انجمن WOWZONE
گزارش باگ های لجیون
2017/08/19، 06:41 PM

به این دلیل که حتی تیکت دادن هم باگه من میخوام باگ های که دیدم رو براتون بگم پیشنهاد میکنم شما هم همینکارو کنید
Medalion : شده طرف منو hex کرده مدالیون زدم کار نداده و بعضی وقتا برام بسته میشه وقتی طرف منو stun کرده
shman totem : یه باگ خیلی بده ک طرف باف توتمش که 10% کمتر میکنه باگ میکنه و 9 تا استک جمع میکنه و دمج که اصن نمیخوره تازه باف هاشم نمیرن هیل هم میده این بدترین باکه طرف با یه عالمه استک اومده bg اصن نمیتونیم دمجش بدیم. بدیم هم 700تا بشتر نمیخوره  Big Grin با اون health 2m
پاسخ
هیروی منم باگه تلنتم enhance ایتم resto دراپ میکنه کویست ورلد هام همینجورین ریواردش resto دراپ میکنه !! یکی نیست جواب مارو بده
پاسخ
هیرو منم وسط لول آپ وارد مپ panda شدم گیج xp حذف شده دیگه xp گیرم نمیاد تیکتم گذاشتم ولی کی جواب میده Big Grin
پاسخ
(2017/08/23، 01:29 PM)morganwolf نوشته است: هیروی منم باگه تلنتم enhance ایتم resto دراپ میکنه کویست ورلد هام همینجورین ریواردش resto دراپ میکنه !! یکی نیست جواب مارو بده

دقیقا منظورت از آیتم Resto چیه؟ آیتم های عادی که ربطی به تلنت نداره لجندری ها و Relic ها هم شانسی میده مربوط به تلنتی که الان هستی نداره !
پاسخ
باگ جوین شدن به بتل گراند
تویه ویدیو نشون دادم.
http://www.aparat.com/v/ImoFg
پاسخ
(2017/08/23، 01:29 PM)morganwolf نوشته است: هیروی منم باگه تلنتم enhance ایتم resto دراپ میکنه کویست ورلد هام همینجورین ریواردش resto دراپ میکنه !! یکی نیست جواب مارو بده

سلام 
برا همه همینطور هستش شما میتونی با ایتم المنتال یا رستو انهانس پلی کنی .وقتی تلنت عوض میکنی استیت ایتمات هم با تلنتت عوض میشه ?
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان