کلاس ها مثل mage برا پرتال هاش یا shaman که خودش یه اسپل شبیه hs داره به کلی بی معنی شده.پایتخت ها کم جمعیت و شهر های race های دیگه به کلی متروکه شده.تو cata به دلیل بازگشت وقایع به مپ های قدیمی و جمع شدن هیرو ها تو پایتحت ها تو روز ها غلغله بود و شب ها تا دیر وقت هم sw و org شلوغ بود و این واقعا باعث دلگرمی میشد.تو این patchخود shrine ها به اندازه کافی باعث پراکندگی جمعیت شده و .z دیگه باقی مونده ی جمعیت رو جلب میکنه و به نظر من همه چیز رو به هم میریزه...من با .z و تمام پرتال هایی که سرور جهت راحتی تردد تو شهر ها گذاشته کاملا مخالفم.واقعا زشته که چند وقت پیش یکی تو Ironforge بهم گفت من اینجا گم شدم!!! لطفا منو ببر بیرون!!!
یا شاید بعضی از horde ها به واسطه همین پرتال ها نمیفهمند مثلا تو Undercity چی به چیه...بازیکن باید تو کل wow بگرده باید تو مپ ها گم بشه و خودش راه پیدا کنه و در این مسیر شاید چیزی دید که توجهشو جلب کرد شاید یک بار  که داره میگرده تا راهش رو تو undercity پیدا کنه رسید به قبر پدر آرثاس . شاید تو ذهنش ایجاد شد اینجا چی بوده قبلا؟!!!و شاید رفت تحقیق و مطالعه کرد  و شاید وقتی فهمید داره رو خاک پایتخت Lordearon قدم میگذاره جایی که به دست اولین death Knight نابود شد و جایی که پدر به دست پسرش کشته شد و شهری ویران شد و در نهایت با لشکرکشی و درایت سیلواناس و غلبه بر اربابان وحشت تبدیل به مقر فراموش شدگان شد و کلی داستان دیگه در این مورد جور دیگه ای به wow  نگاه کنه و ماندگارتر و با علاقه تر و حرفه ای بازی کنه و دوست داشته باشه اسرار هر قسمت رو بخونه و بفهمه تو هر مپ چه اتفاقاتی افتاده تا اینکه فرتی تا گم شد .z بزنه و بعدم خدا برکت بده به پرتال ها...
شاید دیدگاه من افراطی باشه ولی اگه دست من بود حتی هیچ وقت fly mount رو  تو wow وارد نمیکردم.اونوقت جاده ها هم نا امن میشد...لشکر کشی ها  و انتقام جویی بازیکن ها حتی به شهر های کوچیک هم کشیده میشد...نمیدونم شاید کسی درک نکنه منظورمو...ولی اگه کسی کتاب Hobbit رو خونده باشه میفهمه چی میگم...همون دلهره...همون نا امنی...همون هیجان.

ممنون بابت اضافه کردن پرتال میج و hs شمن اینارو یادم نبود...
پاسخ
لطفا این duel zone رو بردارید....
پاسخ
واقعا با حرف های این عزیز موافقم ادمین عزیز بابت اهمیت دادن به نظر ما ازت خیلی ممنونم مرسی که این قضیه ماسک هارو توی بتل گراند برداشتید ، لطفا با حذف این دوئل زون ، بازی رو به حالت نوستالژیک خودش بگردونید.....
پاسخ
من wowرو تو این wowzone شروع کردم اواخر پچ cata یه warrior orc وقتی لول 10 شدم اومدم از orgرد شم چشمم افتاد به این همه پلیر قوی با مانت های عجیب و غریب 10 دقیقه کامل فقط داشتم نگاشون میکردم شور و هیجان عجیبی منو گرفته بود {noob} D: الان اگه کسی از org رد شه مثل من ...
الان واقعا جای تاصف داره org شده قلعه ارواح Sad((( فکر هم نکنم به خاطر z.باشه چون همه میخان راید برن زودتر فول شدن واسه این هم حتما باید برن shrine !!!

با نظر {Taichi} هم کاملا موافقم !!ولی داداش ذهنمون هر چی بخایم میسازه انتظار زیادیه از یه game !!!
پاسخ
(2016/07/02، 04:42 PM)enrageee نوشته است: من wowرو تو این wowzone شروع کردم اواخر پچ cata یه warrior orc وقتی لول 10 شدم اومدم از orgرد شم چشمم افتاد به این همه پلیر قوی با مانت های عجیب و غریب 10 دقیقه کامل فقط داشتم نگاشون میکردم شور و هیجان عجیبی منو گرفته بود {noob} D: الان اگه کسی از org رد شه مثل من ...
الان واقعا جای تاصف داره org شده قلعه ارواح Sad((( فکر هم نکنم به خاطر z.باشه چون همه میخان راید برن زودتر فول شدن واسه این هم حتما باید برن  shrine   !!!

با نظر {Taichi} هم کاملا موافقم !!ولی داداش ذهنمون هر چی بخایم میسازه انتظار زیادیه از یه game !!!

بخاطر Duel zone یا همون .z هست.
چون معمولا بازیکن ها یک جا تجمع میکنن یا Duel میکنن یا تبلیغات Raid یا Arena میکنن، پاتوق میکنن به هر حال وقت میگذرونن دور هم.

اما تا زمانی که یک مکان مشترک برای Horde و Alliance مثل .z وجود داره هم Stormwind خالی خواهد بود هم Orgrimmar که این خیلی غم انگیزه.

با برداشتن Duel zone دوباره پلایر های Horde داخل Durotar تجمع میکنن و Alliance ها در Elyne Forest که بسیار حس خوبی داره.

برای نگاه کردن Bank یا کارهای دیگه مثل Transmogrification هم داخل شهر اصلی یعنی Orgrimmar یا Stormwind میشم که باز خیلی حس خوبی هست.

همه این ها Cancel شده فقط بخاطر Duel zone.
یا همینطور Raid جمع کردن و حمله به SW یا Orgrimmar ....
یا پلایر های Rouge که همیشه کلی راه میومدن از SW تا Durotar و کمین میکردن پلایر ها رو اذیت میکردن.
خب خیلی اینا بازی رو از یک نواختی در میاره.

مکان مشترک بین Horde و Alliance نه تنها بیهودست بلکه خیلی به بازی صدمه زده.
امیدوارم ادمین راجع به این قضیه کمی بیشتر فکر کنن.
پاسخ
واقعا virgin درست میگه هیچکدوم از این امکاناتا استاندارد نیس و مطعمنن به نفع سرورم نسیت
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان