انجمن WOWZONE
ادب بازیکنان
2016/06/01، 10:57 PM

متاسفانه ادبیات برخی از بازیکنان سرور بسیار پایین هست و از واژگان ناشایست و توهین های مختلف برای مکالمه با یکدیگه استفاده میکنند
این تاپیک جهت یافتن شیوه های موثر برای ماهش هرچه بیشتر اینگونه صحبت ها است
شیوه های که خود سرور و البته بازیکنان بتونن بصورت کاربردی در این امر کارگر باشند.چراکه همین افراد در جامعه حضور دارند و سلامت اجتماعی رو بشدت کاهش میدهند

نظر شخصی من صحبت نکردن و Ignore کردن این افراد-گرفتن ScreenShot و آپلود کردن و گزارش دادن به GM هست
پاسخ
متاسفانه چون اینارو Ban نمیکنن برا همین  یه اشتباه رو چندین بار تکرار میکنن !
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/06/02، 11:49 AM، توسط Mr. Yahiko.)
[تصویر:  5ed1pjsvxsyc7evvj2lw.jpg]
پاسخ
موضوع فقط Ban شدن نیست خود بازیکنان باید طوری رفتار کنند کی این افراد ادبیات خودشون رو تصحیح کنند
پاسخ
والا ما یه سری رفتیم متمدن برخورد کنیم، تنها تاثیرش این بود که بیشتر فحش خوردیم...
متاسفانه مساله اینجاست که خیلی از ماها در دوران کودکی رفتار درست با این موارد بهمون یاد داده نشده...
از طرفی دیگه، کسانی که فحش میدن دو دسته هستن، اول کسانی که از این کار لذت میبرن، البته این عده خوذشون یک بازه زمانی قربانی بودن...
عده دوم افرادی هستن که فشار عصبی باعث میشه همچین رفتاری انجام بدن...
خودم چند باری به دلیل فحاشی بن شدم، اونم زمانی بود که اعصابم همچین سرجاش نبود، با کوچکترین نوب بازی، کلکل و ... از کوره در میرفتم

اگه کسی همچین مشکلی داره پیشنهاد میکنم خودش رو از محیط هایی که اعصابش رو به هم میریزه دور نگه داره...
مثلا تو تیم اسپیک با دوستاش بره rdf و bg و...
پاسخ
(2016/06/02، 01:51 AM)ismael1370 نوشته است: والا ما یه سری رفتیم متمدن برخورد کنیم، تنها تاثیرش این بود که بیشتر فحش خوردیم...
متاسفانه مساله اینجاست که خیلی از ماها در دوران کودکی رفتار درست با این موارد بهمون یاد داده نشده...

جامعه از ضعف شدید آموزشی در کوچکترین و بزرگترین موضوعات رنج میبره دوست من
پاسخ
(2016/06/02، 01:32 AM)php-e نوشته است: موضوع فقط Ban شدن نیست خود بازیکنان باید طوری رفتار کنند کی این افراد ادبیات خودشون رو تصحیح کنند
ما نشون دادیم با جریمه میشه فرهنگ سازی کرد
مثلا همین کمربند ایمنی...
کسی که فحش میده اگه یه بار هزینه کنه بار دوم دیگه از خودش رفتار سادیسمی نشون نمیده !
بار ها شده که این افرادو بن نکردمو کلی باهاشون حرفیدم !
ولی یا دوباره فحش دادن یا یکی دیگه بنشون کرده !
البته هستن کسایی که با دو کلام حرف منطقی رفتارشون رو تغییر میدن.
بن کردن چیز بدی نیست/ متاسفانه ما ایرانی ها تو همچین شرایطی فاز فردینی میگیریم و فکر میکنیم اگه طرف رو بن نکنیم لطف بزرگی در حقش شده/ شاید برای بعضی این کار جواب بده ولی برا اکثریت ج نمیده و رفتارشون بهتر که نمیشه بدترم میشه.
خود من ۱۲ ساله بودم که بازیو شروع کردم همون روزای اول که چت یاد گرفتم به یکی از بازیکنا فحش دادم !!!!!
بعدش اومدم آنلاین شم که دیدم بن شدم.
دو سه بار دیگه سر همین موضوع بن شدم !
یکم فکر کردم به این نتیجه رسیدم که رفتارم داره منو عقب نگه میداره و کلی بد شده برام/ و این فقط مربوط به دنیای مجازی نبود.
این شد که از 9 سال گذشته تا الان چه تو دنیای مجازی چه واقعی فحش دادنو گذاشتم کنار.
[تصویر:  5ed1pjsvxsyc7evvj2lw.jpg]
پاسخ
سلام دوستان
از نظر من ادم های ضعیف بی ادبی میکنن یا ادم هایی که کمبود شخصیت دارن
یه سری هم تو محیطی هستن که براشون عادیه که بی احترامی کنن
در کل وقتی ما توی برخوردمون با این اشخاص طوری مودبانه برخورد کنیم و خیلی مودبانه تنبیهشون کنیم خودشون متوجه خواهند شد که این رفتار کار به جایی نمیبره و بهتر مودب باشند
الان سن خیلی از بازیکن ها کمه ولی زمانی که بزرگتر بشن و بیان توی جامعه خواهند دید که خیلی کارا با رعایت ادب بیشتر راه میفته تا اینکه بی ادبی کنن
خوشحال شدم نظرات دیگر دوستان رو شنیدیم
انشالله که بتونیم در توان خودمون در این مورد فرهنگ سازی کنیم
پاسخ
(2016/06/02، 12:33 PM)sajjadii نوشته است:
(2016/06/02، 01:32 AM)php-e نوشته است: موضوع فقط Ban شدن نیست خود بازیکنان باید طوری رفتار کنند کی این افراد ادبیات خودشون رو تصحیح کنند
ما نشون دادیم با جریمه میشه فرهنگ سازی کرد
مثلا همین کمربند ایمنی...
کسی که فحش میده اگه یه بار هزینه کنه بار دوم دیگه از خودش رفتار سادیسمی نشون نمیده !
بار ها شده که این افرادو بن نکردمو کلی باهاشون حرفیدم !
ولی یا دوباره فحش دادن یا یکی دیگه بنشون کرده !
البته هستن کسایی که با دو کلام حرف منطقی رفتارشون رو تغییر میدن.
بن کردن چیز بدی نیست/ متاسفانه ما ایرانی ها تو همچین شرایطی فاز فردینی میگیریم و فکر میکنیم اگه طرف رو بن نکنیم لطف بزرگی در حقش شده/ شاید برای بعضی این کار جواب بده ولی برا اکثریت ج نمیده و رفتارشون بهتر که نمیشه بدترم میشه.
خود من ۱۲ ساله بودم که بازیو شروع کردم همون روزای اول که چت یاد گرفتم به یکی از بازیکنا فحش دادم !!!!!
بعدش اومدم آنلاین شم که دیدم بن شدم.
دو سه بار دیگه سر همین موضوع بن شدم !
یکم فکر کردم به این نتیجه رسیدم که رفتارم داره منو عقب نگه میداره و کلی بد شده برام/ و این فقط مربوط به دنیای مجازی نبود.
این شد که از 9 سال گذشته تا الان چه تو دنیای مجازی چه واقعی فحش دادنو گذاشتم کنار.

من با Ban کردن و تنبیه مناسب مخالفتی ندارم فقط میگم نباید منتظر باشید تا GM رسیدگی کنه
ما اجازه دادیم تا این افراد بتونن بی ادبی کنند خودمون هم باید دستبکار بشیم و جلوی این وضعیت رو بگیریم
مثلن من خودم اگر بسیار به Gold احتیاج داشته باشم و بخوام در بازی چیزی بفروشم به خریدار 3بار سلام میکنم اگر جواب سلام نداد بهش میگم سلام یاد بگیره و جنس رو بهش نمیفروشم-تا یک روز دیگه با سلام حرف بزنه اونقت کار راه میوفته-البته نتیجه این میشه که فحش میده ولی خوب اگر چندبار این اتفاق براش بیوفته و کارش عقب بمونه متوجه میشه باید رفتار ناپسندش رو تغییر بره
پاسخ
(2016/06/02، 02:03 PM)ddarknes نوشته است: سلام دوستان
از نظر من ادم های ضعیف بی ادبی میکنن یا ادم هایی که کمبود شخصیت دارن
یه سری هم تو محیطی هستن که براشون عادیه که بی احترامی کنن
در کل وقتی ما توی برخوردمون با این اشخاص طوری مودبانه برخورد کنیم و خیلی مودبانه تنبیهشون کنیم خودشون متوجه خواهند شد که این رفتار کار به جایی نمیبره و بهتر مودب باشند
الان سن خیلی از بازیکن ها کمه ولی زمانی که بزرگتر بشن و بیان توی جامعه خواهند دید که خیلی کارا با رعایت ادب بیشتر راه میفته تا اینکه بی ادبی کنن
خوشحال شدم نظرات دیگر دوستان رو شنیدیم
انشالله که بتونیم در توان خودمون در این مورد فرهنگ سازی کنیم

من فکر نمیکنم که شعور یا فهم یا ادب و ... ارتباطی به ادب داشته باشند من هیچوقت در هیچ سنی بی ادبی نکردم
و هیچ بچه ای هم از ابتدا این کار رو نمیکنه ولی محیط اگر بی ادبانه باشه و بتونه روی فرد تاثیر بزاره بله بچه بی ادب میشه دلیلش هم اینه که بچه ها بیشتر پذیرای محیط هستند و یادمیگیرند
حالا شما حساب کن بچه 10ساله ای بی ادب هم نیست وارد یک Guild میشه که همه بازیشون خوبه و آیتم های زیادی هم دارند همه Raid هارو هم راحت میزنند خوب این بازیکنان این Guild برای اون بچه افراد خیلی قوی و موفقی هستند پس بچه شروع میکنه به الگوبرداری کردن اگر اونها بی ادب باشند میتونیم بگیم موفق نشدیم جامعه سالمی بسازیم
پاسخ
با ban کردن موضوع درست نمیشه باید هیرو مصادره و بره برای فروش. چند بار این کار تکرار بشه دیگه کسی جرات نداره این کارو انجام بده
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان