انجمن WOWZONE
مشکلات انجمن
2016/06/01، 08:35 PM

خب انجمن خیلی چیز ها نیاز داره

1.اول اینکه نمیشه واقعا ناظمین همیشه ناظر قرار دهی مطالب باشند و باید یک سیستم امتیاز دهی باشه که کسانی که دیگه مطلب خیلی قرار دادن خود به خود مطابشون بدون نیاز به تایید از طرف ناظم قرار بگیره (به جز بعضی بخش های خاص که مدیران محترم خودشون اطلاع دارن)

2.توی سیستم قرار دهی متون باید هم یک گزینه اضاف کنید که بشه اسپل های wow رو از wowhead قرار داد (برای  راهنمایی مدیر میتونم بگم ویژگی mouseover رو درون انجمن فعال کنه)

3.باید در سیستم قراردهی متون Spoiler ها رو هم اضاف کنید که واقعا نیازه برای طبقه بندی و مرتب سازی (بخصوص در آموزش ها)

4.حالا این پیشنهادم زیاد...... ولی خب دیگه امتحانات تموم شده بهتره که Season 15 یا همون Prideful رو وارد سرور کنید.
ما که هنوز امتحان داریم هنوز زوده به نظر من یک تا دو هفته دیگه زمان مناسبیه
وایسید بعد کنکور خب یه دفعه
خدا انسان ها را دوست دارد
سلام 

اولین مشکلی که منو اذیت کرد محدودیت تعداد عکس های پست هست که 10 تا هستش من 1 ساعت با علاقه رفتم آموزش Dk Unholy نوشتم که برای هر Spell ایکون خودشو 25*25 قرار دادم ولی شد 38 عدد مجبور شدم 28 عدد پاک کنم و زیبایی پست از بین رفت

[تصویر:  6o57w2cebzyt.jpg]
. NO ONE CAN STOP DEATH
ایده های واقعا خوبی بودن
با اجازه منم یه پیشنهاد بدم که بنظرم بودنش تو انجمن ضروریه
امکان ارسال پیام خصوصی بین کاربران انجمن.
البته انجمنمون تازه متولد! شده و هنوز خیلی جا برای رشد داره، فقط امیدوارم که ادمین عزیز این ایده ها و پیشنهادات رو مد نظر داشته باشن و سر فرصت اونایی رو که صلاح میدونن عملی کنن.
با تشکر Smile
(2016/06/01، 08:35 PM)vzista نوشته است: خب انجمن خیلی چیز ها نیاز داره

1.اول اینکه نمیشه واقعا ناظمین همیشه ناظر قرار دهی مطالب باشند و باید یک سیستم امتیاز دهی باشه که کسانی که دیگه مطلب خیلی قرار دادن خود به خود مطابشون بدون نیاز به تایید از طرف ناظم قرار بگیره (به جز بعضی بخش های خاص که مدیران محترم خودشون اطلاع دارن)

2.توی سیستم قرار دهی متون باید هم یک گزینه اضاف کنید که بشه اسپل های wow رو از wowhead قرار داد (برای  راهنمایی مدیر میتونم بگم ویژگی mouseover رو درون انجمن فعال کنه)

3.باید در سیستم قراردهی متون Spoiler ها رو هم اضاف کنید که واقعا نیازه برای طبقه بندی و مرتب سازی (بخصوص در آموزش ها)

4.حالا این پیشنهادم زیاد...... ولی خب دیگه امتحانات تموم شده بهتره که Season 15 یا همون Prideful رو وارد سرور کنید.

انجام خواهد شد
یکی از خوبی های سایت مشخص کردن پست های تازه و unseen است که بهتره این اتفاق برای موضوع های کلاس های مختلف هم انجام شه
خدا انسان ها را دوست دارد
راستی چند پیشنهاد دیگه هم هست
اونم اینکه گذاشتن یک گزینه برای نشان دادن هیرو ها یک کاربر در پروفایل کاربر (البته با اجازه ی خود کاربر)
کلمه کاربر رو خیلی استفاده کردم....
ساده تر بخوام براتون توضیح بدم اینگونه هستش:
کاربر آ میتونه هیرو های کاربر ب رو ببینه به شرطی که کاربر ب گزینه نمایش هیرو ها در پروفایل رو فعال کرده باشه
با تشکر
(2016/06/02، 10:55 PM)vzista نوشته است: راستی چند پیشنهاد دیگه هم هست
اونم اینکه گذاشتن یک گزینه برای نشان دادن هیرو ها یک کاربر در پروفایل کاربر (البته با اجازه  ی خود کاربر)
کلمه کاربر رو خیلی استفاده کردم....
ساده تر بخوام براتون توضیح بدم اینگونه هستش:
کاربر آ میتونه هیرو های کاربر ب رو ببینه به شرطی که کاربر ب گزینه نمایش هیرو ها در پروفایل رو فعال کرده باشه
با تشکر

اره خیلی خوب میشه اگر همچین گزینه هم وجود داشته باشه
سلام تو قسمت آموزش هانتر پست من رو بستین نمی تونم کامل کنم آموزش ام رو می شه بازش کنین بتونم چیزی بنویسم؟ Huh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان