انجمن WOWZONE
مشکل اساسی در کوئست Nostalgia part 2
2017/03/12، 12:56 PM

سلام آقا 
آقای آدمین عزیز 
گل من این کوئستی که گذاشتین Nostalgia part 2  فکر نمیکنین خیلی سخته و غیر قابل کام شدن بدبختیش اینجاس که به یک نفر بیشتر نمیده از اینس اگه بخوایم کاتا رو بزنیم انشالا پچ بعد کام میش یا طوری بشه که به همه که کوئست رو دارن بده یا کمترش کنین

انگیزهمون رفت بابا

مرسی
پاسخ
سلام.
کلا لول و سختی این کوئست به همین ترتیب هست.
[تصویر:  wozonelogo.png]
پاسخ
سلام
واقعا اینجوری بده
لطفا یا این 4000 تا ایتم کوست کاتا رو کم کنید و به جاش به ایتم کوست های پچ های 70-80 اضافه کنید.
یا مثل کوست لجندری 90 ایتم رو بین کسایی که کوست دارن خودکار لوت شه {secret و taitan} .

واسه پارت اول وقتی 5تا 5 تا دراپ میشد 200 تا جمع کردیم و من و چند تا از دوستام اعصاب واسمون نموند 2-3 ماه ترک wowکردیم الان که دراپ20تا 20 تا شد برگشتیم بعد چند هفته کام کردیم الان دوباره داره میره رو اعصاب لطفا یکاریش بکنید ممنون
پاسخ
سلام
واقعا اینجوری بده
لطفا یا این 4000 تا ایتم کوست کاتا رو کم کنید و به جاش به ایتم کوست های پچ های 70-80 اضافه کنید.
یا مثل کوست لجندری 90 ایتم رو بین کسایی که کوست دارن خودکار لوت شه {secret و taitan} .

واسه پارت اول وقتی 5تا 5 تا دراپ میشد 200 تا جمع کردیم و من و چند تا از دوستام اعصاب واسمون نموند 2-3 ماه ترک wowکردیم الان که دراپ20تا 20 تا شد برگشتیم بعد چند هفته کام کردیم الان دوباره داره میره رو اعصاب لطفا یکاریش بکنید ممنون
پاسخ
ادمین جان شما می فرمایید سختی quest نوستالژی به همینه!؟ آخه چرا part 2 بسیار سخت تر از پارت 3 هست ؟ مگه میشه ! داریم ؟ آخه لااقل ترتیب این کوئست ها رو پارت 3 رو بیارید بجای 2 این بهتره که ! مگه میشه 2 از 3 سخت تر باشه آخه ! Sad
پاسخ
واقعا بنظرتون اینجوری کسی میتونه  این کوئست رو کامل کنه ؟؟؟

5 نفر جمع شیم  بریم توی یه راید 5-6 تا باس بزنیم بعد ب هرکی نفری 5 تا ایتم 

کوئست برسه ؟؟؟

( البته برای پچ کاتا !! )

لطفا رسیدگی کنید
پاسخ
دوست عزیز کلا کوئست 1 نفری هست نه 10 نفره
[تصویر:  wozonelogo.png]
پاسخ
یعنی نظر پلیر ها واسه شما مهم نیست ؟یه نظر سنجی ساده اینو مشخص میکنه که پارت 2 واقعا مشل داره
پاسخ
(2017/03/30، 07:37 PM)Support Team نوشته است: دوست عزیز کلا کوئست 1 نفری هست نه 10 نفره

داداش تو میتونی تکی بزنی ما نمیتونیم
مثلا هیرو من هانتر full hc ولی باس 1 25nm Fl عمرا بتونم بزنم 
بد چطوری میگی تکی میشه زد
 ؟؟؟؟؟؟؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2017/04/04، 07:15 PM، توسط xman33.)
پاسخ
(2017/03/30، 07:37 PM)Support Team نوشته است: دوست عزیز کلا کوئست 1 نفری هست نه 10 نفره

اخه فدات شم گله من شما که میگی یک نفری هستش نه 10 نفره 
الان باس ShannoX توی اینس Fireland در حالت 25 نرمالشوچجوری تک نفره بزنم حالا 25 هیروئیکش پیشکش ؟
این مشکل فقط مخصوص فرگمنت های پچ کاتای 
یا تعدادشو کم کن یا تعداد دراپ شدنشو افزایش بده 
چه وعضشه مثلا کوئست میزارین که پلیرارو سرگرم کنین ولی یه کار میکنین کلا از بازی و هرچه کوئسته زده شن 
لطفا رسیدگی کنید.
با تشکر
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان