انجمن WOWZONE
نمایش تعداد آنلاین ها در سایت
2016/07/05، 02:04 PM

سمت راست صفحه اصلی سایت یک قسمت وجود داره که اصلاعات ریلم Evolution و Alpha رو نشون میده.
مثل آنلاین بودن و آفلاین بودن سرور و یک نواری که میزان بازیکن های آنلاین رو نشون میده.

خب این نوار به هیچ وجه درست نشون نمیده که چند نفر آنلاین هستن چرا که سقف این نوار مشخص نشده.
مثلا حتی نمیدونیم اگه این نوار به آخر رسیده باشه تعداد پلایر ها چقدر هست ؟

این نوار تعداد بازیکن ها رو به صورت دقیق یا حتی تقریبی هم نشون نمیده.
خواستم پیشنهاد بدم که از حالت نواری در بیارید و تعداد بازیکن های آنلاین رو به صورت عدد مشخص کنید.
حتی براش یک رکورد هم میتونید بگذارید که رکورد بالاترین تعداد آنلاین چقدر بوده و هر روز ممکنه این آپدیت بشه و گزینه جالبیه.

هم برای آگاهی بازیکن های سرور خوبه هم بازدید کننده های مهمان که تصمیم به انتخاب سرور دارن با دیدن تعداد آنلاین بالای سرور بهتر جذب میشن.

مرسی اگه تعداد آنلاین ها رو داخل سایت فیکس کنید. (در حال حاضر کاملا بیهوده و بی فایدست)
پاسخ
با سلام من یه خواهش از مدیر دارم اونم اینه ک خواهش میکنم ک تغییر رمز رو هم با ایمیل کنین چون اگه یه نفر مثل رفیق یا اقوام او ک رمزو بهش داده باشه اونم میاد تو سایت و رمزو عوً میکنه و تمام و راهی برای برگشت هم نیست اما اگه تغییر رمز با ایمیل فغالسازی باشه تا لینک فغالسازی رو باز نکنه نمیتونه تغییر بده و شما با این کار میتونید امنیت اکانت پلیر هارو خیلی بالاتر ببریدد با تشکر
پاسخ
کاملا درسته...
من از وقتی اومدم Zone ذهنم درگیر اینه که چقدر بازیکن تو MOP داره...
برا Cata مشخص بود ولی متاسفانه بعد Patch Up دیگه نشون داده نشد
پاسخ
این مورد جزء سیاست های سرور می باشد و امکان این کار وجود ندارد
پاسخ
درسته که جمعیت سرور تو MOP کم شده ولی این به این معنی نیست که مسئولین سرور کم کاری کردن، بین سرور های ایرانی سروری با % فیکس اینچنینی وجود نداره، متاسفانه MOP یکی از بدترین تجربه هاس و هر کسی نمیتونه تو این Patch ادامه بده، نمونه ش کلاس خودم SP که بدترین تغییرات خودشو تجربه میکنه!
بدون شک مشکل جمعیت بعد Patch Up دوباره حل میشه، من یکی که برا Patch Up روز شماری میکنم...
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان